Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako po nekaj časa spet navezati stik z osebo ki ti je všeč

Kako po nekaj časa spet navezati stik z osebo ki ti je všeč

Všeč mi je ena ženska. Sva se letos spoznala in sva šla parkrat ven, tako na pijačo, enkrat sva šla tudi na enodnevni izlet. Izmenjevala sva si sms-e itd….potem pa kar naenkrat konec. Pa se nisva nič skregala. Že pred tem mi je rekla da bova samo prijatelja in to je meni ok, ker trenutno itak ne iščem resne zveze. Fajn se mi je bilo družiti z njo in prepričan sem, da je bilo tudi njej ok, ker sva se res ujela, zato mi je še toliko bolj bad, ker sva nekako prekinila stike. Oziroma prekinila….kako naj rečem, jaz sem ji poslal en sms, na katerega mi ni odgovorila, ampak itak sms ni bil takšen da bi mi morala nanj odgovoriti, bolj sem ji nekako zaželel da se ima lepo, ker je nekam odhajala, sicer bi se lahko zahvalila za lepe želje ali kaj takšnega pa se ni, ampak ok, nisem se sekiral. Potem je minil kakšen teden in se ni nič kaj javila, pa sem ji spet poslal en sms, če greva na en izlet, pa mi ni nanj odgovorila. To mi je pa bilo čudno, ker lahko bi mi odgovorila da ne gre, da ne more, da se ji ne ljubi, da nima časa,…karkoli pa mi ni nič odgovorila, tukaj pa sem pričakoval odgovor in ga nisem dobil. Pa vem da ji telefon dela, tako da je z njenim telefonom vse ok.
Zadnjič sem jo videl v mestu, ona peš jaz v avtomobilu in mi je prijazno pomahala prva, jaz sem jo šele potem videl, ko mi je pomahala,….tako da nekaj jezna ni, pa itak nima razloga da bi bila, saj nisva skregana.
Torej kaj naj naredim?
Kar naprej ji ne morem pošiljati sms, prav tako je ne mislim spraševati če je kaj narobe, da ne bo izpadlo da nekaj silim vanjo, ker itak sva samo frenda. Jo pa pogrešam, ker je dobra družba…..saj tudi če je spoznala kakšnega fanta npr. ne vidim razloga da se ne bi družila vsake toliko časa ali pa da mi ne more odpisati na sms, ker sva itak samo frenda in med nama nikoli ni bilo nič, razen prijateljstva.
Pa saj niti ne vem če je kakšnega spoznala, pa tudi če bi ga, me ne moti, ne vem zakaj bi potem njo motilo da se kdaj pa kdaj dobiva na pijači, druženju ali pa si izmenjava kakšen sms….
Kaj mislite da je razlog za takšno obnašanje? In kaj sploh lahko naredim?

simpl
na svojem pogrebu ji rečeš, če gre fu.kat

E, pa saj imaš odgovor đe v svojem sporočilu: ti ne razumeš, da pod njeno “prijateljstvo” to pomeni nobene intime…. Dala ne bo, to pomeni to.

nova
Uredništvo priporoča

?

E, pa saj imaš odgovor đe v svojem sporočilu: ti ne razumeš, da pod njeno “prijateljstvo” to pomeni nobene intime…. Dala ne bo, to pomeni to.
[/quote]

pa a si ti razumel vprašanje? Kdo govori o seksu? Saj to je meni jasno, pa saj jaz niti ne iščem seksa pri njej niti ga nisem nikoli iskal, niti ji nisem s tem nikoli težil itd…niti n evem zakaj mi j enapisala da bova samo prijatelja, ker se o tem sploh nisva pogovarjala, mislim o neki zvezi ali karkoli. Lahko da je dobila takšen občutek da jaz želim kaj več,…ampak to je pač njen občutek, jaz je nisem nič vprašal če bi hodila ali karkoli.
Tukaj pa sprašujem kako naj spet navežem stik z njo, da se bova družila tako kot sva se prej, saj je bilo čisto cool, tudi brez seksa. Zanima me predvsem bolj iz ženske plati, zakaj se tako obnašajo, če mi lahko katera razloži “žensko logiko” te situacije…..

Ona verjetno misli, da si ti želiš več od prijateljstva, ker v večini primerov se moški ne trudijo okoli žensk, če nočejo kaj več. Ona ne želi biti intimna s tabo. Mogoče je koga spoznala, pa misli, da bi ga motilo druženje s tabo.

Jao. Bo treba bolj odločno nastopit. Tole je za nikamor. Takoj v akcijo, da se ve kako pa kaj. Ne pa nekaj mutit. Saj reva ne ve kaj bi sploh rad. Saj si dedec, a ne. Ajde, na lov. Takoj. Če te skensla, te bo vseeno spoštovala. Babe imamo rade desce, ki imajo muda! (Si upajo)

E, pa saj imaš odgovor đe v svojem sporočilu: ti ne razumeš, da pod njeno “prijateljstvo” to pomeni nobene intime…. Dala ne bo, to pomeni to.
[/quote]

pa a si ti razumel vprašanje? Kdo govori o seksu? Saj to je meni jasno, pa saj jaz niti ne iščem seksa pri njej niti ga nisem nikoli iskal, niti ji nisem s tem nikoli težil itd…niti n evem zakaj mi j enapisala da bova samo prijatelja, ker se o tem sploh nisva pogovarjala, mislim o neki zvezi ali karkoli. Lahko da je dobila takšen občutek da jaz želim kaj več,…ampak to je pač njen občutek, jaz je nisem nič vprašal če bi hodila ali karkoli.
Tukaj pa sprašujem kako naj spet navežem stik z njo, da se bova družila tako kot sva se prej, saj je bilo čisto cool, tudi brez seksa. Zanima me predvsem bolj iz ženske plati, zakaj se tako obnašajo, če mi lahko katera razloži “žensko logiko” te situacije…..
[/quote]

Jah… ti ne… ona pa to tako razume…zato te ima na distanci….

Sms-e? Na facebooku pa nista frenda al kako?

pokliči jo ali ji napiši:
Bilo je prijetno se družiti s teboj in upam, da še kdaj. Si za kakšen izlet? sprehod? kosilo? … čas imam v torek ob … Prosim, odgovori mi. lp

Kot so ti že nekatere povedale, ona smatra, da ti hočeš več kot samo friend-zono in da nisi razumel. Preprosto ji daj nekaj časa ali pa za vedno mir. This bird has flown.

Razlog?
Ti si se zaljubil,ona se ni.Bodi iskren do sebe.
Al si bil prevec slinast al pa se je ze zaljubila-v drugega.

Moski in zenska ne moreta biti prijatelja.
Isci naprej!

Tako mislm tud jaz.

Avtor, če si želiš njene družbe jo pač poklič, jo povabš kam, tako boš najbolj vedel kakšna je stvar. Če ti ni na 2 smsja odgovorila, ji ni treba pisat še 3. Poklič jo in boš videl kako in kaj.

Sms-e? Na facebooku pa nista frenda al kako?
[/quote]

jaz nimam facebooka

Sms-e? Na facebooku pa nista frenda al kako?
[/quote]

jaz nimam facebooka
[/quote]

Vidš, fb ti je zakon za take stvari 😉
Ji kaj lajkaš ali komentiraš, ti ona kaj odgovori in evo ti spet stik 😉

a vi ste pa še tista ta prva povojna generacija kajne gospa Hedvika. Ko so fantje prišli z vozom k punci in peli podoknice, potem pa ste se malo po seniku povaljali….kakšen lov? Zakaj sem reva? Kaj mutim?
Nič ne mutim, tudi “loviti” mi ni treba, saj nisem jamski človek, da bi jo moral z gorjačo po betici potem pa v jamo za lase odvleči…..meni je ona cool oseba, lepo mi je z njo se družiti in še bi se rad. To da sva prijatelja me ne moti, sicer se ne bi branil seksa z njo ampak o tem ne razmišljam in mi ni prioriteta in nimam nobenih skritih namenov. Razumel bi, da ima fanta in ga ne želi “prevarati” z mano, ampak niti ne vem če ima fanta, pred tremi tedni ga še sigurno ni imela, je pa omenila da ji je eden všeč ampak kaj potem. A zdaj pa ne moreva biti prijatelja zaradi tega? Pa četudi ji j etakrat bil eden všeč, se je takrat vseeno družila z mano, se pravi da je to tako zelo spet ni motilo.

Lepo ji pokaže za prebrat tole temo, pa ti bo povedala, kaj se njej zdi 😉

Evo, meni se je zgodilo isto.le da sem zenska. Sem povedala da vec od prijateljstva ne bo in on je rekel isto. In da je to obema fajn. Sledilo je se par sms no in na enega potem ni bilo vec odgovora. Enostavno mi tak zakljucek ni posten..lahko bi vsaj napisal lej sej si ok in vse, samo ne dost.pa bi razumela.tako pa se lahko sprasujem ali sem res tako …ne vem…bedna, da niti osnovne komunikacije ne dobim.

jaz nimam facebooka
[/quote]

Vidš, fb ti je zakon za take stvari 😉
Ji kaj lajkaš ali komentiraš, ti ona kaj odgovori in evo ti spet stik 😉
[/quote]

eh ne bom si sedaj facebooka zaradi tega delal. Saj me je vprašala če imam facebook pa sem ji povedal da ga nimam.
Pri njej imam vseskozi občutek “toplo-hladno”.
Jaz mislim da je to povezano tudi z njenim zdravstvenim stanjem. Glede na to, da sva iz istega mesta, poznam ljudi, ki njo poznajo in sem izvedel marsikaj. Baj eje imela težave z anoreksijo in bulimijo in te težava so tudi psihične narave. Lahko te vržejo v depresijo, da imaš slabo samopodobo, spet drugič si mogoče evforičen itd,….mogoče je ona sedaj v nekem momentu hibernacije, zanikanja, želi mir, tišino,….to niso tako nedolžne stvari. Lahko pa seveda da to nima veze s tem. Kakorkoli jaz nanjo gledam kot na normalno osebo, kar tudi je, jo pa vsekakor spodbujam, ji dajem non stop komplimente, ker bi rad da ji dvignem samopodobo, čeprav po mojem ona s tem ne bi smela imeti težav, ker je res čudovita, vendar ljudje z anoreksijo, bulimijo bi naj baje imeli slabo sampodobo, je p ares da bi naj ona to prebolela tako da verjetno jo sedaj ima samopodobo razdelano. No kakorkoli, do nje sem prijazen, spoštljiv, jo spodbujam,….tako kot pravi prijatelj in zaradi tega mi je brezveze da mi tukaj vsi samo pišete v stilu “ne bo ti dala” “ni ji do seksa s tabo” ker to sploh ni point.
Jaz se prilagodim….meni je najprej najbolj važno da sem čimveč z njo, pa tudi če samo kofetkama, se pogovarjava, sms-ava,…vse drugo je potem v drugem planu, ko – če bo čas zato. Zato bi se ji rad spet nekako približal. Sva se poleti tudi pogovarjala da bova šla skupaj na morje in je bila najprej full zainteresirana potem pa ni bilo nič iz tega….to sem nekako povezal s tistim občutkom evforije-depresije,….ki spremlja ljudi z takšnim stanjem, vendar nisem zdravnik in diagnoze ne postavljam jaz.
Sva imela tudi že enkrat prej podobno situacijo, ko sem celo mislil da sva se skregala, so bili neki čudni smsi, pa mi je potem napisala da nisva skregana in zakaj tako mislim itd,…skratka težko mi je to vse razumeti…. saj nič nočem od nje, rad bi bil samo njen frend tako kot prej, pa se mi zdi da jo nekako izgubljam oziroma da sem jo izgubil…..poniževati se pa ne mislim in klečeplaziti itd….

Mislim da se oseba izogiba, ne želi vabil, nA cesti pa te bo pozdravila, pomahala, to nič ne pomeni, kvečjemu prikriva stanje z njo in te odriva, ker ve da hočeš nekaj več.
Z napisanim pretiravaš in jo analiziraš, nadziraš, preveč za kolegico.

sem razmišljal da bi jo povabil v Pariz, London, Rim,…ali kaj takšnega, v shopping.
Tukaj sta vsaj dve stvari ki jih ženske obožujete (potovanja in shopping) in če mi še to ignorira (ali pa zavrne) potem je res brez veze in je očitno konec karkoli sva pač imela (prijateljstvo, če sploh…). In potem jo izbrišem iz telefona in konec.

Ampak je en problem, ona nima denarja, vse sproti zapravi…meni sicer ni problem da bi ji dal 500 evrov ali pa 1000, da bi imela za shopping, ampak po mojem bi to FULL ČUDNO IZPADLO in bi si lahko ona razlagala, da jo želim podkupiti, plačati kot neko spremlejvalko, prostitutko,…ne vem, mogoče bi to tako izgledalo, ampak jaz na to ne gledam tako. Pač, če jo že nekam povabim, itak plačam letalske karte, hotel, hrano,…pa ji dam še nekaj keša, ker vem da ga nima, da bo sploh shopping imel smisel, ker kako bo šla brez denarja v shopping….Lahko p aji sicer rečem da ji bom kaj kupil, namesto da ji dejansko denar ponujam,….a se to bolje sliši?
Kako naj sestavim to? Recimo povabilo na izlet v shopping, pa da ne bo izpadlo čudno, kot da jo nekaj plačujem itd….ne želim da tako izpade.
Če še iz tega ne bo nič, potem je res brezveze da še karkoli probavam…..

Vidš, fb ti je zakon za take stvari 😉
Ji kaj lajkaš ali komentiraš, ti ona kaj odgovori in evo ti spet stik 😉
[/quote]

eh ne bom si sedaj facebooka zaradi tega delal. Saj me je vprašala če imam facebook pa sem ji povedal da ga nimam.
Pri njej imam vseskozi občutek “toplo-hladno”.
Jaz mislim da je to povezano tudi z njenim zdravstvenim stanjem. Glede na to, da sva iz istega mesta, poznam ljudi, ki njo poznajo in sem izvedel marsikaj. Baj eje imela težave z anoreksijo in bulimijo in te težava so tudi psihične narave. Lahko te vržejo v depresijo, da imaš slabo samopodobo, spet drugič si mogoče evforičen itd,….mogoče je ona sedaj v nekem momentu hibernacije, zanikanja, želi mir, tišino,….to niso tako nedolžne stvari. Lahko pa seveda da to nima veze s tem. Kakorkoli jaz nanjo gledam kot na normalno osebo, kar tudi je, jo pa vsekakor spodbujam, ji dajem non stop komplimente, ker bi rad da ji dvignem samopodobo, čeprav po mojem ona s tem ne bi smela imeti težav, ker je res čudovita, vendar ljudje z anoreksijo, bulimijo bi naj baje imeli slabo sampodobo, je p ares da bi naj ona to prebolela tako da verjetno jo sedaj ima samopodobo razdelano. No kakorkoli, do nje sem prijazen, spoštljiv, jo spodbujam,….tako kot pravi prijatelj in zaradi tega mi je brezveze da mi tukaj vsi samo pišete v stilu “ne bo ti dala” “ni ji do seksa s tabo” ker to sploh ni point.
Jaz se prilagodim….meni je najprej najbolj važno da sem čimveč z njo, pa tudi če samo kofetkama, se pogovarjava, sms-ava,…vse drugo je potem v drugem planu, ko – če bo čas zato. Zato bi se ji rad spet nekako približal. Sva se poleti tudi pogovarjala da bova šla skupaj na morje in je bila najprej full zainteresirana potem pa ni bilo nič iz tega….to sem nekako povezal s tistim občutkom evforije-depresije,….ki spremlja ljudi z takšnim stanjem, vendar nisem zdravnik in diagnoze ne postavljam jaz.
Sva imela tudi že enkrat prej podobno situacijo, ko sem celo mislil da sva se skregala, so bili neki čudni smsi, pa mi je potem napisala da nisva skregana in zakaj tako mislim itd,…skratka težko mi je to vse razumeti…. saj nič nočem od nje, rad bi bil samo njen frend tako kot prej, pa se mi zdi da jo nekako izgubljam oziroma da sem jo izgubil…..poniževati se pa ne mislim in klečeplaziti itd….
[/quote]

Glej, jaz te čist štekam. Poniževat se ti res ni treba in kaj dost rint vanjo tud ne. Pač 2 smsja si ji poslal, ti ni odgovorila, potem je bila neki časa tišina med vama, si jo pustil pri miru, zato zdej, da boš vedel kakšna je stvar, jo poklič. Vpraš jo, reč kaj zdej, nič se frendu ne javiš…
Drugač pa, jaz v prijateljstvo med žensko in moškim vrjamem. Je bila neki časa nazaj tema o tem, sm takrat kr neki napisala glede tega. Imam tud jaz že leta frenda, s katerim sva se in se še zmer ful družva. Ok, zdej ne več dnevno tako kot prej, se pa dnevno skor slišva. Od njega sm se v lajfu kr velik naučila, mi je znal dajat nasvete…res, ko naju je kdo videl skup, si je vrjetn mislil, da sva par, pa to NIKOL nisva bila, niti ni bila to NIKOL moja želja, tud on ni dal NIKOL kakšnga tazga signala, niti se NIKOL o tem pogovarjala nisva, pač že od majhnega sva res fuuullll dobra frenda, lahk rečm, da najboljša, to pa je tud vse.

Na šoping v Pariz, London?…. in to s “samo” prijateljico, pa še denar bi ji dal!
In kolikor razbiram, si tudi precej pocukran. Mislim, da te ima preprosto dovolj in ji greš že na jajčnike.

sem razmišljal da bi jo povabil v Pariz, London, Rim,…ali kaj takšnega, v shopping.
Tukaj sta vsaj dve stvari ki jih ženske obožujete (potovanja in shopping) in če mi še to ignorira (ali pa zavrne) potem je res brez veze in je očitno konec karkoli sva pač imela (prijateljstvo, če sploh…). In potem jo izbrišem iz telefona in konec.

Ampak je en problem, ona nima denarja, vse sproti zapravi…meni sicer ni problem da bi ji dal 500 evrov ali pa 1000, da bi imela za shopping, ampak po mojem bi to FULL ČUDNO IZPADLO in bi si lahko ona razlagala, da jo želim podkupiti, plačati kot neko spremlejvalko, prostitutko,…ne vem, mogoče bi to tako izgledalo, ampak jaz na to ne gledam tako. Pač, če jo že nekam povabim, itak plačam letalske karte, hotel, hrano,…pa ji dam še nekaj keša, ker vem da ga nima, da bo sploh shopping imel smisel, ker kako bo šla brez denarja v shopping….Lahko p aji sicer rečem da ji bom kaj kupil, namesto da ji dejansko denar ponujam,….a se to bolje sliši?
Kako naj sestavim to? Recimo povabilo na izlet v shopping, pa da ne bo izpadlo čudno, kot da jo nekaj plačujem itd….ne želim da tako izpade.
Če še iz tega ne bo nič, potem je res brezveze da še karkoli probavam…..
[/quote]
Wtf? Niti par nista pa bi jo povabil na šoping. Ma da to meni reče moški, jaz se dobim z njim samo zato da mu klofuto primažem in to tako da bi mu še tri dni zvonilo po ušesih.

sem razmišljal da bi jo povabil v Pariz, London, Rim,…ali kaj takšnega, v shopping.
Tukaj sta vsaj dve stvari ki jih ženske obožujete (potovanja in shopping) in če mi še to ignorira (ali pa zavrne) potem je res brez veze in je očitno konec karkoli sva pač imela (prijateljstvo, če sploh…). In potem jo izbrišem iz telefona in konec.

Ampak je en problem, ona nima denarja, vse sproti zapravi…meni sicer ni problem da bi ji dal 500 evrov ali pa 1000, da bi imela za shopping, ampak po mojem bi to FULL ČUDNO IZPADLO in bi si lahko ona razlagala, da jo želim podkupiti, plačati kot neko spremlejvalko, prostitutko,…ne vem, mogoče bi to tako izgledalo, ampak jaz na to ne gledam tako. Pač, če jo že nekam povabim, itak plačam letalske karte, hotel, hrano,…pa ji dam še nekaj keša, ker vem da ga nima, da bo sploh shopping imel smisel, ker kako bo šla brez denarja v shopping….Lahko p aji sicer rečem da ji bom kaj kupil, namesto da ji dejansko denar ponujam,….a se to bolje sliši?
Kako naj sestavim to? Recimo povabilo na izlet v shopping, pa da ne bo izpadlo čudno, kot da jo nekaj plačujem itd….ne želim da tako izpade.
Če še iz tega ne bo nič, potem je res brezveze da še karkoli probavam…..
[/quote]

Ah kje, ne deli tega! Kakšn shopping, pa tolk denarja. Ok, če bi bila par ne rečm, tako si bo pa točno to misla kar se tud teb zdi.

New Report

Close