Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta avto mi je zelo všeč!

Ta avto mi je zelo všeč!

Koliko je cena ?
https://www.youtube.com/watch?v=JjWPquZju7M

Vprasanje kaj vse zelis imeti in kako nov naj bi bil. Z nic opreme in nic km verjetno tam od 20 000 naprej.

žal potem ne bo moj na minimalni plači 🙁 Ta avto je meni res lep, ne za ven metanje, kot imajo drugi!
oni pobriti… oni imajo avte za 50.000 verjetno imajo dobre plače….

Luškan a meni neuporaben 🙁
Kufer ne gre v prtljažnik, na zadnje sedeže pa tudi komaj. In velike ženske torbiceeeee 🙂
Trd kot gokart. Iz njega skor nič ne vidiš…no sej tud iz Ferarija v mesni konici nič ne vidiš:)

Pa vsakič sem v smehu jezna na parkingu, ko mislim, da je prazen parking, pol pa tale malček čist not parkiran:)

te podaljšane variante malih avtomobilov so kar nekaj….kot bi jih dal na natezalnico

Tale avto je večji od polota in skoraj toliko kot golf, tako da ni ravno malček

nov s taboljšo opremo in boljšim motorjem, med 30 in 35k eur….

si v tem avtu, večji kot v Mercedesu ali BMW.ju
https://www.youtube.com/watch?v=stP2HaY489I

avtomatik in sončna streha – zakon. Samo to doda še vsaj 10k eur, tako da prideš nekje na 45k….

je pa mega, pa vidljivost je tudi dobra velike šipe

skoraj 48. 000 Evrov stane iz funtov preračunano, pri nas to sploh prodajajo?

Precenjen, nepraktičen in v bistvu brezvezen avto. Še, če mi ga bi dali zastonj, se bi raj s kolesom vozil kot z njim. Za ta prostor so nemci, francozi in italjani.

Ker je to britanska kvaliteta in tradicija. Ja, zato 🙂

… je napisal zaplankan tradicionalni Slovenec…. Kdo pa si ti, da boš kar določil,da se SLovenclji moramo kar vozit z Nemci, Fancozi, Italijani. jaz vozim Američana – in kaj sedaj? 🙂

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
[/quote]

Japonci? Dejnodej – a napirmer Qashqai – ko listja in trave jih je na slovenskih cestah, vozniki pretenpo upokojenci, avto je pa francoski pleh in švoh notranjost – Japonsci pa že zdavnaj niso več tisto, kar so bili pred 30imi leti ( napirmer slavni durrable model Nissan Sunny). :)))

Ker je to britanska kvaliteta in tradicija. Ja, zato 🙂
[/quote]

Če kdo vozi Bentleya, se lahko hvali, da zaradi britanske kvalitete in tradicije.
Ostalo pa ne.

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
[/quote]

Japonci? Dejnodej – a napirmer Qashqai – ko listja in trave jih je na slovenskih cestah, vozniki pretenpo upokojenci, avto je pa francoski pleh in švoh notranjost – Japonsci pa že zdavnaj niso več tisto, kar so bili pred 30imi leti ( napirmer slavni durrable model Nissan Sunny). :)))
[/quote]

Ne ne, jaz na mojega japončka ciljam 😉

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
[/quote]
Hja, jaz vozim tavečjega Fičota, ki ima podvozje Jeep Renegade, zadek zelo podoben Cooperju, avto je pa bomba. Z velik opreme. Lahko priznam, da je to najboljši tadrugi avto dosedaj v mojih zadnjih 20ih letih. Prej Volvo naprimer.

… je napisal zaplankan tradicionalni Slovenec…. Kdo pa si ti, da boš kar določil,da se SLovenclji moramo kar vozit z Nemci, Fancozi, Italijani. jaz vozim Američana – in kaj sedaj? 🙂
[/quote]

Jst sm tako rečem, vozi naj vsak kar hoče, tud jst bi imel tega… sm 80 jurjev…. no sej ta jajca od minija niso kaj dosti cenjejša…

http://www.jeep-india.com/grand-cherokee/

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
[/quote]
Hja, jaz vozim tavečjega Fičota, ki ima podvozje Jeep Renegade, zadek zelo podoben Cooperju, avto je pa bomba. Z velik opreme. Lahko priznam, da je to najboljši tadrugi avto dosedaj v mojih zadnjih 20ih letih. Prej Volvo naprimer.
[/quote]

Ej, super. To, kar sem povedala, je bil samo moj občutek, ko sem ga vozila, verjetno pa ni bil isti, kot tvoj, Bogve, kaj so mi dali za šibat :)))

… je napisal zaplankan tradicionalni Slovenec…. Kdo pa si ti, da boš kar določil,da se SLovenclji moramo kar vozit z Nemci, Fancozi, Italijani. jaz vozim Američana – in kaj sedaj? 🙂
[/quote]

Jst sm tako rečem, vozi naj vsak kar hoče, tud jst bi imel tega… sm 80 jurjev…. no sej ta jajca od minija niso kaj dosti cenjejša…

http://www.jeep-india.com/grand-cherokee/
[/quote]

Ta bo moj naslednji – pripeljan kot ex rent a car iz Amerike v Nemčijo in od tam kupljen sem. Tako kot ta, ki ga sedaj vozim. Za tretjino cene novega- star eno leto.

na avdije mercedese benđote, tega niti ne poznajo….

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
[/quote]

Chocolattt, če se jst dobr spomnim, ti ciljaša na priusa, ta je tako tih, da še svoje dihanje slišiš, hehe, da ne ne govorim o dihanju na legen zicih, hehe, hec…

…iiin japonci, ampak ja, se strinjam :)))

Mini? Čisto na tleh, ropota kot traktor, vsak najmanjši kamenček na cesti čutiš. Tak je bil moj vtis, ko se ga vozila. Ekvivalent fičotu – če ni bil fičo dosti boljši, ne vem, ga nisem nikoli vozila, ampak nekako sumim, da je bil.
[/quote]

Chocolattt, če se jst dobr spomnim, ti ciljaša na priusa, ta je tako tih, da še svoje dihanje slišiš, hehe, da ne ne govorim o dihanju na legen zicih, hehe, hec…
[/quote]

:))))))))))))
Popay, ti si faca. Ne, na Aurisa sem ciljala. Nekaj časa sem premišljevala o hibridu, pa potem pomislila, da se bo verjetno dihanje preveč slišalo, in kupila bencinarja 😉

New Report

Close