Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne hlačne nogavice

Kakšne hlačne nogavice

Tiste, ki se spoznate, kako debele hlačne nogavice kupit, da se skoznje še vidi koža? Kako debele bi bile za vreme kot je danes?
So boljše oz. bolj moderne mat ali svetleče?
Katere so kaj kvalitetne? – navadne kožne barve.

Meni najljubše so kožne mat barve ali če že, s čisto malo lajkre. Ne maram tistega “svilenega” prelivanja. Za zdajle bi bile kakšne 20 denske, pozimi pa nosim tudi 200 denske, te po navadi črne.
Pazi glede “kožne” barve. Meni je “kožna” dejansko čisto pretemna, iščem peščeno barvo. Sem namreč zelo svetla, zato tudi tukaj velja, da ni vse za vsakogar.

Za zdj so 8-15 denske. V 20 denskih se vam bodo noge preveč potile, ampak 8 denske se takoj strgajo. Meni so mat neprimerno lepše od svetlečih, ampak so navadno svetleče trpežnejše.

Kvalitetne so Kunert in Falke, ampak so tudi drage. Meni osebno je še najboljše razmerje med kvaliteto in ceno Calzedonia. Presenetljivo trpežne glede na to, kako poceni so. Pa v Muellerju imajo MOVEUP, te so tudi zelo zelo trpežne.

Na nogi imam grdo modrico in v nedeljo grem na krst. Naj upam, da bo do takrat že zginila ali naj grem v črnih najlonkah? Ni to preveč pogrebno? Je šansa, da se čez kožne ne bi videla? Mogoče začnem razmišljat o hlačah.

MIdrico zakamufliraš z obstojnim pudrom, deluje.

Odvisno, kako te zebe. Meni so zdaj 20 denske premalo za zjutraj, zato imam oblečene dvoje;)

V tem obdobju nosim pretežno kožne, različne, tako mat kot svetleče, različnih odtenkov, večinoma Polzela. Kateri par se zelo hitro strga, katerega imam več let, odvisno.

Pozimi nosim pretežno črne debelejše, den zdaj ne vem, pač tiste, ki so dovolj debele, da me ne zebe;) Stare Polzeline, ker novih niti ne najdem več pametnih, pa kakšne iz akcij iz Name in Mullerja.

Preverjeno deluje proti modricam tale krema:
https://www.lekarnar.com/izdelki/hepan-krema
Večkrat na dan namaži, v 2-4 dneh modrice ne bo več.
LP

Preverjeno deluje proti modricam tale krema:
https://www.lekarnar.com/izdelki/hepan-krema
Večkrat na dan namaži, v 2-4 dneh modrice ne bo več.
LP

Jaz najraje nosim 20 den kožne iz kika. Fanje in držijo kr nekaj časa, pa še poceni so. Za 1 evro dobiš dvojne.

Jaz sem podoben problem rešila tako, da sem kombinirala črne žabe, živahno oblekico, pod njo pa črno majčko (vidno). Prav nič pogrebno nisem izgledala.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

hlacne nogavice nosijo le kurb*ice, ki si tako dvigujejo samozavest.

Zame je še prezgodaj za nogavice. Drugače imam rada mrežaste ali tiste iz DM po 1,5 eura.

Verjetno si mislil-o na samostoječe, čeprav tukaj govorimo o hlačnih. Poguglaj no malo, da se ne boš smešil-o.

Očitno ti nobena ne da. Če ženska nosi najlonke še ni kurba. Seksat je možno tudi, če ima ona na sebi hlačne nogavice. Med nogami se naredi luknja in je pripravljena.

Ha, ha grešnice opravičujejo svoj k u r b i r s k i stil oblačenja.

Verjetno si mislil-o na samostoječe, čeprav tukaj govorimo o hlačnih. Poguglaj no malo, da se ne boš smešil-o.
[/quote]

Sej tudi samostoječe nogavice niso simptom kurb*irstva in nizke samozavesti. Če ne bom morala začet možu kasirat, pa k psihoterapevtu hodit… al kaj se naredi za višanje samozavesti.

Sem tip in samo izražam svoje mnenje o tem, da ženske nosijo najlonke.

In kakšne veze ima to kaj katera in kdo nosi. Oblačilo ni bilo nikoli karakter človeka naj vsak nosi kar pač želi… Svoja neumna in neumesna mnenja pa obdrži zase, ne da tukaj smetiš. Priporočam ti obisk pri psihiatru, resno ker imaš očitno resne osebne težave.

Sicer pa jaz nosim kar navadne hlačne nogavice 15 ali 20 den pozimi pa 40 ali 60 den. Ni nobene razlike v kvaliteti med cenejšimi ali pa zelo dragimi. Ko pa ni tako hladno pa dokolenke.

Najraje imam 40denske črne

A si že stara mama?

Jaz imam najraje čim tanjše in s tem čim bolj prosojne. Barve samo črna in temnorjava, debeline od 5 den pa do 15, pozimi pa tudi debelejše tja do 40 den.

New Report

Close