Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

Moški in Ženske 34, 40, 45 & MON

K novi temi me je spodbudila sosednja tema, ki sem jo parkrat preletela in se vsakič znova počutila, kot kup smeti ob prebiranju. Zato sem se odločila, da bom zapisala nekaj svojih besed v novo temo. Če bo en sam človek dojel bistvo, bom vesela. Če ne, tudi prav.

Ja, mlade imajo čist premal celulitisa, pa prečvrste joške… 😉
[/quote]

Miles, celulitis je bolezen. Celulit pa kozmetična “napaka”, ki se ji trudiš posmehovat.

Fantje, moški, nekaj časa vas prebiram. In priznam, da me precej stisne pri srcu vsake toliko, koliko gnusa in žaljivk ste sposobni izliti tukaj na ženske okoli 40 leta. Na tem forumu poteka prava gonja proti 40 letnicam. Ste normalni? Se sploh – realno – zavedate, da imate na drugi strani žive ljudi, živa bitja, ki jih hočeš-nočeš prizadane to, kar pišete? Vaše sestre, sodelavke, prijateljice. Direktno in brutalno dan za dnem mirno razvrednotite vsako žensko v tej starosti, kamenjate, ponižate do samega dna, ne glede na njeno življensko pot, izgled, status …

Delate to tudi v resničnem življenju? Rečete “o, fuuuuj” vsaki toliko stari ženski na cesti, v pisarni, prodajalki ali bančnici? Svoji sestri? Vržete kamen v njo, nanjo kažete s prstom kako ji visijo joške in koliko celulita ima? Kaj sploh dela na ulici, grdoba stara uvenela? Marš v hišo, da te kdo ne vidi. Jo slečete sredi ulice in vohate njeno pičko? Merite kako raztegnjena je od poroda? Sem napisala ogabno, celo malce deviantno? No, tako vaše besede delujejo na povprečno žensko, ki jih zasledi tukaj dan za dnem. Ogabni ste, primitivni, pravi bullyi.

Razumem, da 35, 40, 45 letniku diši mlada pička in se mu gnusi celulit. Razumem, ste povedali že n-krat.

Gnusimo se vam 35, 40, 45 – letnice, ker smo uvenele, naše pičke ne dišijo, imamo morda celulit in prve gube. Ampak za nami je pač pot življenja, ki smo jo večinoma prehodile z vami. Doštudirale, se zaposlile, vam donosile in rodile zdrave otroke, pričarale prijeten dom, vam pripravile nešteto čudovitih obrokov in podarile še več nasmehov, ko ste bili na tleh. In vse, kar je od tega ostalo je, da smo ofucane koke, naša pička ne diši in da imamo celulit?

Mislim, da je večina od nas 35, 40, 45 letnic dovolj modrih, dovolj samozavestnih in dovolj uspešnih, se dovolj cenimo in imamo rade svoja življenja, svojo službo, svojo družino. Nismo pa popolne in predvsem nismo iz kamna ali povsem imune na take nehumane doze žaljenja. Vam je res tega treba? Sama prenesem marsikaj, ampak dragi moški, to, da smo grde, smrdljive, uvenele, praktično ničvredne in ogabne, je enostavno preveč za katerokoli žensko, da to prebira večkrat na dnevni bazi. In potem se čudite, da ste ločeni? Mislite, da se resnica, ki ste si jo očitnino mislili o svojih bivših ženah ne čuti v odnosu? Kako pa naj bo žena srečna in pohotna, če možu njena pička smrdi in so njeni joški premalo čvrsti?

Verjamem, da je večina od vas ločenih, jeznih na cel svet in iščete nove potrditve, da bi se spet počutili mladi, dišeči žrebci, ki bi trosili seme. Pa žal niste in kar malce nerodno je vas opazovati, ko menite, da ste večvredni, boljši od nas, vaših vrstnic. Žal, pri vaših 35, 40, 45 vaši kurci enako dišijo, kot naše pičke. Vaša jajca niso več tako čvrsta, vaše erekcije žal ne več podobne tistim mladega junca, vaša koža dobiva prve gube prav tako kot naša. Vam se delata trebuh in pleša, me dobivamo celulit. Tako je, zob časa nikomur ne prizanese.

Žal fantje, tudi vaš emšo teče in nobena dišeča pička tega ne more ustaviti. Prosim, tisti, ki si tega res želite, najdite si jih in bodite z njimi in se eliminirajte stran od lige pravih moških, takih, ki se znajo postarati s svojo partnerko (in se njihove partnerke od njih ne želijo ločiti). Jim kvarite povprečje, ugled in dostojanstvo zrelega človeka, ki ga poleg (vedno šibkejše) erekcije, zaznamuje predsem modrost.

Hvala bogu imam doma moškega, ki mu moja pička diši. Mi prinese rožo in preživlja z mano ves svoj prosti čas. In ga še bolj cenim po vsem tem, kar prebiram tukaj. Po eni strani sem vam hvaležna, ker tukaj anonimno in brutalno razkrivate, kakšna modrost zrelih moških deli z mano pisarno, pločnik, vrsto v trgovini … in kakšen neprecenljiv zaklad imam doma. Tak, ki življenja, partnerstva, ljubezeni in spoštovanja ne meri z dišečo pičko in celulitom.

Tako tako avtorica, sicer nisem vsega dolgovezenja bral, ampak tiste, ki se ponašajo pri štiridesetih zgolj z lepoto, mladostjo in seksi videzom, so upravičeno deležne žaljivk in ne prikimavanja, ki ga hočejo, kako so one oh in sploh. In ko te že kljub tvoji uspešnosti in vsej samozavesti tako boli ob branju, da v temah ki jih odpirajo ženske na monu vsak realno pove, da je mlada pička boljša, če povem s tvojimi besedami, a drugih tem pa nisi prebirala, kako so lepe , mlade in seksi, kako ima, bi imela ljubimca, kako bi se ločila, kako bo bivšega izkoristila, kako samo neumne znajo še kuhat, kako je lepo varat, in tako v nedoglled vsakodnevno in ti te teme ne povedo ničesar?

Oprosti avtorica, ampak mene in mnoge ne boš prepričla, da ne vidimo tega kar je v reali, da česa bolj norega od dnašnje štiridestletice s polno ritjo na svetu ne obstaja in da bi to moralo bit to vredno spoštovanja, ne obsojanja in norčevanja.

Ojej, vidim, da spet nekdo ne prenese svobode govora na internetu in spet rabi “big daddy government”, da cenzurira svobodo posameznikov za svoje snowflake potrebe. Če pač grozn pišejo (se delno strinjam z njimi, čeprav se mi zdi izražanje malce čez rob), pa tega ne beri. Sej zdej je že You Tube reguliran, pa Twitter, Facebook, kmalu pridejo še forumi, kateri so redki internetni prostori za debatiranje idej.

Bote pol vse v vato zavite pa se ne bote morale soočati z ostalimi drugačnimi mnenji, bravo. Pa kot da ženske ne žalijo moških zaradi svojega izgleda LOL.

nova
Uredništvo priporoča

njihovega*

Jaz bi dodala samo še to, da se mlada ženska odloči za precej starejšega moškega od sebe praviloma samo v naslednjih primerih:
1 – daddy issues,
2 – tip ima precej debelo denarnico.

Zelo redko gre za pravo ljubezen.

Miles ima očitno probleme z raznimi telesnimi pomanjkljivostmi na ženskah, potem pa jamra, da se je z avšo poročil. Kakor je izbiral, tako je dobil.

Ja, mlade imajo čist premal celulitisa, pa prečvrste joške… 😉
[/quote]

Miles, celulitis je bolezen. Celulit pa kozmetična “napaka”, ki se ji trudiš posmehovat.

Fantje, moški, nekaj časa vas prebiram. In priznam, da me precej stisne pri srcu vsake toliko, koliko gnusa in žaljivk ste sposobni izliti tukaj na ženske okoli 40 leta. Na tem forumu poteka prava gonja proti 40 letnicam. Ste normalni? Se sploh – realno – zavedate, da imate na drugi strani žive ljudi, živa bitja, ki jih hočeš-nočeš prizadane to, kar pišete? Vaše sestre, sodelavke, prijateljice. Direktno in brutalno dan za dnem mirno razvrednotite vsako žensko v tej starosti, kamenjate, ponižate do samega dna, ne glede na njeno življensko pot, izgled, status …

Delate to tudi v resničnem življenju? Rečete “o, fuuuuj” vsaki toliko stari ženski na cesti, v pisarni, prodajalki ali bančnici? Svoji sestri? Vržete kamen v njo, nanjo kažete s prstom kako ji visijo joške in koliko celulita ima? Kaj sploh dela na ulici, grdoba stara uvenela? Marš v hišo, da te kdo ne vidi. Jo slečete sredi ulice in vohate njeno pičko? Merite kako raztegnjena je od poroda? Sem napisala ogabno, celo malce deviantno? No, tako vaše besede delujejo na povprečno žensko, ki jih zasledi tukaj dan za dnem. Ogabni ste, primitivni, pravi bullyi.

Razumem, da 35, 40, 45 letniku diši mlada pička in se mu gnusi celulit. Razumem, ste povedali že n-krat.

Gnusimo se vam 35, 40, 45 – letnice, ker smo uvenele, naše pičke ne dišijo, imamo morda celulit in prve gube. Ampak za nami je pač pot življenja, ki smo jo večinoma prehodile z vami. Doštudirale, se zaposlile, vam donosile in rodile zdrave otroke, pričarale prijeten dom, vam pripravile nešteto čudovitih obrokov in podarile še več nasmehov, ko ste bili na tleh. In vse, kar je od tega ostalo je, da smo ofucane koke, naša pička ne diši in da imamo celulit?

Mislim, da je večina od nas 35, 40, 45 letnic dovolj modrih, dovolj samozavestnih in dovolj uspešnih, se dovolj cenimo in imamo rade svoja življenja, svojo službo, svojo družino. Nismo pa popolne in predvsem nismo iz kamna ali povsem imune na take nehumane doze žaljenja. Vam je res tega treba? Sama prenesem marsikaj, ampak dragi moški, to, da smo grde, smrdljive, uvenele, praktično ničvredne in ogabne, je enostavno preveč za katerokoli žensko, da to prebira večkrat na dnevni bazi. In potem se čudite, da ste ločeni? Mislite, da se resnica, ki ste si jo očitnino mislili o svojih bivših ženah ne čuti v odnosu? Kako pa naj bo žena srečna in pohotna, če možu njena pička smrdi in so njeni joški premalo čvrsti?

Verjamem, da je večina od vas ločenih, jeznih na cel svet in iščete nove potrditve, da bi se spet počutili mladi, dišeči žrebci, ki bi trosili seme. Pa žal niste in kar malce nerodno je vas opazovati, ko menite, da ste večvredni, boljši od nas, vaših vrstnic. Žal, pri vaših 35, 40, 45 vaši kurci enako dišijo, kot naše pičke. Vaša jajca niso več tako čvrsta, vaše erekcije žal ne več podobne tistim mladega junca, vaša koža dobiva prve gube prav tako kot naša. Vam se delata trebuh in pleša, me dobivamo celulit. Tako je, zob časa nikomur ne prizanese.

Žal fantje, tudi vaš emšo teče in nobena dišeča pička tega ne more ustaviti. Prosim, tisti, ki si tega res želite, najdite si jih in bodite z njimi in se eliminirajte stran od lige pravih moških, takih, ki se znajo postarati s svojo partnerko (in se njihove partnerke od njih ne želijo ločiti). Jim kvarite povprečje, ugled in dostojanstvo zrelega človeka, ki ga poleg (vedno šibkejše) erekcije, zaznamuje predsem modrost.

Hvala bogu imam doma moškega, ki mu moja pička diši. Mi prinese rožo in preživlja z mano ves svoj prosti čas. In ga še bolj cenim po vsem tem, kar prebiram tukaj. Po eni strani sem vam hvaležna, ker tukaj anonimno in brutalno razkrivate, kakšna modrost zrelih moških deli z mano pisarno, pločnik, vrsto v trgovini … in kakšen neprecenljiv zaklad imam doma. Tak, ki življenja, partnerstva, ljubezeni in spoštovanja ne meri z dišečo pičko in celulitom.
[/quote]

O ti moj lubi bok, enim pa se dogaja.

Eh ja, saj ni problem v takih, ki dedca dobijo, pa če lih zaradi debele denarnice, problem je v vas, ki si dedca želite, pa ne dobite nič drugo, kot starega s tanko denarnico, ali pa pjanca, brezdelneža…..
V kom je problem?

Noben problem se ni postarat z žensko podobnih let, ampak tja do 40-ga leta…potem je čas za zamenjavo za mlajšo…ko se tud ta postara in ko 60 letnik lahko samo sanja o 30 letnici, nastopi čas za plačljivo spremljevalko, ustrežljivko, itd…lajf je prekratek za moralnega mačka…
Babe imate popolnoma enake možnosti z mlajšimi tipi…

Eh ja, saj ni problem v takih, ki dedca dobijo, pa če lih zaradi debele denarnice, problem je v vas, ki si dedca želite, pa ne dobite nič drugo, kot starega s tanko denarnico, ali pa pjanca, brezdelneža…..
V kom je problem?
[/quote]

Ti to iz svojih izkušenj pišeš? :))


Ne gre za Milesa, avtorico boli vse kar ni izrecno spoštovanje žensk v popolnoma norih temah. Verjetno bi njej in vsem ostalim, ki jih moti, dnevno bilo treba nanizat naslove tem, ki jih babe odprejo na forumu. Meni in mnogim, skupaj z videnim v relai to veliko pove, če avtorici kaj in je pripravljena to videt, pa ne vem, izgleda pa da ne. In drugega kot da se norčujem iz tega res ni vredno in se z namerno žlehtnobo odzovem na njihovem nivoju, ker edino tega so sposobne razumet.

Potem pa ena v eni drugi temi čivka, da so mlade generacije zavožene zaradi interneta. Samo poglej, kako je tebi en obskurni mon izkrivil pogled na svet.

Zacuda da sem prebral uvodni post tele histericne avtorice ki misli da se jo zamo zanicuje. Res je ubistvu. Se vas 40 letnice veliko zanicuje tu gor, ampak se vas tudi veliko hvali kolk ste pametne itd. Itd. Zato ne bevskat pa govort kok so mlade zenske dobre , ne, tudi 40 letnice morte bit pozorne na komentarje na vas.

Spomnim se svojih mladih let, ko so me pri 23 obletavali tudi moski okoli 39 – 43 let. Kljub debeli denarnici, sem vsakemu od le – teh rekla naj pokaze svojo osebnoter jih vprasala, ce se moj in njihov emso zdi kompatibilen:) Po nekaj sekundah so odsli stran:) Tako da moski okoli 40 in vec lahko samo sanjate o neki normalni 25letnici, ki bi bila z vami zaradi prave ljubezni. Vecinoma so to sponzoruse, ki se limajo samo na vaso denarnico, ker tudi vi niste vec oh in sploh s svojim trebuhom, pleso, rumenimi zobmi, zadahom in “uvelo govedino” med nogami.

Doma imaš moškega, ki mu tvoja pička diši, ti pa se z drugimi ukvarjaš?

Ničvrednica.

Avtorica. Ti nimas dostojanstva. Ne razumes in ne razlocis med intelektualno kritiko na zivljenje 40 letnic in zmerjanje le teh zaradi starosti. Le ti bi se mogla intelektualno odlocit kaj je sploh zalitev to zensk te starosti. Pa se ne si sposobna. Ha ha

Eh ja, saj ni problem v takih, ki dedca dobijo, pa če lih zaradi debele denarnice, problem je v vas, ki si dedca želite, pa ne dobite nič drugo, kot starega s tanko denarnico, ali pa pjanca, brezdelneža…..
V kom je problem?
[/quote]

Ti to iz svojih izkušenj pišeš? :))
[/quote]No, vidiš, ta je že na prvi pogled “vredna spoštovanja”. 🙂 Amapk se norčujemo, ker drugega ne preostane, realno gledano je pa zelo žalostno. Če se ozrem samo v bližnji okolici, bi takoj lahko naštel 15 bab proti štiridesetim, ki se jim je v zadnjih treh letih popolnoma utrgalo. Ločile, skur-bale, znorele do konca. To kar s hinavščino, lažmi in žlehtnobo, še dodatno ob tem povzročijo je naravnost katastrofa za vse, od otrok dalje. Vendar se vsi delamo kot da ne vidimo kako uničenje je to. še več, češ kao je to normalno, saj smo v 21. stoletju in je to menda napredek ali kaj in imajo do tega pač pravico.


Tako

Ti to iz svojih izkušenj pišeš? :))
[/quote]No, vidiš, ta je že na prvi pogled “vredna spoštovanja”. 🙂 Amapk se norčujemo, ker drugega ne preostane, realno gledano je pa zelo žalostno. Če se ozrem samo v bližnji okolici, bi takoj lahko naštel 15 bab proti štiridesetim, ki se jim je v zadnjih treh letih popolnoma utrgalo. Ločile, skur-bale, znorele do konca. To kar s hinavščino, lažmi in žlehtnobo, še dodatno ob tem povzročijo je naravnost katastrofa za vse, od otrok dalje. Vendar se vsi delamo kot da ne vidimo kako uničenje je to. še več, češ kao je to normalno, saj smo v 21. stoletju in je to menda napredek ali kaj in imajo do tega pač pravico.
[/quote]

Tudi jaz poznam nekaj 40 letnic, ki se jim je cisto odpeljalo in o takih nimam dobrega mnenja.

Se najde 25 letnica, ki je popolnoma nekonkurenčna svojim vrstnicam…tako mentalno, kot fizično, po izkušnjam, obnašanju, vzgoji, odgovornosti itd…današnje 25 letnice se zelooo razlikujejo med sabo…večina, kokr jih poznam, ni še popolnoma nič naredila iz sebe, razen da so rodile otroka…očitno edino to znajo…vse ostalo je na ravni 15 letnic. Na drugi strani pa poznam npr eno 27 letnico, ki je magistrirala, sama našla dober šiht v naši firmi, preselila se k dedcu, s katerim sta skupaj skoraj 10 let(on je 7 let starejši) . Otrok še zaenkrat ne mislita imet, ker bi rada izkoristla čas še za kakšno potovanje, hribolatzništvo, kampiranje, festivale, športanje, itd…
To , kar ti pišeš, že mogoče drži…sponzoruše in smotani tipi z debelo denarnico….ampak tega ni veliko…se najdejo normalne, zrele 25 letnice, ki se hitro povohajo z najmanj 10 let starejšimi tipi, ker so njihovi vrstniki pač preplitki na vseh nivojih…

Ogabnih tipov z debelo denarnico je še manj kot tipov z debelo denarnico nasploh. Kaj počnejo sponzoruše, ki so izvisele… igrajo klarinet za drobiž?

Ko te na pozna, skupo te plati ;).
Pa kar se izgleda tiče, visoko se ceniš, ali pa se zadnjih nekaj let sploh nisi videl v ogledalu!

Fantič (samo na mentalni ravni), vlak ti je odpeljal, dobivaš le še ostanke.

Brezveze sploh pisat. Ne vem zakaj, razen iz seksualnega vidika bi bila ena 25letnica zanimiva 43 let staremu dedcu. Ce je moski normalen in star preko 40 ga delketa do 25 let sploh ne morajo pritegnit, razen za pof… za eno noc. Razen, ce te bog ni ob rojstvu obdaril z IQ vecjim od 100. Potem je raven tvojega mentalnega nivoja pri tvojih 40+ na ravni 20+ nasprotnega spola:) Tale thorrr pa zna nasmejat folk.

Se mi je kar zdelo, ko sem prebrala, kaj je napisal Thorrr (bravo, dečko, tako se govori!), dobil bo betički. MON pač.

Zakaj delat razliko med fizično privlačnostjo in mentalno kompatibilnostjo….men je čist všeč če je ženska dost manj izkušena na vseh nivojih, važno da je privlačna, da ima mladostno energijo in predvsem da ima širok spekter zanimanja…vse se da naučit/navadit…rad sem učitelj, rad pomagam itd…
Ob zgonjeni , postarani 40 letnici mi pa vse dol pade…tud intelektualni pogovor…

Avtorica: zelo lepo napisano.

Seveda pa mečeš bisere svinjam, ker po odgovorih ne vem,a je sploh kdo razumel, kaj si hotela povedati.
Ne vem, kje živijo monovci in monovke, ki videvajo te poblaznele 40 letnice v minicah, s peno na ustih.
Žalostno, da je zaradi svojih osebnih slabih izkušenj z eno osebo, nekdo tako zagrenjen, da je pustil sovraštvu, da prevladuje v njem ali njej.

Vsi smo ljudje. Vsi imamo dobre in slabe lastnosti, vsi kdaj traparije počnemo, vsi smo kdaj pametni.

Če ne bi tako zagrizeno sovražili, bi se utegnili celo imeti lepo, kar pa je seveda na monu popolnoma prepovedano in totalen tabu. Da si ne bi drznil kdo lepo imeti in s kančkom razumevanja, prijaznosti in sočutja do soljudi živeti.

New Report

Close