Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danijel Utješanović aretiran, Iris Mulej, mediji, Facebook, ni da ni :)

Danijel Utješanović aretiran, Iris Mulej, mediji, Facebook, ni da ni :)

Daniel Utješanović, bivši tip od Iris Mulej, naj bi bil po pisanju hrvaških medijev v ponedeljek aretiran v Dubrovniku zaradi razpečevanja droge. Nova24TV je povzela to in dodala nekaj svoje zgodovine o tem, kako je v času njegove zveze z Iris Mulej z Blejskim filmskim festivalom naredil bajne dolgove. In zdaj se IRIS po facebooku p.izdi da mediji pišejo neresnice in da nima ona kot njegova bivša kaj iskat v članku o aretaciji. Dobro, mogoče ona res formalno gledano ni bankrotirala in je samo zaprla svoj s. p., ga je pa zaprla zato, ker ni imela z njim kaj delat. Lahko izberemo namesto bankrota izraz, da ni bila več likvidna, na srečo pa ni naredila dolgov. Je pa bila kot Danielova partnerka čisto vpeta v vse okrog Blejskega filmskega festivala, nenehno zraven, tako da bo težko koga prepričala, da je povsem »nedolžna« pri vsem skupaj.
Tisto, da nimajo kaj omenjat njenega imena poleg njegovega, je pa naravnost smešno! Ona je del njegove preteklosti, javno izpostavljene. Nenehno sta javno pozirala skupaj. To ni neka daljna preteklost. To je bilo manj kot 3 leta nazaj.
Pa kje ona živi? Napišeš v Google njeno ime in ti ven vrže na stotine slik s tem Danielom in še drugimi bivšimi tipi. A ona bi zdaj rada izbrisala svojo preteklost, ker je z nekom, ki končno ima keš in ima otroka in je kao »pametna« mama? Ja tudi tega je hitro zapecala in hitro rodila. Prej bi mislila s kom spi. Tudi na to, da bo nekega dne MATI in da bo otrok nekega dne lahko o njej izbrskal vse, tudi tisto, kar bi rada zamolčala in prikrila. Vse bivše ljubimce in nage fotke v Playboyu. Jaka razlika, če ni Playbojeva zajčica, ampak samo ena nagica iz Playboya! In njene nage fotke so še zdaj na internetu!
Ne razumem kaj bi ona sploh rada s to objavo na Facebooku. Izbrisala preteklost? Ej, bejbi, ne da se!
http://nova24tv.si/slovenija/v-dubrovniku-zaradi-preprodaje-droge-aretiran-nekdanji-fant-iris-mulej-blejski-blefer-danijel-utjesanovic-ki-je-slovenske-medije-naplahtal-da-je-uspesen-poslovnez/

Nisem vedla, da imata otroka? Je skupni?


Ta folk zelo hitro živi. Težko dohajaš vse njihove zveze in razveze, če ne bereš tabloidov.
Iris Mulej je septembra lani rodila hčerko. Očka je Admir Barčić, s katerim s eje na hitro zapletla, ko sta šla z Danielom narazen. Zdaj kao s tem Admirjem živi v Črni Gori. Daniel pa v Dubrovniku. Tudi on je zapecal eno premožno Dalmatinko in jo celo poročil.
No, od Dubrovnika do Črne Gore tudi ni daleč, haha.

Še ena vlačuga, ki se je potikala iz enega kavča na drugega, z ene jahte na drugo, zdaj pa bi rada kar naenkrat izbrisala svojo zgodovino..

LOL, Mulejeva je res ena prava piška, z nadpovprečnim iqjem, a žal neuporabljenim!
Ona novinarje in medije kar vse po spisku imenuje za lene pisune, kaj je pa ona, svetnica iz Playboya? Saj ona sama svojo podobo non stop tlači v takšne trač medije. In samo trač mediji sploh pišejo o njej. Njen intelektualni domet je enak traču. Resen medij se z njo niti ukvarjal ne bo. A ji to še ni jasno, da je njen intelektualni svet tam nekje zelo nizko. Zato tudi takšne novičke o njenih bivših ne presenečajo. In zdaj ona tukaj nekaj kar vsem medijem soli pamet. Malo naj se v špegu pogleda in se realno oceni. Pa ne po zunanjosti.
Boga revca, zdaj jo moti, da jo mediji navajajo kto bivšo od Daniela, ker da ona nima nič z njegovim življenjem. Ej, pa ti ženska si del njegovega življenja in on tvojega, tudi če sta šla narazen. Dokler bo na googlu več slik nje in Daniela kot nje in Admirja, kaj drugega niti ne more pričakovat od teh medijev. Niso slovenski novinarji tako neumni kot bi jih rada prikazala. Bankrot ali ne, ostala je brez ficka, njen takratni ljubček prav tako. Moralno je pa itak že zdavnaj bankrotirala.

S takšnih obrazkom in postav’co ne bo nikoli brez denarja. Nikoli pa če upeca nekoga tipa Donald Trump.

Ženica Violeta Vukanović se je že zradirala z facebooka.. Ni je več, vse je pobrisano, vsi komentarji pod slikami zbrisani, ta si je pa vzela čas, da je uspela vse zradirat.. Enostavno ne obstaja več… verjetno tudi v življenju Daniela ne bo več dolgo obstajala.. hahaha.


Ta folk zelo hitro živi. Težko dohajaš vse njihove zveze in razveze, če ne bereš tabloidov.
Iris Mulej je septembra lani rodila hčerko. Očka je Admir Barčić, s katerim s eje na hitro zapletla, ko sta šla z Danielom narazen. Zdaj kao s tem Admirjem živi v Črni Gori. Daniel pa v Dubrovniku. Tudi on je zapecal eno premožno Dalmatinko in jo celo poročil.
No, od Dubrovnika do Črne Gore tudi ni daleč, haha.
[/quote]

Na balkanski način pač…

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=10964291

Pa daj no – kateremu normalnemu moškemu so všeč take ženske? Ko sem mora napleskat na polno, da sploh stopi iz bajte? Take ženske so všeč samo moškim, ki bi radi v življenju vsaj enkrat premetavali silikonski material,ker so tudi tako ali tako radi nekaj posebnega in obenem bili še deležni neprestanega popravljanja las z rokami – kar je tik skoraj vseh bivših misic in pa žensk ala Mirela 🙂

Ja zgleda da je ni več gor, slike so pa ostale na njegovem profilu…. le njena sestra Jelena je pa grdi raček bila v tej familiji.. na slikah zraven Violete je grozna..

Obrazkom? Si resen? Bolj konjskim ksihtom.

Bivsi moje znanke
Krasno, da je bivsi, da nimamo tu v blizini tega dilerja

Ne, Mulejeva ima otroka z nekim Črnogorcem, se mi zdi. Skratka, ne s tem Utješanovićem.

Je pa ta, s katerim je zdaj, podobnega kova.

Tako se je razpisala Mulejeva:
Oseba Iris Mulej se je počutila jezno.
6 h ·
Ponavadi sem tiho, zdaj pa ne morem biti več! Moje ime spet vlačijo po medijih in poleg navajajo kup neresnic. Moj bivši partner Danijel Utješanović je bil ta teden v Dubrovniku aretiran zaradi razpečevanja droge. To je njegovo življenje njegova dejanja, zakaj se morajo mediji razpisati še o meni?! Seveda, razumem da je javnosti postal znan zaradi mene, ampak zakaj mediji pišete poleg še kup neresnic!? Naprimer to, da sem bankrotirala!? Od kje vam ta informacija dragi mediji? Ali ste jo preverili? Ali ste pač leni in po liniji najmanjšega odpora napišete tisto, kar ste od nekoga slišali, prebrali ali si je nekdo to zamislil itd. Te stvari se da vse lepo preverit. Pa naj vam jaz olajšam zadevo in povem kako stvari dejansko stojijo. S svojim S.P.-jem, ki sem ga odprla leta 2010 sem uspešno poslovala vse do 2013, ko sem začela zvezo z Danijelom Utjesanovićem. No, takrat sem po njegovem nagovarjanju večino svojega manekenkega dela opustila, saj me je prepričeval, da bom od zdaj naprej delala za Filmski Festival Bled. Jaz sem v projekt seveda verjela in tudi finančno prispevala (razna poslovna kosila in sestanki z ekipo BFF, gorivo za poti po Sloveniji in tujini – in verjemite mi, ni jih bilo malo!, celo za registracijo novega znaka BFFestival sem jaz plačala itd). Ker je zmanjšano število mojega manekenskega dela in zapravljanje denarja za neprofitni festival, prvič pripeljalo v slabo poslovanje tudi moj SP, mi je Utješanović predlagal naj ga zaprem, z že zgoraj omenjenim namenom, da bom od sedaj delala za festival. Tako sem svoj SP zaprla brez dolgov, brez kakršnihkoli terjatev, brez osebnega stečaja (kar sem tudi nekje v medijih zasledila) torej brez bankrota in sem tako kot vsak zaposlen državljan plačala vse prispevke in davek naši ljubi državi. Ne morem tudi mimo tega, da ste mediji Utjesanovica označevali kot “blejskega poslovneža”, le od kje vam ta ideja? No pa saj to vam niti ni za zamerit, mogoče vam je res dajal takšen vtis, ko se je naokoli vozil z mojim avtomobilom, (beli BMW, ki sem ga SAMA vsak mesec redno plačevala in leta 2014 sem lizing tudi v celoti poplačala), redno se je pojavljal ob meni na medijskih dogodkih in v presežkih razlagal o projektu Bled Film Festival, ki je bil dvakrat izveden po zaslugi, predanosti in trdemu delu ljudi, ki še dandanes NISMO dobili plačanega niti centa (to lahko tudi s svojim imenom potrdite spodaj v komentar, tisti ki vam je festival ostal dolžan)… velik del zasluge pa gre predvsem gospodu Šerbeđiji in pa zakoncema Đurič, Nikoli Koja, Assanteju itd., ki so projektu dali pomembno težo, da smo ga sploh lahko izpeljali.
Pa še nekaj nepreverjenih cvetk iz medijev, natančneje iz nova24tv (za prve tri bom zahtevala popravek ali opravičilo, ali pa se vam bo oglasil moj odvetnik g. Zoran Korenčan.
– moj “bankrot” smo že obdelali,
– ne potrebujem bogatega frajerja, da bi me financiral, v Sloveniji imam svoje stanovanje, kupila sem si svoj avto in takorekoč vse kar imam, sem si kupila sama,
– nisem Playboyeva zajčica! Slikala sem se za znan Pictorial celebrity v Playboyu (velika razlika!),
– Utješanović je nastopil v reklami poleg James Bonda preko moje veze, v njej sem nastopila tud jaz…gospod Šerbeđija tu ni imel nobene veze,
– film Alexandra, s katerim se je Utješanović nekaj časa hvalil in ga snemal v Dubrovniku je bil moj projekt, od mojega kontakta, scenarista iz Indije (od projekta sem seveda odstopila, ko sem prekinila zvezo z Utjesanovicem).
Pa lep dan tudi vam!

Št. všečkov: 475Št. komentarjev: 109

Prelep obraz, postavo..vi samo lahko sanjate o taki lepotici.

Ali je kdo od tu gor, že videl Iris v reali? Baje samo na slikah zgleda kot konj..ozek dolg obraz..

Leta od enega do drugega luzerja..ce se meces ven v javnosti, se pise dobro in slabo..
..ce se ona hvali, da je vse sama kupila, ima pa stanovanje v Lj pa 10 let starega Bmw-no ja..ni ravno za hvalit..
A mogoce to svoje stanovanje zdaj oddaja, da lahko z Admirjem placujeta stroske v crni gori??

Lahko je ne vem kakšna lepotica, rojena je leta 1980, bliža se 40. letu. Logično, da je njena menekenska kariera počasi šla po gobe. Drugače povedano, je zelo lepa ženska, ampak prestara za posel s katerim se je ukvarjala. In še v zadnjem hipu se je losala Daniela in si na hitro poiskala malo bolj varen pristan. Ne rabi bogatega frajerja? Kaj bo pa delala, od česa živela? To so čisto realna in ne zlonamerna vprašanja.
Od tistih blatnih mask za telo ne bo kruha. Kupila si je pa sama avto in stanovanje, kot pravi. No, tudi to je nekaj. Pameti pač še ne prodajajo…
Pa kdo bi jo obtoževal. Saj je z vsemi temi misicami podobna zgodba. Redko katera naredi res kakšno hudo kariero, ki omogoča tudi finančno varnost. Boljše bi bilo, da nehajo igrat in se sprenevedat in enkrat končno javno povedo kako je cela ta scena in cel ta kao zvezdniški lajf pri nas en bullshit. Bi potem mlada dekleta morda dvakrat premislila v kaj se podajajo. Tako pa mislijo, da so vse te ženske, ki naokoli paradirajo v cenenih kitajskih cunjah ali izposojenih oblekah iz butkov, res neke zvezde, ki lahko živijo na visoki nogi. Ker pač s svojimi fotkami redno servisirajo par kolegic v tabloidnih medijih, se pojavljajo na družabnih dogodkih (vsaj zastonj jedo), na socialnih omrežjih pa prodajajo “lažne” podobe svojega čudovitega življenja in zbirajo kode za popust v spletnih trgovinah…

Sem jo srečala. Porivala je voziček, oblečena v tuniko, kavbojke. Izgleda kot transvestit. Tudi mimo idoči so jo kritizirali. Kar je na njej lepo, so dolgi črni lasje do riti, v obraz je xelo koščena, udrta.

na Iris opazite! Ena je napisala, da je zelo lepa. Jaz jo pa poznam kar fajn in lahko napišem da izgleda v obraz zelo presušena in 40+.

Jaz včasih pogledam na njen instagram in meni se zdi, da je kul in prizemljena oseba.
Ima srčkano dojenčico, ki jo obožuje in lepo skrbi zanjo, postavnega moža, ter živi v prestižnem apartmaju v Dukley gardens s pogledom na morje.
Meni se zdi, fa živi pravljično življenje. In prav je tako, si že zasluži to!

Zgornji post se nanaša na Iris Mulej!
Pa še top postavo ima, samo 10 mesecev po porodu.

Se ne čudim sploh. Navsezadnje je bila Mulejeva redna obiskovalka v Cannesu, ko je bil tam filmski festival. Takrat se v Cannes pripeljejo tudi bogati šejki, ki za prostitutke plačajo tudi 10k na noč, zabave pa se odvijajo kar na njhovih jahtah. Vprašanje če njen mož ve, da v bistvu živi z bivšo prostitutko.

Najbolj se vidi njena lepota, v spotu Ansambla Jureta Zajca..Všeč si mi..tudi jaz sem jo vidu od blizu v eni štacuni. Postavo ima top, faco pa niti slučajno, je bolj afriškega videza.

in kaj bo, če..jo tale tip pusti, zamenja za mlajši model.
s čim se bo preživljala, pri 40+ ne moreš bit več hostesa.

New Report

Close