Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pa ima ženska, ki se ne liči, barva sploh kaj šans pri moških?

Pa ima ženska, ki se ne liči, barva sploh kaj šans pri moških?

Ob branju teme o neumnosti žensk, ki se ličijo, hodijo v petkah, vse zaradi tipov. Se sprašujem, če pa sploh ima ženska, ki se ne liči, ki si ne barva las, čeprav ima že sive, ki nikoli ne nosi visokih petk… sploh kaj šans pri moških?
Kolikor jaz vidim, da ženska, ki se nikoli ne liči, nikoli ne barva, nikoli ne nosi petk, da sploh nima šans pri moških. Res, da je tako početje trapasto, škodljivo zdravju, ampak, če tega ne počne, ostane večno samska?

Poznam tudi take, ki se ne barvajo, ne ličijo, ne nosijo visokih petk … pa niso samske.

Kaj naj ti rečem?
Zato se pa deklice preventivno začnejo ličiti že pri 10 letih, …. da ne ostanejo samske.

nova
Uredništvo priporoča

Poznam tudi take, ki se ne barvajo, ne ličijo, ne nosijo visokih petk … pa niso samske.
[/quote]

… enostavno ne verjamem! A je to res možno? 😉

Poznam eno, ki se nič kaj dosti ne rihta pa ni samska….ker ima €€€€€. Brez tega je verjetno nebi noben hotel, ker ima še karakter čist v q.

V msilih imam take, ki nimajo dolgih nohtov in ki se res nikoli ne ličijo in ne barvajo.
V bistvu takih žensk skoraj ne poznam. Pa še tisto, ki jo poznam, je samska.

Največja ovira za parčkanje je težak karakter. Sprijazni se, da ni krivo ne to, da se ne ličiš, ne tvoje športanje, ne asocialnost, napačne zvezdne konstelacije, ampak si zatežena, omejena in ne pretirano inteligentna, zato se noče noben ubadat s tabo.

Poznam tudi take, ki se ne barvajo, ne ličijo, ne nosijo visokih petk … pa niso samske.
[/quote]

… enostavno ne verjamem! A je to res možno? 😉
[/quote]

Je, pa tudi denarja nimajo nadpovprečno …

Marsikateri moški še vedno gleda bolj vsebino kot pa ovitek 🙂

Kdo je pa tebe tako prestrašil? Jaz sem sicer ličim in sem se ličila od najstniških let in res je, sem imela fanta, fante in sem poročena, imam družino. Ampak veš kaj, večina mojih sošolk se ni nikoli ličila, ravno tako se več kot polovica sodelavk, prijateljic ne liči, niti ne ureja kaj dosti, pa so bile vse v zvezah, so v zvezah oziroma so danes vse poročene z družino.

Kolegice, sodelavke, mi to v glavo tumbajo, da se moram malo našminkat, pobarvat, da zato ne najdem partnerja.
Se pa vse šminkajo, sicer malo, ampak se. Tudi sošolke v SŠ so se že takrat večinoma ličile, zdaj, ko so pa odrasle, se pa vse.

Ima šanse.
Se ne ličim (uporabljam sam maskaro), ne barvam, ne nosim visokih petk (do zdaj imela obute mogoče 2x), pa s tipi nikol nism imela težav. Še celo dostkrat sm bila oblečena v trenirki, pa sm vseen imela ponudbe 😉

Poznam tudi take, ki se ne barvajo, ne ličijo, ne nosijo visokih petk … pa niso samske.
[/quote]

Eno tako sm tud poročil:))

Neurejena ženska pri urejenih moških nima kaj veliko šans. Zgodba je drugačna pri neurejenih moških, a je vprašanje če ti njej ustrezajo.

Tudi nenaličena in nepobarvana ženska je lahko vseeno urejena … sicer drugače, a vseeno je lahko urejena in jo je veliko lepše pogledati kot pa tako, ki pretirava z ličili in silikoni.

Aja, pa nisem med tistimi, ki se ne ličijo..

Ima šanse.
Se ne ličim (uporabljam sam maskaro), ne barvam, ne nosim visokih petk (do zdaj imela obute mogoče 2x), pa s tipi nikol nism imela težav. Še celo dostkrat sm bila oblečena v trenirki, pa sm vseen imela ponudbe 😉
[/quote]

Ti si seveda izjema, lol.

Če te prav zastopim, je zate ženska neurejena, če ni naličena, če nima dolgih nohtov, ne nima barvanih last, če nima visokih petk…?
Kak je pa potem urejen moški? A se potem liči in barva lase pa kake čevlje potem nosi? Zdaj me resnično zanima tvoja teorija urejenega moškega. Glede na tvojo teorijo urejene ženske.

Jaz se sicer barvam ampak v svojo barvo (barva mojih las) rada imam urejeno frizuro in hodim večkrat k frizerki,ker ne prenesem neurejenih las.
Licim se zelo malo maskara, barvica za oči in labelo, redko lipglos. Ne Licim se pa vsak dan ampak lase pa imam skoz urejene. Petke ne nosim ker moje noge niso več za te hece, pa tudi prej sem to bolj poredko. Ne nosim ne minic ne strganih odbitih kavbojk ki pasejo mladini (pravzaprav kavbojk sploh ne nosim, čeprav imam rada hlače in jih imam kar nekaj v omari) . Modo in ličenje pač prilagodis svojim letom.
Rada pa imam nakit in dodatke (šali, klobuki poleti itd..) . Kak lep izbran kos vedno prav pride.
To da mora bit ženska kot novoletna jelka ali klovn je neumnost.
Že to da si urediš lase, ne rabiš se sploh licit če ti ni in primerno oblečeš je plus.

Nikoli se nisem ličila.
Nikoli nisem nosila visokih petk.
Lase barvam šele zadnjih 5 let (ker imam preveč sivih).
Stara sem 50 let, imela sem dva fanta, s tretjim poročena že ohoho let.

Presneto, le kaj bi moške (razen čevljev in šmink) sploh lahko še zanimalo na ženskah?

Kaj pa ima moški od ličenja? Kaj naj s tem? Kako to pripomore k zvezi? Kako jo obogati? S človekom smo zaradi energije, ki nam jo daje, ne zaradi pleskanja.

Glih kokr hoce…verjemi

Ne vem, ampak povsem vse, ki so se javile v tej temi, so napisale, da se kaj ličijo ali barvajo.
Še tista, ki je napisala, da se ne liči, je napsiala, da se že 5 let barva.
Niti ena še ni napisala, da se ne liči, ne barva, da ne nosi nikoli petk…

Ne vem, če sem glih tista tipična, o katerih sprašuješ, vendar ti bom povedala, da oplesk ne naredi še dobre hiše…isto je pri ljudeh….šminka ne naredi človeka!!!!

Sem 50+, lase si res barvam, vendar to samo zato, ker sem pred leti zaradi določenih stvari na glavi to morala naredit…po obrazu se mažem samo z določenim oljem, šminke na mojem obrazu ni bilo že 5 let! Takrat me vižistka našminkala, ker sem šla na en zelo pomemben dogodek. Takrat sem imela tudi nohte nalakirane…petke nosim občasno, ker pri svoji višini 180 cm že tako izstopam. Vendar, če bi hotela, že zdavnaj več nebi bila samska! Tudi, ko grem z moškim ven..na ples, zabavo…ni na meni šminke (ziher bi se razmazala), takrat so mogoče malo petke.

Gledam, da sem drugače urejena, pa mislim,, da šminka ne igra vloge. Mogoče imam tudi srečo, da imam takšno kožo kot jo imam, da imam dobre poteze obraza…Pred časom sem spoznala visoko izobraženega moškega, ki res lahko punce izbira…pa je bil ves navdušen, da končno se najde še kakšna naravna punca.

Ni se ti treba ravno ličiti, da si luštna, ampak vsaj ena osnovna urejenost pa mora biti. Ene ženske imajo zanemarjene dolge štrenaste lase, ki že brez tega, da so vmes sivi, delujejo starikavo. Če nimaš lepih, dolgih, bleščečih las, jih ostrizi. To je prvi korak. Nanesi nanje malo olivnega olja, ko so oprani, posuši s krtačo. Boš videla, takoj bo bolje. Če imaš pusto sivkasto kožo brez življenja, ravno tako nisi privlačna, niti ljubiteljem naravnega videza ne. Tudi tu ti lahko pomaga olivno olje. Lahko si pa kupiš arganovega, je sicer drago, ampak te bo polepšalo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Sploh ni nujno uporabljati šmink, petk in drugih okraskov, negovalna kozmetika je povsem druga zgodba. Skratka vsaka ženska mora svoji negi posvetiti nekaj pozornosti, če želi dobiti in obdržati moškega. Ti so pač vizualna bitja, to je dejstvo. Sicer pa je ženska lahko lepa pozno v starost, če je negovana in skrbi za zdravje. Aja, pa nujno je redno obiskovanje dobrega zobozdravnika.

Jaz sprašujem po ženskah, ki nikoli nimajo pobarvanih las, nikoli šminke, nikoli petk, nikoli maskare, ti pa naštevaš kako vse to uporabiš občasno :).

Ne mislim kot “nič”, ampak ponavadi velja, da “manj je več”, kar se ženskega ličenja tiče.

New Report

Close