Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A še spite pri odprtem oknu?

A še spite pri odprtem oknu?

Jaz sem še včeraj, zdaj pa že malo zebe.

Kaj pa si naga!

Še vedno.
Se pa pokrijem z frotir rjuho. Paše .

Danes ne bom, ker imam mokre lase in me zebe. Drugače pa še.

Spim pri odprtem oknu cez celo leto..ti pa sprasujes za avgust?

Me je že zeblo.

Brez pižame moram imeti v spalnici vsaj 23 stopinj, bolje kakšno več, kot manj. Noči so pa že mrzle, zato sem že nesla kovter v sobo, da se bom lahko dobro zadelala.

Super 🙂 tudi jaz…ne prenesem zaprtih prostorov, da se ne občuti svežine zraka :)))
Sicer pa smo vsi v družini taki in zato to ni težava, da bi zapirali okna…no pozimi imamo na obrliht…:)))

Ob odprtem oknu spim samo sredi vročinskega vala. Ob normalnih poletnih temperaturah pa ne. Energijo ponoči porabljam za lepe sanje in ne za ohranjanje telesne temperature.

še bom nekaj časa, ker me greje tehnika in je vedno prevroče v sobi.

Super 🙂 tudi jaz…ne prenesem zaprtih prostorov, da se ne občuti svežine zraka :)))
Sicer pa smo vsi v družini taki in zato to ni težava, da bi zapirali okna…no pozimi imamo na obrliht…:)))
[/quote]

Midva imava odprto na kip celo noc..otroka pa ne, prezracim, potem pa cez noc zaprem.

Super 🙂 tudi jaz…ne prenesem zaprtih prostorov, da se ne občuti svežine zraka :)))
Sicer pa smo vsi v družini taki in zato to ni težava, da bi zapirali okna…no pozimi imamo na obrliht…:)))
[/quote]

Midva imava odprto na kip celo noc..otroka pa ne, prezracim, potem pa cez noc zaprem.
[/quote]

Nam je vsem vroče..in noben nima pokritih nog :))) vse je v krvi..

je pa res , da tisti jesenski zrak ni dober za otroke, takoj občutijo boleče grlo zjutraj. Prav imate.

Še vedno.

Mi ne pade na pamet :).

Jaz spim še pri odprtih vratih in prižgani luči, ker me je strah vampirjev.

Ne odpiramo oken sploh. Izjema je pomivanje oken!

Če že ne zaradi mrazu, pa vas ni strah monklje tega, da vas ne ukradejo pri odprtem oknu, ko ste tako pametne? 🙂

Hm, nekaj manjka v tej temi…..kje pa je Barca?


Čakaj, za njo je še pretoplo, da bi se s tem hvalila, ker potem še ni nič posebnega, ona bo pri -15 ponosno povedala, kako spi pri odprtem oknu. 🙂

Ampak res, včearj prideva s pobom domov ponoči premražena in sem kar pogrešal, da ni nič zakurjeno, kaj šele da bi okno odpiral. 🙂

V vročinskem valu sem spala pri odprtih oknih, nič pokrita, ampak v kratkih pižama hlačkah in kratki mikici. Zdaj je malo zahladilo, pa se pokrivam z rjuho. Okna odprta samo na kip.

Sedaj je luštno, ker ni vroče. Okna so, seveda, odprta. Za enkrat imamo še tanko pokrivalo in je ravno prav. Upam, da bomo še dolgo imeli odprta okna po noči. Zapremo jih, ko pade že pozno zvečer pod 10C.

Vem, da se da umetno prezračevat. Kljub temu mi je totalno nerazumljivo, da ljudje ne odpirajo oken, ne zračijo po naravni poti. Izjema je kak hud smog.
Kako zdržite?

V bistvu smešno vprašanje :))

Odkrito povedano, ne razumem, kako lahko spite ob zaprtem oknu…

nekateri imamo takšne hiše kjer se nekatera okna celo ne odpirajo

nekateri imamo takšne hiše kjer se nekatera okna celo ne odpirajo
[/quote]

Ne hvala, ampak ne, ne pride v poštev.

New Report

Close