Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kdo poročen vztraja več let v prijateljstvu z nekom, do katerega čuti več?

Še kdo poročen vztraja več let v prijateljstvu z nekom, do katerega čuti več?

Obstaja še kakšna poročena, ki vztraja v prijateljstvu z moškim, do katerega čuti preveč čustev, obenem pa on do nje ne čuti ničesar več od prijateljstva?

Trudim se vlagati energijo in ljubezen v odnos z možem, ampak že leta me muči in vleče k nekomu drugemu. Ki pa do mene ne čuti nič več od prijateljstva. Vsak dan se dobiva na kavi, kdaj greva tudi na kako kosilo, veliko si zaupava. Sva že vsa ta leta v vsakodnevnem stiku. A obenem vse ostaja samo na prijateljski ravni. Pred leti sem mu ponudila, da se razidem z možem in začnem z njim, vendar me je zavrnil, ker ne želi imeti žensk z zgodovino. Očitno mu nisem všeč.
Sem nora, da sploh vztrajam v takem odnosu?

Ne boš verjela, ampak sem v povsem enakem položaju. Če si za izmenjavo kontakta, mi javi. Morda pa se najdeva.

Oprosti, nisem za menjavo kontakta. Ta odnos me preveč muči, da bi lahko o njem debatirala neanonimno. 🙂 Mi je pa v tolažbo, da obstaja še kdo tak.

nova
Uredništvo priporoča

Tole si pa v godlji.
Pazi le, da ne zabredeš pregloboko. Lahko izgubiš dobrega prijatelja.
Kar se pa moža tiče moraš pa razmisliti ali si res želiš z njim biti ali ne?
Veš stvar je tudi taka, da marsikdo, ne bi maral nekoga direkt iz tuje postelje. Jaz osebno sicer nimam nič proti ločencem. Ampak, če je nekdo sveže ločen pa mi ni ok, ker nočem nekoga direkt iz postelje neke druge ženske. Isto velja za poročene, samo še huje.
Če ti res ni več do moža, pojdita narazen in šele potem, čez čas, išči razmerje.
Pa vso srečo in želim ti, da prijateljstva na zapraviš. Ne glede ali se boš odločila za moža ali za samskost ali pa za kakega tretjega moškega.

Lahko za začetek na začasnem mailu.

vprašanje je, zakaj se z nekom – dnevno! – družiš?

Ker si želim njegove družbe. Očitno si tudi on, sicer ne bi bilo tako. Problem je le v meni, ker se ne znam znebiti čustev do njega. Tudi če jih zavestno blokiram nekaj časa, privrejo ob prvi priliki ven.

Mislim, da si zelo čustveno nestabilna. Ta drugi ti je jasno dal vedeti, da ti nikoli, res nikoli ne bo več kot prijatelj. Ne razumem pa, kako te ni užalil argument v zvezi s tvojo zgodovino. Lahko bi ti rekel kaj drugega, npr. ne midva ne moreva biti več kot prijatelja. Čudno, da se tako lepo družiš z njim in se mu zaupaš, raje bodi previdna.

Res nočem izgubiti prijatelja. Zato pa sem, kjer sem. In ja, razumem, da noče imeti ločenke. In da nič ne čuti do mene. Saj razumsko vse razumem. 🙂

Seveda me je užalil ta argument. Ampak po drugi strani je pač tak človek, da vedno pove direktno in ne olepšuje. In ja, saj sem že nekajkrat prekinila stike z njim. Pa je vedno po določenem času priletelo njegovo vabilo na pijačko. In seveda nisem, ne znam reči ne. Verjetno on misli, da me bo že minilo. Ampak me ne. In ga ne obremenjujem več s temi svojimi čustvi. Mene pa vseeno vedno bolj ubija.

Živiš v iluziji. Ko bodo metuljčki nehali letat po trebuhu, se boš streznila. Ubogi tvoj mož….

Zakaj pa ostajaš z možem?
Najprej poskusi razčistiti z možem. (Pa ne razlagaj mu o tem, da si zaljubljena v drugega). Razmisli ali se še vidiš z njim ali ne. In če ja, naredita kaj, da vama bo ok, ker zdaj , vsa tebi, ni ok.
Če pa ne, potem pa narazen. In ko boš en čas narazen, študiraj na drugo vezo.
In, če boš šla narazen z možem, nikakor ne razlagaj prijatelju, da si šla narazen, ker ljubiš njega.

Kaj pa spolne odnose imaš z obema?

Prijatelja? Dnevno “prijateljuješ” z njim, ko je vendar jasno, da bi ti vse kaj drugega kot (samo) to? Daj, zmanjšaj raje “Intenzivnost” tega – s prijatelji se pa res ne družimo vsakodnevno …

Dvomim, da so lahko metuljčki toliko let. Vem, da je nekaj narobe z mano.

Prijatelj čuti samo prijateljstvo. Za spolni odnos je treba čutiti kaj več.

Res je ubogi tvoj mož. Si zasluži boljšo in ne tako ,ki bi zaradi svoje potrebe med nogami z vsakim med rjuhe skočila,ker ji en ni dovolj.
Taka kot ti avtorka nikoli ne bo z nikomer srečna v zvezi.
Čez čas se bi tega >>prijatelja

Prijatelja? Dnevno “prijateljuješ” z njim, ko je vendar jasno, da bi ti vse kaj drugega kot (samo) to? Daj, zmanjšaj raje “Intenzivnost” tega – s prijatelji se pa res ne družimo vsakodnevno …
[/quote]

Res je. Njemu pa očitno tudi paše. Čeprav ne bi nič več kot prijateljstvo.

Res je ubogi tvoj mož. Si zasluži boljšo in ne tako ,ki bi zaradi svoje potrebe med nogami z vsakim med rjuhe skočila,ker ji en ni dovolj.
Taka kot ti avtorka nikoli ne bo z nikomer srečna v zvezi.
Čez čas se bi tega >>prijatelja

Avtorka ,še ena več izmed tistih,ki jo srbi in srbi . Rada bi dobila še eno kumarco med noge ,pa ji je hudo ,ker ne more zaradi moža.
Nova Mirela.

Tale tvoj prijatelj te ima točno tam, kjer te hoče. 🙂 Hkrati na distanci (dlje od prijateljstva ne moreš), hkrati pa na špagci (če se začneš ti oddaljevati ali vse kaže, da bi se lahko), te pa spet povabi. In ti stečeš v družbo (in v mislih v objem).

Prosim vas, ne bodite nesramni.

Jap, točno tako je.

Ne vidite,da je ta tema provokacija.
Saj vidite kasneje po odgovorih avtorke.

Res ni provokacija. Ko bi vsaj bila. Zato pa sprašujem, če obstaja še kdo tak ali sem samo jaz tako nora.

New Report

Close