Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hipoteticno vprasanje

Hipoteticno vprasanje

Imate afero. Oseba zanosi in vam ne pove da pricakuje otroka z vami. Nato izveste. Bi bili v stikih z osebo za katero bi vam bilo povsem vseeno in se druzili zgolj zaradi otroka, ki ga niste zeleli? Seveda bi bili se vedno z partnerko od prej, pa otroki ( ce bi bili)
Drugo vprasanje podobna situacija;)
Skok cez plot. Osebi tika taka in obdrzi otroka. Vam rece da je zanosila…z njo ne zelite nicesar, se manj pa otroka. Kaj bi storili? Bi otroka sli vseeno pogledat in skrbeli zanj, ceprav niste bili za starsevstvo?


Normalno, da bi sprejela otoka od človeka, ki ga ljubim. In bila bi mu dobra mama.
Če moj dragi bo življenje za svobodo zlato dal, dal mi drugo bo ljubezen, sinko zlati bo ostal. Prepevala mu bom pesmi, gledal me bo nasmejan. Pravila mu bom o očku, bil je hraber partizan.
Seveda bi sprejela otroka, druge ženske. Normalno.


Normalno, da bi sprejela otoka od človeka, ki ga ljubim. In bila bi mu dobra mama.
Če moj dragi bo življenje za svobodo zlato dal, dal mi drugo bo ljubezen, sinko zlati bo ostal. Prepevala mu bom pesmi, gledal me bo nasmejan. Pravila mu bom o očku, bil je hraber partizan.
Seveda bi sprejela otroka, druge ženske. Normalno.
[/quote]
Vprasanje je bilo namenjeno moski populaciji;) zenske ponavadi drugace razmisljamo.

Kaj se zdaj izgovarjas. Seksal je brez kondoma. Se pravi, je bil za starsevstvo. Al mogoce ne ve, da s seksom brez zasite lahko naredi otroka? Ce te se ne ve, nima kaj seksat.

Kaj se zdaj izgovarjas. Seksal je brez kondoma. Se pravi, je bil za starsevstvo. Al mogoce ne ve, da s seksom brez zasite lahko naredi otroka? Ce te se ne ve, nima kaj seksat.
[/quote]

Nic se ne izgovarjam, saj sem zenskefa spola. Vprasanja so postavljena hipoteticno ( razlago poisci na spletu). Pac dva se dasta dol noben nima zascite in bum.

[/quote]

Kaj se zdaj izgovarjas. Seksal je brez kondoma. Se pravi, je bil za starsevstvo. Al mogoce ne ve, da s seksom brez zasite lahko naredi otroka? Ce te se ne ve, nima kaj seksat.
[/quote]
Mene pa zanina ali res vsi uporabljate kondome? Ker kolkor je meni jasno, veliko ljudi kontracepcije ne uporablja iz takšnih in drugačnih razlogov, pa to ne pomeni, da želijo otroka.

V bistvu ce ze imam druzino je katerikoli scenarij nemogoc (vsaj pri meni).. za nekaj minut uzitka pa res nebom riskiral svojo druzino.

Kaj se zdaj izgovarjas. Seksal je brez kondoma. Se pravi, je bil za starsevstvo. Al mogoce ne ve, da s seksom brez zasite lahko naredi otroka? Ce te se ne ve, nima kaj seksat.
[/quote]
Mene pa zanina ali res vsi uporabljate kondome? Ker kolkor je meni jasno, veliko ljudi kontracepcije ne uporablja iz takšnih in drugačnih razlogov, pa to ne pomeni, da želijo otroka.
[/quote]

Dandanes, v času lahke dostopnosti do raznoraznih kontracepcij, je vsak izgovor, zakaj ne uporabiti vsaj ene izmed njih, četudi ne želiš postati starš, popolnoma neodgovoren do vseh treh vpletenih.

Če seksata nezaščitena, se morata oba jasno zavedati posledic.

V vsakem pogledu more moški prevzet odgovornost za vse kar naredi s qurcom.


Tako je popay

New Report

Close