Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če ženska ne osvaja tipa, potem nikol zares ne dobi pravega

Če ženska ne osvaja tipa, potem nikol zares ne dobi pravega

Nekaj me zanima, ženske. Vedno se pustite moškemu osvajat in da vas on izbere. Torej ubistvu vse vaše zveze so izbira moških ne vas. Tistega pravega princa, ki ste si ga želele pa nikol ne dobite.

To pa tudi potrjuje da je ljubezen fake in ne obstaja. Ker se lahko v vsakega zaljubiš.

Pri nas je bilo obratno. Jaz sem ga zbrala. Ko sem ga vidla sem mu rekla, veš kaj fantek zdaj si moj in greš z mano. Pritožb ne obravnavam.


Tako je bilo z menoj, potem so bile pa neke reklamacije, pa skrite napake, pa,….. :-))))

Ni čisto tako. Me že vemo, proti kateremu vržemo skrite amorčke in potem se pustimo osvojiti. Čudoviti svet zapeljevanja 🙂

Ne drži.
Moški probavajo, mečejo vabe, od zanimnivih, duhovitih, do totalno kretenskih in odbijajočih.
In očitno vse vabe, tako simpatične kot kretenske, obstajajo in “živijo”, ker se nanje nekdo “ulovi”..
Lahko tako obrneš, ampak ponavadi na kocu vabo izberejo ženske.

Je pa zanimnivo, da po izkušnjah, nekako bolj obstanejo zakoni, kjer je bil tip bolj zadet, zatreskan, zaljubljen, kot obratno.
Tiste veze, kjer so ženske bolj poblaznelo lovile moškega, ponavadi hitreje propadejo.

Ne drži.
Moški probavajo, mečejo vabe, od zanimnivih, duhovitih, do totalno kretenskih in odbijajočih.
In očitno vse vabe, tako simpatične kot kretenske, obstajajo in “živijo”, ker se nanje nekdo “ulovi”..
Lahko tako obrneš, ampak ponavadi na kocu vabo izberejo ženske.

Je pa zanimnivo, da po izkušnjah, nekako bolj obstanejo zakoni, kjer je bil tip bolj zadet, zatreskan, zaljubljen, kot obratno.
Tiste veze, kjer so ženske bolj poblaznelo lovile moškega, ponavadi hitreje propadejo.
[/quote]

Res je

Ne drži.
Moški probavajo, mečejo vabe, od zanimnivih, duhovitih, do totalno kretenskih in odbijajočih.
In očitno vse vabe, tako simpatične kot kretenske, obstajajo in “živijo”, ker se nanje nekdo “ulovi”..
Lahko tako obrneš, ampak ponavadi na kocu vabo izberejo ženske.

Je pa zanimnivo, da po izkušnjah, nekako bolj obstanejo zakoni, kjer je bil tip bolj zadet, zatreskan, zaljubljen, kot obratno.
Tiste veze, kjer so ženske bolj poblaznelo lovile moškega, ponavadi hitreje propadejo.
[/quote]

Ampak med vsemi tistimi vabami pa mogoče ni bilo tistega princa zanjo? Ona je pač izbrala najboljšega izmed povprečnežev 😉

Ne drži.
Moški probavajo, mečejo vabe, od zanimnivih, duhovitih, do totalno kretenskih in odbijajočih.
In očitno vse vabe, tako simpatične kot kretenske, obstajajo in “živijo”, ker se nanje nekdo “ulovi”..
Lahko tako obrneš, ampak ponavadi na kocu vabo izberejo ženske.

Je pa zanimnivo, da po izkušnjah, nekako bolj obstanejo zakoni, kjer je bil tip bolj zadet, zatreskan, zaljubljen, kot obratno.
Tiste veze, kjer so ženske bolj poblaznelo lovile moškega, ponavadi hitreje propadejo.
[/quote]

Do točno tega opažanja sem sama prišla pred kratkim. Tam, kjer je tip dobesedno nor na žensko, je veliko večja šansa, da bo ta zveza dlje časa trajala, kot tista, kjer ženska nori za tipom.

Drugače pa tisto na vrhu teme sploh ne drži. Vsaj v mojem primeru ne, ker bi lahko imela kar hkrati večje število tipov naenkrat, če bi bili oni tisti, ki izberejo. Tako sem pa kar lepo že 2,5 let samska, saj mi do sedaj še nobeden ni toliko sedel, da bi si karkoli želela imeti z njim.

On si mene že lahko izbere ampak če si ga jst tudi nisem izbrala ni nič.

Hehe, očitno ženske ne razumejo kaj je želel brihten avtor napisat. Seveda, ga ve izberete na koncu ampak vseeno izbirate med tistimi, ki so prej izbrali vas. Tisti, ta pravi, je pa nekje na drugem koncu in vas sploh opazil ni.

Ma ne. Moski mora imeti obcutek, da je on tebe osvojil. Oni so lovci. Ce hitro omaga, ni pravi. ☺ To pomeni, da ne obvlada taktike.

Ni čisto tako. Me že vemo, proti kateremu vržemo skrite amorčke in potem se pustimo osvojiti. Čudoviti svet zapeljevanja 🙂
[/quote]

Lahko mečete te svoje amorčke do onemoglosti… tko kot tipčki namesto trnkov lahko uporabijo parangale, mreže…
Če mu vizualno ženska ni všeč, privlačne in vas v svojih mislih ne vidi že v horizuntali… sorry “piši propalo”. :-))
Imete pa ženske eno prednost… lohk talate košarice “lovcem”. Moški se ponavadi niti ne zmenimo za žensko, če nas fizično ne privlači. To je osnova. Šele kasneje je karakter in ostalo. Kdor trdi drugače laže kot pes, ali pa je obupan. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

heh .. ni, kaj babnica naredi, da ima polno žmohtno fračo ☺

Danes živimo v času ko te osvajajo samo kreteni. Zato ker, normalni tipi so zafrustrirani od številnih zavrnitev. Zato se strinjam z avtorjem, pa sem ženska. Pač mlajše dekline se ne znajo obnašat do tipov, in kenslajo vsakogar ki jih ogovori. OStanejo kreteni.

se ne bi mogla bolj strinjat s tem, največkrat so ti kreteni še poročeni z otroki

Zato bolje, da se pogovarjaš s kom, tudi če ti ni blih zelo všečen. Če vsaj kreten ni. Pa si ene ne dajo dopovedat. Danes je tako, dobri kvalitetni tipi nekje pri 26 letih preprosto obupajo in si najdejo drugi smisel. Ostali in ostale se pa poparčkamo med seboj. Kvalitetni tipi pri 26 potem redko preidejo v zvezo, ker majo dovolj vseh zavrnitev, poniževanj in norčevanj. Enim ženskam se to preprosto ne da dopovedat. In kenslajo, ter ponižujejo, na koncu pa izbirek dobijo. Žal, je temu tako.

Ni čisto tako. Me že vemo, proti kateremu vržemo skrite amorčke in potem se pustimo osvojiti. Čudoviti svet zapeljevanja 🙂
[/quote]

Lahko mečete te svoje amorčke do onemoglosti… tko kot tipčki namesto trnkov lahko uporabijo parangale, mreže…
Če mu vizualno ženska ni všeč, privlačne in vas v svojih mislih ne vidi že v horizuntali… sorry “piši propalo”. :-))
Imete pa ženske eno prednost… lohk talate košarice “lovcem”. Moški se ponavadi niti ne zmenimo za žensko, če nas fizično ne privlači. To je osnova. Šele kasneje je karakter in ostalo. Kdor trdi drugače laže kot pes, ali pa je obupan. :-))

Vaš link
[/quote]

..in ker je velik podpovprečnega videza žensk, potemtakem je nekako ogromno obupancev? 🙂
Bi bil šokiran, kaj vse moški natepavajo. In to taki, za v modno revijo. Nima veze s fizično privlačnostjo ženske. 🙂
Večina moških je v povprečju izredno in neverjetno simpl.

Jaz sem zlahtnika vprašala ko je novo pripeljal kje je to grdo babo dobil? (mož me je napizdil zaradi tega vprasanja ko opico in me grdo gledal se par ur ampak pustimo zdaj to)
Njegov odgovor je bil zelo zanimiv. Lepe te hitreje skenslajo in so bolj zamerljive.
Organ imata pa obe isti.
Mislim pol sem pa jaz kao brez obcutka

Lahko mečete te svoje amorčke do onemoglosti… tko kot tipčki namesto trnkov lahko uporabijo parangale, mreže…
Če mu vizualno ženska ni všeč, privlačne in vas v svojih mislih ne vidi že v horizuntali… sorry “piši propalo”. :-))
Imete pa ženske eno prednost… lohk talate košarice “lovcem”. Moški se ponavadi niti ne zmenimo za žensko, če nas fizično ne privlači. To je osnova. Šele kasneje je karakter in ostalo. Kdor trdi drugače laže kot pes, ali pa je obupan. :-))

Vaš link
[/quote]

..in ker je velik podpovprečnega videza žensk, potemtakem je nekako ogromno obupancev? 🙂
Bi bil šokiran, kaj vse moški natepavajo. In to taki, za v modno revijo. Nima veze s fizično privlačnostjo ženske. 🙂
Večina moških je v povprečju izredno in neverjetno simpl.
[/quote]

Malce narobe razmišljaš pri ocenjevanju.
Tisto, kar je zate morda podpovprečnega videza je lahko za tistega manekena privlačno.

No sedaj pa se postavi v kožo tega manekena in se zamisli, ali bi tisto, ki si jo pravkar osebno ocenila kot podpovprečno.
Imaš pa prav… moški smo simpl, da bolj ne bi mogli biti. Ni tle velik kompliciranja. :-))
Simpl as that. 🙂

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Kot prvo, kaj pomeni osvajati? Je torej že to tisti prvi namig? A je pomembno, kdo komu namigne…

Če me ne zavajajo gre vse skupaj nekako tako: Praviloma ženska namiguje (nebesedni stik) in ustvari sproščeno vzdušje, da lahko moški brez zadržkov pristopi in potem se začne ves trud (osvajanje ipd.), ki ga moški prične izkazovati ženski.

V današnjem času pa je večina žensk tako zelo zadržanih, preponosnih ipd., da ves trud prenašajo na moške. Moški potem na slepo pristopajo praktično do vseh, pri čemer pa se dogaja, da nekatere na grd način zavrnejo še tiste, ki niso izgubili upanja.

Ljudje se potem več spontano ne spoznavajo, ampak vse poteka preko znancev ali samo še na nujnih rutinah življenja kjer se spoznavanju ne morejo izogniti.

Ni čisto tako. Me že vemo, proti kateremu vržemo skrite amorčke in potem se pustimo osvojiti. Čudoviti svet zapeljevanja 🙂
[/quote]

Edina, ki še ni zapadla v sodobni način spoznavanja. Kratko in jedrnato napisano.
————

Da ženska izbere je možno samo na en način, praviloma prva prične namigovati, potem moški pristopi in osvaja, ona pa zaključi izbor.

Ene razočaranke, ki pa ne najdejo pravega, pa so se verjetno delale čimbolj nedostopno, sprejele pa potem tistega prostaškega naduteža, ki je šel do vsake prosit, če bi lahko bila njegova punca… Nemogoče pa je, da moški naredi vso delo namesto vas, ker potem lahko izpade samo kot kaki prostitut, ker itak nima občutka, kateri je všeč, + tega, nima časa samo cele dneve iskati iglo v senu. Ženska mora biti odprta (telesna mimika) do moškega, ki si ga želi in to mora biti vidno in jasno izraženo, moški pa mora glede na namigovanja imeti dovolj jajc, da pristopi, če si jo želi.


Jebala te taktika. Razen če se ti gre samo za to, da te podre. Malo manj kompliciraj, pa se bo našel tudi kakšen pravi.

Ženske dandanes preveč gledajo filme in pač tam do enega 30 leta igrajo “težke” za dobit. Ko spoznajo po 30, da jih noben tip več noče gredo na spoznavni portal in začnejo fehtat vse naokrog, da se jih kdo usmili 😀

Preveč gledajo romantične bullshit filme, kjer je dec smooth jebač, ki žensko “sweep off their feet”, potem pa pričakujejo, da bo tako tudi v reali in se ne potrudijo.

New Report

Close