Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pomagajte mi

pomagajte mi

No pa sem tudi jaz tam kjer si nisem želela. Pristala sem v hudi stiski, brez zaposlitve, mlada samohranilka z novorojenčkom. Nadomestilo in otroški dodatek bosta komaj za stroške in plenice, hrano ne vem kako bom kupila. Se mogoče najde kakšna mamica, ki bi namesto v kanto za smeti ( nekatere pišete, da to delate z odvečnimi oblačili ) podarila oblačilca od številke 50 naprej. Dam v zameno kaj sladkega, kavo ipd.

Jaz žal nimam ničesar takšnega doma, ampak ti želim, da se najde kdo. Piši na več forumov (morda tudi v sosednjega Enostarševske družine), na podarimo.si, kakšen karitas ali rdeči križ, morda na zvezo prijateljev mladine, facebook …

Danes se da hitro razširiti besedo. Vse dobro!

Daj kaksen kontakt, pa upam, da ne gre spet za prevaro. Od kod si ( okvirno), ce si blizu, ti lahko kaj pripeljem.

SLO narod vedno rad pomaga, bolje je, da pomagamo domačim, kot pa dajemo za UNICEF, kjer reveži denarja ne vidijo, dobijo ga bogatuni!
Daj kontakt!

Vem in razumem tvojo stisko in vem da ti bodo pomagali. Ampak zenske bozje kaj vam je da vsakemu bedaku sirite noge???

Avtorica, pusti kak kontakt.
Odkod si?

Fant se je smrtno ponesrečil zato sem ostala sama toliko v vednost vsem, ki ste žaljivi do mene.

No, če je to res, bo otrok dobival pokojnino po očetu, tako da ni panike.
Če pa oče ni bil zaposlen, sta bila pa itak popolnoma brez odgovornosti, da sta šla delat otroka brez financ.
Kje so pa fantovi starši??? Pa tvoji?


Sožalje.
Za otroka uredi družinsko pokojnino, če je bil fant zaposlen.
Na CSD prosi za izredno pomoč. Po izkušnjah je pot do keša težja kot do hrane in oblačil. Dobro uredi.


Ali je otrok upravicen do pokojnine? Si preverila? Upam,da. Srecno! Bori se!

Jaz pa tej zgodbi čisto nič ne verjamem.
Ali je provokacija ali pa pač nekdo fehtari ” pod krinko “.
Tako pač je. Večinoma.

Javi vsaj Primozu pa bo on preveril tvojo situacijo in /resnicno/ zgodbo. V kolikor si res pomoci potrebna ti bomo seveda pomagali. Srecno!

. Jaz tudi NE!

Jaz tudi ne

New Report

Close