Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dve ali tri ure na dan

dve ali tri ure na dan

Če si vsak dan na MON-u dve do tri ure na dan, kaj mislite, spada to k splošni razgledanosti ali je to izguba časa ali morda celo greh?

Hvala vsem, ki bodo odgovorili.

2 uri na teden, pa še to se mi zdi vcadih prevec. 2 uri na dan? Saj potem ni casa narediti nic drugega.

Razvedrilo, sproščanje, osebno napredovanje-prehod iz kriznega obdobja in delno izobraževanje.
*
pri meni pod registriranim nickom, tudi pecanja.

nova
Uredništvo priporoča

Včasih celo celo uro, sicer pa pogledam vsakih par dni.

Sedaj, ko sem še brezposeln, imam čas biti več ur na MON-u.

1-2x na teden pogledam, če je kaj novega ;). Če je slučajno kakšna dobra tema in ni že 3.replika žaljenje in skovikanje, ostanem malo dlje. No, več kot eno uro tudi še tako dobra tema ne zdrži.

Čisti relax, včerej sem se orng nagaral in še kar počivam pred pc-jem na fotelju z nogami na mizi. Še dobr, da je dons posel odpovedan. Problem je, da vsak počitek izkoristim tukej s prebiranjem tem, grešim pa tudi, ko delam, hehe.
Če pa realno potegneš črto je to izguba cajta ampak prijetna izguba cajta. Prebereš pa kar dosti pametnih nasvetov oz. razmišljanja drugih ljudi o določeni stvari, ki niso blizu tvojemu razmišljanju in jih poskušaš razumeti. Tukej, se v bistvu človek lahko nauči strpnosti do drgače mislečih ljudi.

4 ali 5 ur vsak dan.

Jest sem spoznala slovensko miselnost na tem netu. Skratka slovenska miselnost je zelo daleč od Anglije, nekje nasproti Anglije. Ni luštno, ker že vnaprej veš kaj bo, če se boš izpostavil. Ampak če si na tem forumu, vsaj veš, zakaj je tako in kako bo.

Bog grehe odpušča neumnosti pa ne 😏
Visenje na MONu ni greh

Enako!

Zguba časa, škoda časa za branje brezveznih tračev.

zguba časa

Iščem, kje bi kaj pametnega prebrala.

24 ur na dan.

Z razgledanostjo skoraj nima zveze – bolj je vaja v realnosti.

Odkar sem na MONu, se je tu gor zvrstilo kar nekaj dobrih piscev. Zanimivo, da jih v temah, preko katerih se išče uporabnike od nekoč, skoraj ne omenja. Kajti: ljudje imamo različna pričakovanja. Enim je MON zgolj zabava, poligon prečiščevanja, drugi iščejo drugačne vsebine. Nenazadnje tudi ekstrakt vsakdanjih medijskih vsebin.

Ključno je, da se znaš izklopit virtualo, lahko tudi za daljši čas, če zaznaš, da te vsebine, ki jih bereš, izčrpujejo. Da ti rušijo verjetje, da so okoli tebe ljudje, ki so v svoji biti dobri – taki, ki pomagajo, ki ne škodujejo.

Način podajanja znanja oz. povzetki iz tistega, kar so imeli ljudje (skozi lastne izkušnje ali skozi prebrano) priliko izluščiti, me je znal prevzeti vedno znova. Priznam, da predvsem na drugih forumskih sklopih tega portala. Dal je impulz, da sem poiskala razširjeno informacijo, našla področja, na katera do takrat nisem naletela. To bi vsekakor lahko imenovala plus. Kamor sodijo tudi hitri, uporabni odgovori na konkretno postavljeno vprašanje.

Bistveno, kar me je gnalo v branje in pisanje, pa so medčloveški odnosi. Načini komunikacije, valovanja, ki se zaznajo tudi med pisano besedo. Skozi to ti postanejo blizu osebe, ki jih ne boš nikoli srečal v živo.

Bodite srečni.

New Report

Close