Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Začetek priprav za učitelje

Začetek priprav za učitelje

No, učitelji…..ste že začeli s pripravami na novo šolsko leto?? 8 ur dnevno ali že ob enih doma??

Se ti večkrat zgodi, da ne moreš spat? Tudi z mano je bilo tako, dokler zadeve nisem vzela pod kontrolo. Svetujem ti vizualizacijo… učitelj si, na dopustu… brez vseh skrbi. Mislim, da bi moral spati veliko dlje in bolj trdno.
Poskusi! Pa srečno, Kekec!


Smo, od sedmih do petnajstih. Te zanima še kaj?

Moja sestrična Nič še ne dela. Doma do 25.8. In to od 4.7.


Smo, od sedmih do petnajstih. Te zanima še kaj?
[/quote]

Ja, zanima me, na kateri šoli, če si upaš napisati….


Smo, od sedmih do petnajstih. Te zanima še kaj?
[/quote]

Ja, zanima me, na kateri šoli, če si upaš napisati….
[/quote]
Inštrukcije daje pred popravci, ta teden. Kaj pa!

Če bi bil res bivši učitelj, bi ti moralo biti jasno, da brez izrecne odobritve nadrejenega ne smem dati v javnost nobene informacije.

A to je res tako strateško pomembna informacija, da je res ne smeš dati v javnost?? Če že delaš od sedmih do treh….zagotovo ni tako v vseh šolah. Živim v neposredni bližini šole in marsikaj vidim, veš….

A to je res tako strateško pomembna informacija, da je res ne smeš dati v javnost?? Če že delaš od sedmih do treh….zagotovo ni tako v vseh šolah. Živim v neposredni bližini šole in marsikaj vidim, veš….
[/quote]

v bližini katere šole?

Danes je nedelja. Jutri grem v nakup novega racunalnika, ker se je tokratnemu skuril disk. Prejsnjemu pa baterija. Kje bi lahko oddala vlogo, da se mi povrne denar?

Policisti si sami ne kupujejo pendrekov. V vrtnariji tudi vrtnarji doobijo delovne pripomocke v službi.

V šoli imam mizo in stol ter omaro. In predpotopni racunalnik si delimo 4. In če delam doma imam boljše pogoje dela.

A to je res tako strateško pomembna informacija, da je res ne smeš dati v javnost?? Če že delaš od sedmih do treh….zagotovo ni tako v vseh šolah. Živim v neposredni bližini šole in marsikaj vidim, veš….
[/quote]Pri nas si vodstvo ravno zaradi takih pametnjakovičev in dlakocepcem ne dovoli, da bi nas okolica imela v zobeh, in se drži predpisov do pičice. Čas je pa najbrž izrabljen slabše, kot bi bil pri delu doma, ker ni miru, računalniška oprema pa je skromna in slaba, da o internetni povezavi ne govorim.

Ampak pred kakšnim tednom je bilo rečeno, da so vse šole zelo dobro opremljene za delo učiteljev, prostor, računalniki ipd., da se pa učitelji raje odločajo za priprave na domu.

Drugač sem ravno iz morja, pavšal, kjer imamo sosedo učiteljico, že celo poletje je dol, pa še mal ostaja, ji še ni treba nazaj.

Ampak pred kakšnim tednom je bilo rečeno, da so vse šole zelo dobro opremljene za delo učiteljev, prostor, računalniki ipd., da se pa učitelji raje odločajo za priprave na domu.

Drugač sem ravno iz morja, pavšal, kjer imamo sosedo učiteljico, že celo poletje je dol, pa še mal ostaja, ji še ni treba nazaj.
[/quote]

Rečeno je lahko marsikaj. Tudi jaz ti lahko rečem, da imamo v moji službi fantastično tajnico. Pozabim pa omeniti to, da je sicer zelo prijazna, ampak nepismena in konfuzna do amena.

Kar pa se tiče učiteljev, ki so še na dopustu: Super! Jim privoščim. Naj se čimbolj spočijejo, da bodo dobre volje in polni energije delali z mladino. Za moje otroke je boljše, če jih učijo taki ljudje kot pa eni izmozgani, zgarani in tečni.

Učiteljem nič ne manjka. Saj šolske ustanove so za njih,da dobijo ali vlečejo lepo plačo.
Težkega dela lih nimajo.

Učitelji in učiteljice so tako ubogi,da lepo švicajo sedaj na morju in si hladijo svoje luleke in pizde.
Nekateri 1 mesec drugi 2.

Zakaj jih že potrebujemo?

Imam sestrično zdravnico. Junija je hodila na kongrese. Tako bo tudi septembra. Ker ima šolske otroke, je imela dopust tudi cel julij do konca tega tedna. Zdaj ji do konca počitnic otroke pazita mama in tašča.
Jaz, učiteljica sem bila letos izjemoma na treh enodnevnih “izobraževanjih”. Na dopustu pa sem od začetka julija do tega tedna.
S sestrično sva skoraj enako stari, le, da ima ona 3x večjo plačo kot jaz in seveda veliko večjo odgovornost v službi. Tako radi rečemo. Res je, rešuje življenja. Kaj pa učitelj? Se spomnite svojega najboljšega/najljubšega učitelja. Malo nas je takih.
Če se že vtikujete v naš dopust, se dajte tudi v naša izobraževanja in izpopolnjevanja. Rabimo jih veliko, veliko več kot se jih izpelje. Pa ne samo tistih, ki jih določi ministrstvo. Učitelji bi morali imeti omogočene izmenjave v tujini in proste roke za uvajanje novosti, ne pa da se ves čas ukvarjamo samo z učnim načrtom in tem, kaj nam je “podarjeno” od vas, dragi učenci.

A to je res tako strateško pomembna informacija, da je res ne smeš dati v javnost?? Če že delaš od sedmih do treh….zagotovo ni tako v vseh šolah. Živim v neposredni bližini šole in marsikaj vidim, veš….
[/quote]

V moji že ni tako. V službi so vodstvo, tehnični delavci, vzgojiteljice in varuške, učitelji smo pa na dopustu do četrtka, 24.8. Imaš ti mogoče s tem kakšen problem??

V življenju še nisem špegala ne za žlahto, ne za soosedi, ne za določenimi poklici, ne za nikomer, kdaj in koliko časa so v službi ali na dopustu. Nekateri ljudje morate res imeti življenja popolnoma brez vsebine.. bedno.

Mislim da bo učitelje in ostale predavatelje zamenjala sodobna video tehnologija in bodo študentom in dijakom predavali kar računalniki sami oziroma bo izobraževanje potekalo na daljavo in to masovno.Prihranilo se bo ogromno davkoplačevalskega denarja.

A že spet eden brez izobrazbe kuri nekaj. Ah ja.

Tako je, nič nam ne manjka! Delo ni težko, če si iz pravega testa. Če nisi, pol pa postaneš “ex učitelj”.
Pa plača tudi ni lepa, saj nismo v Nemčiji. Je pa za preživet.

Se mi smiliš. >>Res

Ampak pred kakšnim tednom je bilo rečeno, da so vse šole zelo dobro opremljene za delo učiteljev, prostor, računalniki ipd., da se pa učitelji raje odločajo za priprave na domu.

Drugač sem ravno iz morja, pavšal, kjer imamo sosedo učiteljico, že celo poletje je dol, pa še mal ostaja, ji še ni treba nazaj.
[/quote]

Moja šola je zanič porihtana, kar se tiče tehnologije. Keivo je izključno nesposobno vodstvo in ne pomanjkanje denarja.
Blagor učiteljici na morju! Jaz bi tudi, pa ne morem. Z učiteljsko plačo se pavšala ne moreš iti, mora imeti dobro finančno zaledje.

Ah se kar smejim,ko nekdo naklada,kako hudo je učiteljem.
Saj imajo dosti prostega časa.
Počitnice in tako dalje.

Ampak pred kakšnim tednom je bilo rečeno, da so vse šole zelo dobro opremljene za delo učiteljev, prostor, računalniki ipd., da se pa učitelji raje odločajo za priprave na domu.

Drugač sem ravno iz morja, pavšal, kjer imamo sosedo učiteljico, že celo poletje je dol, pa še mal ostaja, ji še ni treba nazaj.
[/quote]

Moja šola je zanič porihtana, kar se tiče tehnologije. Keivo je izključno nesposobno vodstvo in ne pomanjkanje denarja.
Blagor učiteljici na morju! Jaz bi tudi, pa ne morem. Z učiteljsko plačo se pavšala ne moreš iti, mora imeti dobro finančno zaledje.
[/quote]

Imam 2 sosedi,ki sta učiteljici po poklicu. Nič jima ne manjka. Sta kar lepo celi mesec na dopustu.
Ko sem se malo pohecala z njima ,kako jima gre hudo ,pa sta bila užaljeni.
Ena ločenka, druga v vezi in se rada okoli fuka.

New Report

Close