Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje so pa "legende" ?

kje so pa "legende" ?

Lep čas me ni bilo tule, pa opažam, da ni legendarnih, včasih težavnih, včasih zabavnih nickov več nikjer…. Ta stari veste o kom je govora….zakaj?
Kaj se dogaja, oz. se je?

poniknili v neznano, očitno…..

Zdaj mamo nove legende. Res ni dolgcajt.

Robi, Modri val sta tu.

pa Drrrr, cveto, mavrični, gunnar, savrinka, acjom, redna, pa še in še…..

Večina je bananih iz strani adminov. Le

acjom
je žal že pokojna.

______________________

o, joj…za acjom mi je tako hudo .. 🙁

mah… to življenje……. :/

Pa mačkon tudi…

🙁

Gunar in šarvirnka sta tukaj, brklc se je preimenoval torej je še tukaj, modri val se je tudi priimenoval, pogrešam pa obe mački, ena je bila črna z migajočim repkom, pa ona bela, samo sem pozabila kako je bil pravi nik. Manjkajo mi še WD, pa kaj je bil že oni s psom v sliki, ena je imela v sliki buket, pol je bila ena, ki je izdala menda celo knjigo pa francosko je govorila,pa še nekaj njih.
Je pa bolj dolgočasno kot je bilo. Včasih je bilo smeha, dolgih debat, muzike, ma vsega

Gunar in šarvirnka sta tukaj, brklc se je preimenoval torej je še tukaj, modri val se je tudi priimenoval, pogrešam pa obe mački, ena je bila črna z migajočim repkom, pa ona bela, samo sem pozabila kako je bil pravi nik. Manjkajo mi še WD, pa kaj je bil že oni s psom v sliki, ena je imela v sliki buket, pol je bila ena, ki je izdala menda celo knjigo pa francosko je govorila,pa še nekaj njih.
Je pa bolj dolgočasno kot je bilo. Včasih je bilo smeha, dolgih debat, muzike, ma vsega
[/quote]

Sedaj so tu plačančki, ki temo takoj uničijo ali jo sploh nastavijo.
Tudi monu so šteti dnevi, sam sebi žaga vejo in grize roke, ki ga hranijo.

saj zato sprasujem, ker je res monotono …
same oguljene teme se štepajo 🙂

Gunar in šarvirnka sta tukaj, brklc se je preimenoval torej je še tukaj, modri val se je tudi priimenoval, pogrešam pa obe mački, ena je bila črna z migajočim repkom, pa ona bela, samo sem pozabila kako je bil pravi nik. Manjkajo mi še WD, pa kaj je bil že oni s psom v sliki, ena je imela v sliki buket, pol je bila ena, ki je izdala menda celo knjigo pa francosko je govorila,pa še nekaj njih.
Je pa bolj dolgočasno kot je bilo. Včasih je bilo smeha, dolgih debat, muzike, ma vsega
[/quote]

Psa v avatarju je imel Paco Moralles. Sedaj se podpisuje z Gostg in izpeljanke, ker ga MONinteligenca vseskozi blokira. WD-ja je scagal v tej psiho-godli in jo je zbrisal od tu. Ravno tako še nekateri drugi, ki se skoraj nič ne oglašajo; cveto, kravca, 1raglja, …… Redna se mi pa zdi, da še vedno bluzi pod tisočerimi niki.

______________________

in kje je mon fenomen mavrični? 🙂


Pojma nimam. Ampak, po slikah sodeč, bi pa to lahko bil polarni sij, alias modri val in izpeljanke s pridevniki.

______________________

hmmm…morda res….


No no, od tega je že več kot 10 let.
Avtorica najbrž ne sprašuje za toliko časa nazaj.


Pojma nimam. Ampak, po slikah sodeč, bi pa to lahko bil polarni sij, alias modri val in izpeljanke s pridevniki.
[/quote]

Mavrični nima otrok.


No no, od tega je že več kot 10 let.
Avtorica najbrž ne sprašuje za toliko časa nazaj.
[/quote]

Tega pa na vem? Nekateri smo bili pač že takrat gor. In ne vem, zakaj bi bilo pretiravanje, če se določenih ljudi spomnimo tudi po 10+ letih.
In da ne bi zdaj slučajno šla mazat spomina na ljudi zato, ker ti grem jaz na organ. Ne bi bilo pošteno, a se ti ne zdi?

Mavrični vitez si je našel žensko /z otrokom/ se poročil in mirno živi na Primorskem.


No no, od tega je že več kot 10 let.
Avtorica najbrž ne sprašuje za toliko časa nazaj.
[/quote]

Tega pa na vem? Nekateri smo bili pač že takrat gor. In ne vem, zakaj bi bilo pretiravanje, če se določenih ljudi spomnimo tudi po 10+ letih.
In da ne bi zdaj slučajno šla mazat spomina na ljudi zato, ker ti grem jaz na organ. Ne bi bilo pošteno, a se ti ne zdi?
[/quote]
Punči, ti si sama en velik organ, ki bi ga bilo treba občasno namazati.


Pojma nimam. Ampak, po slikah sodeč, bi pa to lahko bil polarni sij, alias modri val in izpeljanke s pridevniki.
[/quote]

Mavrični nima otrok.
[/quote]
Hja, potem je pa modremu svoje slike odstopil, ali pa je bil modri mavričnemu mentor za fotografijo. 😉

______________________

Vidiš, kakšna vprašanja se sprožajo, če nisi natančnejša?
Kdaj si bila tu gor?
Kdo je bil takrat legenda?

hjaaa… svetlobna leta nazaj me je zaneslo sem gor….pa vmes odsla in prisla,…
bili so bugi oz.bugnavilea, frca, stumpantl, janis, zajček, sonček, nicemice,
huuu kje je to.. 😀

New Report

Close