Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iz katere države prihaja najboljša/najslabša kulinarika?

Iz katere države prihaja najboljša/najslabša kulinarika?

Po vašem mnenju kdo ima najboljše za papcat? In kdo najslabše?

Zame najboljše Italijani
Najslabše pa Madžari, Indijci in tiste azijske države tam okrog Indije

1. Libanonci in Arabci
2. italijani
3. Tajci ( pa ne pr nas )

dobri: Turki, Arabci, Srbi, Slovenci, Italijani, Japonci,
slaba hrana: Madžari, Američani, Indijci

druge pa niti ne poznam prav dobro da bi lahko ocenila

nova
Uredništvo priporoča

Italijanska hrana je super, tudi mehiška, kitajska, tajska in indijska. Zanič mi je angleška.

Srbi
Francozi
Slovenci

Lol za Italijane sploh ni treba pisat, ker so mama vse hrane.


Identično. Za slabo bi še dodala balkansko (čevapi, pleskavice …).

Mehiška nima konkurence. Italijani so vsaj eno stopnico nižje. Balkanska je pa itak poden od podna.

je samo maščoba in tolšča zbrana na kup lol

men je pa ušeč madžarska – golaž in paprikaš. pa ne taka iz gostilne. tista ta prava iz kotla na podeželju.

Najboljša: italijanska, francoska, grška.
Najslabša: ameriška, nizozemska, angleška.

Sama sicer nimam rada pekočih jedi, ampak tudi indijska in tajska hrana sta lahko zelo okusni.

Najraje kuham po starih receptih domače (slovenske) kuhinje.
Včasih kombiniram s francosko/ italijansko/madžarsko, kuhinjo.

Top:
Liba[list=]nonska
Tajska
Turška
Indonezijska
Italijanska
Francoska[/list]

Bottom:
Nizoze[list=]mska
Poljska
Romunija
Nemčija
Vse skandinavske države
Balkan ([/list]razen Hrvaške)

Govorim seveda o hrani, ki jo strežejo v domači državi, ne nekim našim/evropskim približkom

Skoraj vse imajo kaj dobrega.
Najraje imam italiansko, jem skoraj vse, ostale pa nekaj jem, nekaj ne….
Pekoče hrane ne maram.
Ne vem pa od kje vsi da je ameriška zanič. A to mislite mcdonalds? Ker to pač ni njihova domorodna hrana, kot si ljudje radi domišljajo :). Moji prijatelji iz tam… noben tam ne je nikoli. Je pa res da so vsi iz nyc in tam res sam turisti v mcdonalds hodijo. Meni recimo je zelo všeč ny sirova torta, rake naredijo za prste obliznt, stejki so tud običajno super pri njih, Maine lobster roll je pa za vseh 10 prstov obliznit. Pa verjetno še kaj, ampak sem večino jedla samo na vzhodni obali in na jugu. V bistvu sem najboljše jedla in največ izbire kar se tiče vrste hrane imela ravno v nyc. Še žemlja s sirovim namazom za zajtrk je bila boljša od vseh kar sem jih kdaj jedla. Edin kofe sm se namatrala da sm dobrega najdla.

Dobra: Kitajska, Hrvaška(konobe), Slovenska, Italijanska, Madžarska(paprikaš)
Slaba: Arabska, Indijska

(Izbor glede na poznano stanje)
Rusija
Finska
Avstralija


To je moj izbor najslabše kulinarike.

Ah, česa ne poveš…. V McDonaldsu jedo tako borzni posredniki kot klošarji … Tudi tvoj domnevni prijatelj, če sploh obstaja.

objektivno ali subjektivno? 🙂

grem bolj subjektivno… všeč:
– grška
– italijanska
– deloma: francoska, španska, turška, balkanska, mehiška, arabska

slabe izkušnje:
– anglija
– komplet skandinavija
– indija
– tajska

po pripovedovanju mi tudi USA ne bi bila všeč.. preveč cukra, ogromne porcije, umetni okusi,..

Zelo slaba in zelo draga je hrvaška hrana. Morske jedi so pri nas bolj dobre in ceneješe.


Mah dej no, mehiška pa ja ne poseka italijanske kulinarike, ki je vse prej kot samo makaroni…. skupek flat bread-a, mastnega sira, koruza, fižola, mesa, pa mal grilane zelenjave za v takose, fajitas, ipd…. Prdiš ko zmaj vedno po tistem. Najboljše v mehiški je meni chii con carne pa žgoče salce. tortilje nikakor.

Je že brazilska boljša, ko ti z nabodali hodijo okoli mize in režejo dol meso po želji 🙂

Pa tisti, ki pišete, da vam je najboljša kitajska hrana, pri nas v Evropi…… Zavedajte se, da brez ojačevalcev okusa, ki ga dodajajo v prahu v vsako jed pri nas po kitajskih restavracijah, če ne rečeš, da nočeš ( Weijng= natrijev glutamat :)), je ta hrana čisto nekaj drugega in je zagotovo nebi postavili na vam tako ljubo prvo mesto . Jo pa postavite zaradi eksplozije okusa glutamata po vaših brbončicah 🙂

Meni še vedno najboljša libanonsa in arabska kuhinja, potem italijanska, sploh z otokov, potem japonska original tajska, pa dober indijski curry. – beef madras je zakon…

vsi pojemo največ italijanske hrane, tudi po svetu je najbolj poznana in največ inspiracij/kopiranja je ravno iz italijanske kuhinje v vseh drugih državah. Tako, da nekaj že more bit na tem. Zato jo jaz postavim na prvo mesto.

Druge kulinarike so ok, eksotične, ampak predstavljajte si, da bi mogli samo kitajsko žret cele dneve ali mehiško, arabsko ?? ni šans

Slovenska je najslabša, kombinacije skoraj neužitne. Še dobro, da imamo Srbe na jugu in Italijane na zahodu, da se je prebilo kaj pametnega sem.

neka skopirana fejk verzija italijanske + srbske + madžarske

CCC sploh ni mehiška, to so migranti v ZDA zmetali pomije v lonec za domačine, ki itak požrejo vse.

New Report

Close