Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Družba po 50 letu

Družba po 50 letu

V eni temi pišejo, da ne najdejo družbe pri 30-ih. Kaj pa tisti, ki imamo abrahama, ali pa smo tu blizu + ali – kakšno leto. Pač ljudje ostanemo iz različnih razlogov sami, otroci že veliki … Mislim, da je v naših letih veliko težje najti primerno družbo.


Imaš prav. Tudi sama sem približno teh let, pa je kar težko dobiti prijatelje.


Imaš prav. Tudi sama sem približno teh let, pa je kar težko dobiti prijatelje.
[/quote]

In kako se bosta zmenila?

nova
Uredništvo priporoča


Imaš prav. Tudi sama sem približno teh let, pa je kar težko dobiti prijatelje.
[/quote]

In kako se bosta zmenila?
[/quote]
A ti bi naju kar poparčkala?

In kako se bosta zmenila?
[/quote]
A ti bi naju kar poparčkala?
[/quote]

Lahko pa vse ostane samo teorija.

A od prej pa nimate prijateljev? Jaz nimam nikogar na novo, imam vse od prej, stara sem tudi 50.

Ja, tudi jaz mimam neke družbe pa sem tudi teh let.

Tudi 50+ nimam druzbe…..vcasih je pa fajn ce lahko komu kaj potozis ….ali gres na bljiznji hrib…kavo….preprosto cvek…

TUdi brez družbe. Sem samska. KOlegice in kolegi so me skenslali, ko so se poročili. Potem samska kolegica ni bila več ok.

Seveda nimajo od prej prijateljev, saj takrat, ko so partnerje dobili, so odpikali vse prijatelje in prijateljice. Potem, ko mine 20 ali 30 let, pa jok in na drevo, zakaj nimajo nobenega prijatelja.

Seveda nimajo od prej prijateljev, saj takrat, ko so partnerje dobili, so odpikali vse prijatelje in prijateljice. Potem, ko mine 20 ali 30 let, pa jok in na drevo, zakaj nimajo nobenega prijatelja.
[/quote]

Ja, tako nekak je. Ko so kolegice in kolegi dobili partnerje, so me odpikali.
In sem ostala brez družbe. Ampak zdaj mi ni do družbe s takimi, ki so me nekoč tako odpikali.

Izključno za živahne bejbe [email protected]
Osrednja SVN

Seveda nimajo od prej prijateljev, saj takrat, ko so partnerje dobili, so odpikali vse prijatelje in prijateljice. Potem, ko mine 20 ali 30 let, pa jok in na drevo, zakaj nimajo nobenega prijatelja.
[/quote]

Ja, tako nekak je. Ko so kolegice in kolegi dobili partnerje, so me odpikali.
In sem ostala brez družbe. Ampak zdaj mi ni do družbe s takimi, ki so me nekoč tako odpikali.
[/quote]

Čisto razumljivo. Tudi meni ne bo, ko me bodo spet iskali čez xy let. Trenutno smo še v letih, ko so se ravnokar poparčkali, prijatelji in prijateljice pa smo postali deveta briga. Na srečo niso vsi takšni.

Če bi spremenil mail, bi bilo več zanimanja.

Pojdite kam skupaj, da se spoznate pa ne boste več sami.

Poojem ste sami zapečkarji in samo jamrate, da bi dvignili rit in kaj naredili za družbo to pa ne. Sama imam res ogromno prijateljev, znancev, vaščanov…….saj sem dejavna na večih področjih. Z velikimi se ne vidimo po par let, vendar ne gojimo zamer saj v določenem trenutku se poti razidejo a se kasneje spet srečajo.
Evo drug vikend gremo v hribe, potem z motoristi še par dni na morje. V septembeu najprej vabilo na abrahama, nato vabilo na vaški piknik iz moje rojstne vasi kjer že 22 let ne živim več se pa še vedno rada vračam tja in ohranjam stike. Skratka imeti družbo je garanje in razdajanje. Nekomu to odgovarja in jo ima enim ne in so sami.

V današnjih časih je zelo težko najti prave prijatelje. Kaj pa kakšni sosedje, znanci, sorodniki, sošolci… mogoče med njimi kdo porebuje družbo in je prav tako osamljen.

ja, vas je kar nekaj, dajte nekaj naredit v tej smeri, pojdite med ljudi in ne čepite samo doma.

V postih nad mano je kar nekaj takih, ki želijo družbo. Tudi jaz sem 50, brez družbe, iz Lj. okolica. Od kje ste ostali? Dajte malo napisat, mogoče se pa srečamo za kak čvek..

Če bi spremenil mail, bi bilo več zanimanja.
[/quote]
Ne rabim zanimanja prestrašenih MOK ampak Žensk ki imajo jajčnike in uživajo v adrenalinu svoje odločnosti

Naj da ena mail, pa se zmenimo za kak hrib. Sem 50+ iz lj.

Tvoj mail že vsi poznamo in vemO tudi, da SViNja.
Pa repete in ostala ena in ista jajca.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Tiste, ki iščete družbo, povejte od kje ste, mogoče se pa najdemo…

Pa ga ti daj in se mogoče kdo javi.

New Report

Close