Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KJe kupovati, da bom fina gospa?

KJe kupovati, da bom fina gospa?

Prebiram teme na monu in se ne morem načuditi. Eni pišete, da je Hofer za reveže, drugim je nepriejtno v Eurospinu. Ene je sram, če jih vidijo v Lidlu, druge je sram, če jih vidijo v TUšu.

Kje kupovati, da si fina gospa?

V službi smo same visokoizobražene, samo ena ima samo višjo šolo. Plače spodobne. Pa kupujemo v Hoferju, Mercatorju, Lidlu, Eurospinu…
A potem nismo fine gospe?

A to, kje kupujejo in kako se tega sramujejo oz. ne sramujejo, je samo plod mon?
Ker, ko gledam sodelavke, znance, kolege, vsi kupujejo po vseh omenjenih trgovinajh. Oz. pač tistih, ki so jim bolj pri roki. Nobenega ni sram, če kupuje v Mercatorju, nikogar ni sram, če kupuje v Lidlu…
Pa eni so visoko izobraženi, eni samo OŠ, eni delavci, drugi hude službe.

A to je samo mon pogruntavščina?


da.
Zmrdovanje je ™ MON.a ☺

S tem je tako. Če hočeš biti fina gospa, si omisli služkinjo in osebnega nakupovalca. Brez tega žal ne bo šlo.

nova
Uredništvo priporoča

Večina finih gospa z MONa živi od zraka, tako da nakupi niso potrebni.

Jaz sem pa mislla, da je dovolj, če kupuješ v pravih trgovinah :).

Da bi bila lahko fina gospa… ti mora biti najprej biti ime Hijacinta, imeti moraš veliko nagnjenje do rožastih klobučkov in nujno potrebuješ okrog sebe vsaj enega “Onslow-a”…

Trgovina so samo pika na i.

Tako je – avtorica je prava “kmetičkica” nerazgledana 🙂

Fine gospe namreč poklikajo ali iz naslonjača, pa pripelje tovornjak na dom, ali pa imajo osebnega pomočnika ( fejst kerlca, še a oči spočit, v stilu vrtnarja), ki ji znosi in zloži v hladlnik, ona pa gleda napenjanje njegovih mišič ob položitvi vsakega jogurta in proteinskega napitka na hladno :))))

… za moža pa nujno potrebuješ eno copato Richarda, da te je voljan prenašat.

Ha, ha, sem se nasmejala.

Samo vseeno sem pa radovendna kake fine gospe so te monovke, ki se zgražajo, če kdo kupuje v Eurospinu, druge pa, ker nekdo kupuje v Hoferju…

SO to mogoče take dame, ki imajo bolj bedne službe, bolj ubogo izobrazbo, so pa nevoščljive, ker nekateri imajo pa ok službo in vse? Pa se poskušajo na tak način ven metat?

o ne, ne ne – za moža pa money makerja, da zasluži toliko, da žena ne uspe zapraviti na mesec sproti :).

Ha ha ha ta odgovor je pa top.

Ha ha ha ta odgovor je pa top.
[/quote]

Od sedaj naprej si bom mone, ki se zmrdujejo nad nekaterimi trgovniami, ki so menda zanje preslabe, predstavljaja, da so take kot je napisal ROk :).

Res ne vem, kaj se tukaj spakujete in okolišite.
Vsaka RES prava gospa zelo dobro ve, da se gre po fasungo lahko izključno v Namo (kletna trgovina) in Maximarket (enako) , saj tam nakupuje vsa elita.
Kako je to sploh lahko vprašanje?
Če je huda sila je sprejemljiv še Leclerc, ampak tam so sončna očala in na obraz potegnjena kapa s šiltom že zaželjena.

A to maš ti cajt opazovat medtem ko promocije za hrano na prodajnih mestih izvajaš? Vsak je po svoje kaznovan v življenju, ja.

A to maš ti cajt opazovat medtem ko promocije za hrano na prodajnih mestih izvajaš? Vsak je po svoje kaznovan v življenju, ja.
[/quote]

Emm? Kaj?
Karkoli se s tabo čudnega dogaja, poskusi reševati drugače, kot na moj račun.

A to maš ti cajt opazovat medtem ko promocije za hrano na prodajnih mestih izvajaš? Vsak je po svoje kaznovan v življenju, ja.
[/quote]

Emm? Kaj?
Karkoli se s tabo čudnega dogaja, poskusi reševati drugače, kot na moj račun.
[/quote]

Tako kot ti, ki meniš, da samo “poshy classy people” kupujejo v Maxlnu in Nami……

Emm? Kaj?
Karkoli se s tabo čudnega dogaja, poskusi reševati drugače, kot na moj račun.
[/quote]

Tako kot ti, ki meniš, da samo “poshy classy people” kupujejo v Maxlnu in Nami……
[/quote]

Funkcionalna pismenost je res križ, a ne?
Nisem napisala, da tam kupujejo SAMO elitneži, napisala sem, da elitneži kupujejo samo tam.
Vidiš razliko?
Še vedno ne?

Tako kot ti, ki meniš, da samo “poshy classy people” kupujejo v Maxlnu in Nami……
[/quote]

Funkcionalna pismenost je res križ, a ne?
Nisem napisala, da tam kupujejo SAMO elitneži, napisala sem, da elitneži kupujejo samo tam.
Vidiš razliko?
Še vedno ne?
[/quote]

ne, ne vidim razlike. vidim pa tvojo zatripanost v SAMO elitneže. Prav to seka , veje načrtno ven iz tvojega sporočila….. Vidiš razliko? Še vedno ne?

Funkcionalna pismenost je res križ, a ne?
Nisem napisala, da tam kupujejo SAMO elitneži, napisala sem, da elitneži kupujejo samo tam.
Vidiš razliko?
Še vedno ne?
[/quote]

ne, ne vidim razlike. vidim pa tvojo zatripanost v SAMO elitneže. Prav to seka , veje načrtno ven iz tvojega sporočila….. Vidiš razliko? Še vedno ne?
[/quote]
razlika je očitna … pa ne za MON slepe v logiki

ju knou d dril …

Mi sploh ni jasno, da se ena kao visoko izobražena ženska ukvarja s tem, kaj o nakupovalnih navadah pišejo na nekem čvek forumu, da se ukvarja s tem, v katero štacuno naj gre, da bo fina gospa in še najmanj, da ima čas in se ji sploh ljubi o tem razpravljat na tem taistem forumu.
Jaz sem tudi visoko izobražena, kupujem tam, kjer se mi zdi v redu in se mi prav fučka, kaj o tem kdo misli. Sploh pa neki neznanci na nekem forumu.

Funkcionalna pismenost je res križ, a ne?
Nisem napisala, da tam kupujejo SAMO elitneži, napisala sem, da elitneži kupujejo samo tam.
Vidiš razliko?
Še vedno ne?
[/quote]

ne, ne vidim razlike. vidim pa tvojo zatripanost v SAMO elitneže. Prav to seka , veje načrtno ven iz tvojega sporočila….. Vidiš razliko? Še vedno ne?
[/quote]

Lej, tema je hec. Če heca ne razumeš, ali pa se vpleteš vanjo samo zato, da si z zafrkavanjem filaš ego….be my guest.

Ha ha ha ta odgovor je pa top.
[/quote]

Od sedaj naprej si bom mone, ki se zmrdujejo nad nekaterimi trgovniami, ki so menda zanje preslabe, predstavljaja, da so take kot je napisal ROk :).
[/quote]
Ampak se mi zdi, da pa ne veš, od kod Roku tale opis?

Se pravi, da sem moram dve uri peljati do LJ in tam nabavljati hrano v Nami, da bom fina gospa?
Pa potem dve uri do doma.
Pa se smem voziti s starim avtom, ko je bil nov je bil 10 jurjev, zdaj pa je 15 let star. Je to še ok za fino gospo?

ne, ne vidim razlike. vidim pa tvojo zatripanost v SAMO elitneže. Prav to seka , veje načrtno ven iz tvojega sporočila….. Vidiš razliko? Še vedno ne?
[/quote]

Lej, tema je hec. Če heca ne razumeš, ali pa se vpleteš vanjo samo zato, da si z zafrkavanjem filaš ego….be my guest.
[/quote]

Ne, ne, ona je samo prava fina gospa in ne zastopi, da si jaz pa želim postati fina gospa, tako po monovskih merilih :).


Pozabili smo, da imajo nekatere fine gospe svoje mame in tašče z vrtom in morda tudi živalmi, tako da dobijo vse bio eko naravno in tiste, ki od zraka res ne morejo živeti, ne rabijo iti ne v Eurospin ne Hofer niti Namo ali Maxi, ker se jim zelenjava enostavno pojavi na mizi.

New Report

Close