Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Preveč mi je všeč prijatelj mojega partnerja

Preveč mi je všeč prijatelj mojega partnerja

Stara 36, že 7 let v resni zvezi s partnerjem. Imava 4-letnega otroka. V zvezi sem zadovoljna, partner je dober in ljubeč, prav tako je dober očka.

Pred meseci se je iz tujine vrnil njegov zelo dober prijatelj, tam je delal 4 leta na nekih projektih. Odkar se je vrnil, imam precej težav sama s sabo. Velikokrat pride k nam na obisk, trenutno ni vezan (še, ko je bil v tujini, se je razšel s punco), prijazen je do mene, zabaven, lep kot izrezana slika!!!

Kaj naj? Mislim nanj, komaj čakam na njegov obisk. Živim samo še za njegove obiske. Zna pohvaliti mojo novo frizuro, kakšen kos novega oblačila, ki ga oblečem… moj tega sploh ne opazi. Njegov prijatelj je toliko zabavnejši od mojega partnerja! Toliko privlačnejši. Če bi po resnici napisala, kako močno si ga želim, bi se vsi zgražali in me spljuvali:(

Zato sem tiho. Nikomur nič ne povem, niti prijateljicam, niti sestri. Ne verjamem, da bi razumele, saj vedo, da imam v redu partnerja. Kaj naj? Naj neham biti doma, ko bo prišel na obisk? Prejšnji vikend smo imeli piknik, kako lepo sva debatirala, se smejala… morda celo malo, čisto malo flirtala. Občutek imam, da sem tudi jaz njemu zelo všeč, toda gotovo ne bo ničesar poskušal. Joooj, jaz samo upam, da bo tole minilo!!!

Veliko je takih-podobnih zgodb….

pač zatrapana si … to se lahko vsakemu naredi. idealiziraš ga in misliš, da bi bilo pa z njim drugače … verjemi da ne bi bilo. ko bi zaljubljenost minila bi sčasoma pri njem našla stvari, ki bi te začele ful motit. če imata s fantom lep odnos ne zavrzi tega, potrudi se da bo še lepši. delajta na vajinem osnosu … zaljubljenost pa bo tudi sčasoma izzvenela, verjemi …

nova
Uredništvo priporoča

Moja prijateljica ima za moža čudaka, ki težko navezuje stike z ljudmi. Ne vem, po kakšnem ključu, ampak ob meni je čisto sproščen, poka šale, se reži, klepeta, včasih se prepogibava od smeha. Čisto druga oseba. Pa si zato niti malček ne domišljam, da sem mu všeč. Mu nisem, kot ženska že ne.
Prijateljica je vesela, da me tako lepo sprejema, ker se ona včasih kar malo slabo počuti v večji družbi, če je on zraven in je ves lesen.
Pa tudi, močno dvomim, da si prijatelji prevzemajo žene oziroma partnerke, jih osvajajo. To je tako kot pri vitezih – v resnici niso bili zaljubljeni v gospodarjevo ženo, ampak so jo občudovali v znak spoštovanja do gazde. In tako se je zadeva tudi razumela, ženske niso tripale na viteze.

Različni ljudje, različne vibracije, no big deal

beri spodaj eno temo – saj to ni nič kaj takega, kot pravi ena – pač prijatelj je samski, ti se malo poigraš z njim, dokler mu nič ne obljubljaš in mu tako ustreza je vse ok, tudi tvojega ne sme nič motiti, da se malo pozabavaš. In tako potešiš svoja čustva in potrebe…
tako razlaga ena tam spodaj v drugi temi ne jaz.
Ti nisi nič kriva – ker nisi nič naredila partnerju, kriv bi bil ta ljubuimec prijatelj, če bi si želel kaj več od tebe…tako ona to razlaga… pač po njenem ima pač vsak svoje potrebe in izvoli jih potešiti družina in partner te pri tem ne ovirata, saj ju ne boš zapustila, ampak boš ostala z njima – in torej po mnenju te ženske iz druge teme, ker ostaneš z njimi – torej z družino, je vsako varanje in zabavanje še z ostalimi, čisto dovoljeno, vse dokler družine ne zapustiš.
tako razlaga babnica tam v drugi temi.

Uf, prestara, časi vitezov, hmm

No, ja, ampak v zgodovini se je pojavil handsome vitez Lancelot, ki je svojemu BFF, kralju Arthurju, lepo potihem speljal ženo Guinevere – in s tem sprožil propad kraljestva.

prilika zamujena ne vrne se nobena ☺
sploh, če te med palci na nogah ščemi, da bi ga sprobala še intravaginalno ☺

No, ja, ampak v zgodovini se je pojavil handsome vitez Lancelot, ki je svojemu BFF, kralju Arthurju, lepo potihem speljal ženo Guinevere – in s tem sprožil propad kraljestva.
[/quote]

Saj to vemo, da kralj Artur ni zaresen in gre za legendo, kajne?

No, ja, ampak v zgodovini se je pojavil handsome vitez Lancelot, ki je svojemu BFF, kralju Arthurju, lepo potihem speljal ženo Guinevere – in s tem sprožil propad kraljestva.
[/quote]

Saj to vemo, da kralj Artur ni zaresen in gre za legendo, kajne?
[/quote]

Ne vem če ve, drugače smo pa hostarji na voljo, pa ne uni iz filma;)

Ja, saj vem, da j imelo že več žensk podoben problem… no, saj ne mislim narediti nič. Mi je pa mučno. Po eni strani komaj čakam, da pride na obisk in da ga bom lahko spet videla, po drugi strani pa me je njegovih obiskov kar strah…
Partner ga pa tako rad vabi k nam na obisk! Pa v hribe naj bi šli skupaj… joj, groza. Samo mine naj to, pa bo že nekako.

in kaj boš, če se (slučajno) zgodi, da bo zaljubljenost obojestranska?

to je tipično za ženske tvojih let. Stabilna, zazihrana veza, hormoni pa divjajo in zavedejo razum in pamet. metuljški v trebuhu tudi minejo, brez skrbi – se boš streznila, če si kolikortoliko s pospravljenim podstrešjem….

in kaj boš, če se (slučajno) zgodi, da bo zaljubljenost obojestranska?
[/quote]

Ne. Jaz tega ne bi naredila svojemu partnerju in najinemu otroku, on pa tega ne bi naredil svojemu dobremu prijatelju.

in kaj boš, če se (slučajno) zgodi, da bo zaljubljenost obojestranska?
[/quote]

Ne. Jaz tega ne bi naredila svojemu partnerju in najinemu otroku, on pa tega ne bi naredil svojemu dobremu prijatelju.
[/quote]
največ kruha se poje zarečenega ☺

ju knou d dril ….

Noben moški ni idealen in čeprav ta prijatelj izgleda in se ponaša tako dobro, sem ziher, da po kakem času najdeš tudi njegove slabe lastnosti. Podobnih zgodb kot je tvoja je veliko – v dolgih zvezah pride po letih dolgčas pa začnemo gledati drugam.
Ampak, če si bila do sedaj v tvoji zvezi srečna in s partnerjem nimata težav, vprašaj sama sebe, če bi ti hotela izgubiti vse, kar si s tvojim partnerjem v življenju ustvarila…
Raje je treba delat na vajini zvezi in če potrebuješ tu pa tam slišat, da imaš lepo frizuro ali novo obleko, povej to tvojemu partnerju. Mogoče ma iste mnenje, samo ni navajen tega povedat 🙂
Strečno!

Dokler bo ta svet ne bo krivde. V tem polarnem človekovem svetu veljajo samo samo izkušnje, ki so
vezane na znanje in neznanje.
Poskusi, jaz bi, vse mine.

Mi smo bili najboljši prijatelji, zdaj pa… Moji prijateljici se je zaluštalo mojega. Malo sta ga srala potem pa moj(zdaj bivši) ni želel več. Vse mi je povedal. Jaz tega nisem mogla požret in šla z njim narazen, ravno tako onadva. Vsi smo zgubili in to 2x. partnerje in najboljše prijatelje. Če si pripravljena na izgubo obeh potem kar navali.

Ja, verjamem. Zato se tudi jaz ne mislim igrati z ognjem. Je pa težko, ob vseh teh druženjih. Lažje bi mi bilo, če ga ne bi videvala.
Zavedam se, da bi lahko veliko izgubila, zato ne mislim delati traparij. Sem pač prišla tukaj sem zapisat… ker do sedaj nisem tega povedala nobenemu.

ujej … a pa se ti ni nič dozdevalo, da ga bixata? Če ti ne bi povedal, ne bi vedela, da sta sploh kaj imela?

Čisto ok, da si tukaj anonimno dala iz sebe. V reali pa le večkrat pomisli, da imaš doma (glede na opisano) redek zaklad.

Nisem več rosno mlada in čisto prevečkrat sem videla ljudi (ne samo ženske) v tvoji situaciji, kako so se nekoliko kasneje tolkli po glavi, poti nazaj pa ni bilo več.

Nekako preveri, če je partner za trojčka. Možno je, da partner ne upa potegniti prve poteze in pričakuje neki signal od tebe.

ujej … a pa se ti ni nič dozdevalo, da ga bixata? Če ti ne bi povedal, ne bi vedela, da sta sploh kaj imela?
[/quote]

Ne, ni se mi. To me je potem itak najbolj žrlo. kak, da nisem? Bili smo veliko skupaj, naši otroci tudi in… Ja, še zdaj mi ni jasno.

Ni to, da ti prijatelj preveč všeč. Partner ti je premalo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close