Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POLJUBLJANJEvsVSEDRUGO

POLJUBLJANJEvsVSEDRUGO

pravkar sem se dobila z enim fantom, kateri mi je bil všeč že v mladosti..sedaj mi je še vedno na nek način, ker je res simpatičen in ima svoje fore, ful se razumeva in zajebavava..vidim, da mu tudi jaz ne grem iz glave.. smejala sva se, pogovarjala, dotikala itd.. ko pa me je začel poljubljat “francosko” pa pač res se nezna..sem se dotaknila že nekaj ustnic vendar on se nažalost najslabše poljublja od vseh..kako naj opišem..grobo me poljubi in ni nobenega prepletanja jezikov, glih da se dotakneta jezika..kr neki uglaunem… a mislte da se da to kako izboljšat? ker drgače mi je res top oseba in me edino to moti, ker verjemite res, da me trenutno rahlo ustnice bolijo ker tako grobo na trdo se žwal..

Mogoče bi mu povedala??

Če nima debelihin sočnih ustnic, bo bolj težko z popravilom žwarenja.

nova
Uredništvo priporoča

No mislim da prvic
Ampak tuki se ne strinjam z mojim popajem.
Itak da se da popravit….da ne bos neumna pa ga zarad tega odpisala.
Enkrat ko sem bila mlada, sem se sla z enim lupckat…ma ful je bil grob in se za ustnico me je kao rahlo ugriznu…sem ga odrinla, ce je fuknen…pa me je tko bogo pogledal pa rekel
A ti ni tko vsec, jz sem mislu da to vam puncam pase…sem vidu na tv….no, ne ne pase…pol je blo pa res filmsko…hehe…
Poglej ze preko pogovora nakazes da imas rada lepo nezno z energijo, ki sviga da bi jo lahko prijel…

Brina5, tvoja izpoved je čista petka, hehe, itak, da ni za odpisat, punca ga more pač potrpežjivo učiti, kako ji paše, tako, kot si ti svojga, lupčka, hehe. Pa iskreno tud jst sem bil tak hlod in me je dekle vodilo po svojih ustnicah z navodili. Je tako kar prav kot si ti napisala, jst se včasih v komentarjih zajebavam, čist tako v smislu, da v avtorju negativno al pozitivno reakcijo izzovem, samo imam boljši filing, če negativno, hehe. A veš tist preblisk, ko nekdo nekaj prebere, izraz lica, če mu nekaj ni po volji, hehe.
V tem primeru je punca z njm zadovoljna, razn poljubjanja, pol pa, če prebere to kar sem jst napisal, takoj verjetno tisto, akcija, …reakcija, neee, pa ga ne bom zamenjala amapk ga bom imela še bolj rada, hehe

New Report

Close