Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rebeka Dremelj zdaj zgleda noro lepa!

Rebeka Dremelj zdaj zgleda noro lepa!

Teh 10 kg(zdaj ima 73kg), jo je polepšalo. Tudi obraz ima bolj ljubek.

Koga briga, kdo je to?

saj res. Porkaš, kaže se z otrokoma, pa ju še nisem videla v obraz.Stalno ju obrača vstran in sedaj jo posnemajo
že druge slovenske estradnice. Sam, da sebe razkazuje. Niti ne kliknem , ko pišejo o njej. Fuuuj!

nova
Uredništvo priporoča

73 je ogromno, kok je pa visoka?
Jaz sem 173 pa imam 58 kil, pa nisem ekstra suhica..da bi imela 15 kil vec je pa ze kar konkretno.

[img]http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_1280_1024/public/2017/08/10/rebeka.jpg?itok=19SY9X8g[/img]

Glede na to, da naj bi bila visoka 176 cm, niti pod razno teh 15 kg viška ni ogromno., prej jih imaš ti premalo:)

Obraza pa se na tej fotki vseeno en vidi, zato ne vem, od kje nekateri veste, da je zdaj bolj ljubka?

Ne bi bila taka.

Avtorica provocira s to ljubkostjo.

Žal sem pozabila, zakaj točno je že ona slavna oz prepoznavna!

ne zdaj, ne prej ni bila ljubka, daleč od tega..prej bolj kot kakšen transvestit.

Lepša od Iris Mulej. In visoka je blizu 180 cm, zgleda pa vitka. Pred časom sem jo vidla v trgovini. Ne vem zakaj je na slikah tok čudna, tko pa res kot Severina.

Imam sicer 3 cm manj kot ona in pri 73 kg bi bila pošteno “polna”. Jih imam 13 manj, pa nisem ekstra vitka, prej bi rekla povprečna.

Vsa fora je v tem, da ima zbotoksirano čelo in pa drugačno linijo obrvi, ki ji sedaj bolj pašejo. Prej je imela obrvi v pol loku kot kak klovn. Zdaj izgleda bistveno bolje.

Pri 73kg ni pa nobena ženska lepa. Že moški manjše rasti je pri teh kilah zalit.

Za naduvanga plitkega idiota kot si ti ne, za marsikoga drugega pa je.

Za naduvanga plitkega idiota kot si ti ne, za marsikoga drugega pa je.
[/quote]

Ti špeh že možgane zaliva, prašič?

Iris, Rebeka, Bernarda Marovt, Tadeja Ternar, so bile najlepše miss vseh časov.

Ali si ti Rebekica? Ker drugače ne vem kdo bi te drug tehtal?

Za naduvanga plitkega idiota kot si ti ne, za marsikoga drugega pa je.
[/quote]

Ti špeh že možgane zaliva, prašič?
[/quote]

Daleč od tega, jih je pa zgleda naduvanost teb že do konca zalila.

Je sama povedala, da ima 73kg. Je pa res lepa zdaj.

Na cesti pa vidiš veliko lepših deklet in žensk, ki se pač niso prijavila na lepotna tekmovanja.

Meni osebno pa je najlepša slovenka vseh časov Martina Kajfež. Pač od slovenk, ki so kadarkoli tekmovala na lepotnih tekmovanjih!

Meni je to debelo. Ne hvala 🙂

V živo kot transvestit, kvadraten obraz z zelo moškimi potezami, in ima blizu 70 kg..

Na cesti pa vidiš veliko lepših deklet in žensk, ki se pač niso prijavila na lepotna tekmovanja.

Meni osebno pa je najlepša slovenka vseh časov Martina Kajfež. Pač od slovenk, ki so kadarkoli tekmovala na lepotnih tekmovanjih!
[/quote]

kakšen okus:-(

Jaz pa imam 53 kg na 163 visine. In 55 let. Zgledam ravno tko debela kot Rebeka. Vsi mi govorijo da sem presuha ampak v kopalkah sem prav bajsika.
Visina je zakon.

Ravno Rebeka je tista, pri kateri mi nikoli ni bilo jasno, kaj je ljudem na njej všeč.
Preglasna, samovšečna, meni osebno ne lepa, polna same sebe….
Taki ljudje so me od nekdaj odbijali, tako da zaradi mene lahko ima 53 ali 73 kg, mi je enako antipatična.

New Report

Close