Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rumeni madezi na belem perilu

Rumeni madezi na belem perilu

Zdravo.

Verjetno ze obstaja kaka taka tema, ampak res nujno potrebujem pomoc. Kupila sem si belo majico, jo enkrat oblekla in ko sem jo oprala in se je posusila, sem opazila rumene fleke. Fleki so dve dolge rumene crte na sprednji strani majice in jih nikakor ne morem odstraniti. Mi lahko kdo svetuje kako hudica jih naj odstranim.

Hvala za vsak odgovor

s čim pa si že poskusla?

1.Ko boš prala, dodaj vodi deci alkoholnega kisa. 2. Navadna žajfa za ročno pranje perila, ta odstrani vse možne madeže (eurospin).

Probala sm z vsemi odstranjevci madezev pa ne gre dol.

Hvala za nasvet. Jutri kar takoj sprobam.

drgač za belo ponavadi pomaga Varikina/Arekina

Varikine nisem uporabila, ker me je strah da bi bila prevec agresivna.

Al je z mikico kej narobe al pa stroj …ne bo tole edina stvar z rumenim madezem…stroj ti nagaja. Oz. Sosedi je rjavel tam nekje pod bobnom in spuscal rumeno oranzno barvo…rja

Prala sem majico na roke glih iz tega razloga da ne bo flekasta. Nikoli se mi se ni to zgodilo. Zato tudi sprasujem tu kaj se da narediti, ker mi je vse skupaj zelo cudno.

Fleki so verjetno od kreme za sončenje…ne vem, mi imamo tudi vse majice malo rumene.

To je otrokova sperma odstraniš jo s pivom

Potem je kej z mikico narobe z blagom…ce je nova nes nazaj…

Že večkrat se mi je zgodilo, da sem oprala belo majico. Pred tem rumenorjavih madežev ni bilo videti, po pranju pa so se pokazali. Poskušala sem na različne načine, pa ni šlo povsem dol. Nato sem uporabila odstranjevalec madežev Dr. Beckman (Obst &Getränke – odstranjevalec madežev za sadje in pijače) in rumenorjavi madeži so povsem izginili.

nekdo je scal po njej

New Report

Close