Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kod tukaj gor dejtal kakšno Avstrijko ali Nemko?

Je kod tukaj gor dejtal kakšno Avstrijko ali Nemko?

Živim na drugem koncu slo in nimam pojma o nemščini. Angleščina mi še kar gre. Z ženskami nimam težav drugače. Zlo rad pa bi spoznal kakšno avstrijko ali nemko za seks ali kaj več. Je možno? Izkušnje, če ima kdo kakšne?

Hvala

Itak vse znajo angleško. Jst sem bil z dvemi, ko sem bil mladenič in kaj reči, zelo so nas imele rade na plavem jadranu, hehe. No, z eno sm se sm za roke držal, je bila izrazita lepotica in francoski se tud eno uro nisva odlepla en od druzga, z drugo pa,….., gasa do konca, tako je stokala na obali, da mi je že od tega prihajalo v valovih, hehe.

Si se zbudil . . .

Verjetno si dal dol tudi prebivalko Salomonovih, Cookovih in Galapaških otočij.

Slovenke ne dajo?
Avstrijke in Nemke imajo podoben instinkt, tako da boš tudi tam izzvisel… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Iskreno povedano boš za njih Balkanec.
Kaj to pomeni, upam da veš.

Ne bo avstrijka hodila s ciganom lol.

Verjetno si dal dol tudi prebivalko Salomonovih, Cookovih in Galapaških otočij.
[/quote]

Morem te razočarat, te pa nism dol dal. Druge so bile več al manj slovenke ali so imele koreninine iz ex yu. Fantje vi ste še malinovci in take mladost, ki smo jo mi imeli rojeni tam v 60 letih, vi ne bostre imeli, pa, če živite še tri življenaja.
Švabice so se zelo sprostile na jadanu in najlažje je bilo njih zapecat. O teh variantah mlajše genracije lahko samo sanjajo z mobiteli v rokah. Nam je bil pa na morju prvi cilj zapecat bejbo, drugo je bilo pa vse od deseta briga na gor, hehe.

Verjetno si dal dol tudi prebivalko Salomonovih, Cookovih in Galapaških otočij.
[/quote]

Morem te razočarat, te pa nism dol dal. Druge so bile več al manj slovenke ali so imele koreninine iz ex yu. Fantje vi ste še malinovci in take mladost, ki smo jo mi imeli rojeni tam v 60 letih, vi ne bostre imeli, pa, če živite še tri življenaja.
Švabice so se zelo sprostile na jadanu in najlažje je bilo njih zapecat. O teh variantah mlajše genracije lahko samo sanjajo z mobiteli v rokah. Nam je bil pa na morju prvi cilj zapecat bejbo, drugo je bilo pa vse od deseta briga na gor, hehe.
[/quote]

To niso ble švabice ampak vzhodne nemke, torej poljakinje, čehinje, rusinje,.. tebe prava nemka še povohala ne bi.

Morem te razočarat, te pa nism dol dal. Druge so bile več al manj slovenke ali so imele koreninine iz ex yu. Fantje vi ste še malinovci in take mladost, ki smo jo mi imeli rojeni tam v 60 letih, vi ne bostre imeli, pa, če živite še tri življenaja.
Švabice so se zelo sprostile na jadanu in najlažje je bilo njih zapecat. O teh variantah mlajše genracije lahko samo sanjajo z mobiteli v rokah. Nam je bil pa na morju prvi cilj zapecat bejbo, drugo je bilo pa vse od deseta briga na gor, hehe.
[/quote]

To niso ble švabice ampak vzhodne nemke, torej poljakinje, čehinje, rusinje,.. tebe prava nemka še povohala ne bi.
[/quote]

Bogati, tega pa nisem vedel, da sta München in Stuttgart bila v DDR. zanimivo, Vem, da se je lepotica odpeljala s starši v bmw, ko je šla domov, druga, ki je bila res konkretna jebačica pa v hrošču, od obeh sem imel naslov. Trabanta ali valburga ni bilo niti blizu.
Vidlo se je dobro, katere so bile iz vzhodne nemčije, tiste so prišle v skupini z nekimi čudnimi avrobusi, pa, če ne drugač si videl pokopalkah katere je iz vzhoden al zahodne nemčije, brisače, oprema itd., bedak impotenten, to je še slepec videl, no mogeoče edino takšen krele kot ti ne,…mi smo svoje odfukal takrat, ti lahko pa samo sanjaš o tem.
Aja, od tege vzhodnega bloka so pa absolutno čehoslovakine zmagale po lepoti, sm z njimi je bilo težko v kontakt sploh priti, ker jih zvečer sploh ni bilo na kakšnih plesih tam kjer je muzika bila, preprosto zato, ker niso imeli denarja.
Ne lapaj neumnosti, če pojma nimaš, tistih rusinj, mađark, in podobno vsaj od moje družbe noben še povohal ni, ker smo jih gledali kot sirotinjo. Evo en komad za tebe, bedak nepismen.., tako je bilo s temi mađarkami..

https://www.youtube.com/watch?v=qk1p8KmDiJQ

Ja vemo, same ga bodo zvlekle v posteljo. Za Slovenke je privlačno vse na jugu, za Germanke tudi, Slovenija pa spada za njih na jug, tako da se bo končno lahko počutil kot južna eksotika. Akcije ne bo manjkalo.

Kva se pogovarjate, fantje? A prebivalke ene države so vse enake? Kot da bi jaz rekla, da so moški Slovenci vsi enaki…

Zakaj bi pa za seks morala bit Avstrijka ali Nemka? A da bo po nemško vzdihovala?

Kaj ti sedaj sprašuješ, če imajo avstrijke in nemke tudi odnose z moškimi? Kaj ti je kdo rekel, da so samo lezbijke tam ali bi rad, da ti jo kateri zapeca nemesto tebe? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

jaaaaa jaaaaa eine schwanz, jaaaaaaaaaaaaaaa jaaaa

jaaaaa jaaaaa eine schwanz, jaaaaaaaaaaaaaaa jaaaa
[/quote]

nemške študentke
https://www.xvideos.com/video26644431/deutsche_studentin_bei_der_nachhilfe_gefickt_.._big7girls.com

https://www.xvideos.com/video22026815/stunning_german_girl_fucked_and_cummed

New Report

Close