Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj si mislite o imenu pij

kaj si mislite o imenu pij

žena hoče dati ime otroku Pij. Jaz pa ne vem kaj naj si misli. Je to sploh ime? Me skrbi če gre v tujino, da ga bodo klicali Pee. Ne vem. Povejte vaše mnenje. Ali bi se norčevali iz njega?

Skoz in skoz bo žejen, čeprav mu bodo cel life govorili: “ej, na, Pij tole …..”

______________________

Blagoslovjeno ime!

Vaš link

nova
Uredništvo priporoča

Zelo staro ime je to.
Res da redko pri nas. Ni pa nekaj čudnega vsaj za mene ne.

Kot je povedal QBR. Sicer pa pretenciozno in tipično za današnje vzgajalke razvajenih sončkov.

Lahko bi bil Urban.

“Yo Urban, how’s urban life!”

Pa se bolj za en kurac papez je bil:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pope_Urban_VII

Ime kot ime – res je staro in kar nekaj papežev je imelo to ime, ampak kako mu boste pa razložili, ko ga bo kdo poklical 3,14!

Moška oblika imena Pia oziroma Pija.

Sem mislila, da je to ime “rezervirano” za papeže….

Glede na to, da so vsi papeži zločinci proti človeštvu, se temu imenu izognite.
Fantku dajte raje ime Pino, po umetniku Pinu Mlakar, Pija Mlakar, njegova žena, je bila tudi umetnica.

A naslednji bo pa Jej?

Pij (ženska oblika Pija, Pia), papež, mučenec, god 11.7., papež, god 30.4., papež, god 21.8.,

Pij – spomnim se filma “The life of Pi”, torej fanta lahko poimenujete Piscine, kar pa je spet podobno “la piscina”, kar je po špansko bazen.
Piji so bili papeži, ja. Resno ime. Katoliško. Čeprav pomeni “dober in pokončen” – kot Trubarjev “stati inu obstati”.

Ime meni ni všeč – pa še spomnim se tiste italijanske pesmice “Mi scappa la pippi” oz. lulat me tišči iz konca 80-tih :).
Predlagam italijansko ime Primo – ali slovensko Primož – saj bo prvorojenec, ne?

Ime papežev. Ne bi dala otroku niti pod razno tako ime, če že sprašuješ za mnenje.

Aja? Lahko razložiš?

Aja? Lahko razložiš?
[/quote]

Vaš link

Lahko tudi 22/7….

Hahahaha ta je dobra. 🙂
Pa kje najdete taka imena. Ne moreš dat otroku imena Pij. Grozno. To za mene sploh ni ime, je kr neki.

Ej, če bo priden bo mel svojo televizijo!

Vaš link

Aja? Lahko razložiš?
[/quote]

Vaš link
[/quote]

Zgoraj piše da so vsi papeži zločinci proti človeštvu, v linku pa je članek, da je bil eden izmed papežev obtožen zločinov prosti človeštvu, še zdaleč pa ni bil obsojen. Torej od kod trditev, da so vsi papeži zločinci proti človeštvu?

Vaš link
[/quote]

Zgoraj piše da so vsi papeži zločinci proti človeštvu, v linku pa je članek, da je bil eden izmed papežev obtožen zločinov prosti človeštvu, še zdaleč pa ni bil obsojen. Torej od kod trditev, da so vsi papeži zločinci proti človeštvu?
[/quote]
Bolje Janez Pavel, ga bodo manj zafrkavali. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Aja? Lahko razložiš?
[/quote]

Razišči jezuite.
Večino uporabnih zadetkov dobiš, le vtipkaj, najdeno pod dvignjenimi kamni, pij.
Razlage in povezave pod komentarji.

Vaš link
[/quote]

Zgoraj piše da so vsi papeži zločinci proti človeštvu, v linku pa je članek, da je bil eden izmed papežev obtožen zločinov prosti človeštvu, še zdaleč pa ni bil obsojen. Torej od kod trditev, da so vsi papeži zločinci proti človeštvu?
[/quote]

Niti najmanj ni treba, da papež sam kolje. A ni dovolj, da zastopa iste interese, pristope in opravičuje, kar je bilo in je?

Boljse to kot Jej. :))

Pijan, na kaj pa češ druzga pomislit, koga brigajo papeži. Recimo jst bi lahko bil tud Pop-er, ne pa Popay, heeh.

New Report

Close