Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je to za ena golazen v stanovanju?

Kaj je to za ena golazen v stanovanju?

Zadnje dni se v stanovanju pojavlja neka golazen. Ima krila, velika je dober cm, ima tudi tipalke, je svetlo rjave barve in zelo hitro teče. Kaj bi to bilo? Je nevarno? Smo pa v bloku.
Fotke nimam, ni bilo časa za fotosession pred likvidacijo.
Ščurek ni.

Jah.. preden si jo poročil, bi si jo ornk ogledal, mater.. zdej je, kar je, jbiga, dokler vaju smrt ne loči, v dobrem in slabem.

To, kar si napisal, je kot izrezan opis scurka. Kaj pa ce so tamali? Se niso zrasli v odrasle. Ali pa taka sorta.

Ščurek. Zagotovo.

ŠČUREK 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Ameriški kuhinjski ščurek

Ščurki imajo krila?

Ni scurek, ampak hrošč. Ta zivalca tudi leti. Mi smo jih imeli polno v službi. Pridejo ponoči na plano, ko prizges luč, se poskušajo skriti. Zdaj, ko je malo manj vroče, jih skoraj ni več. Sem pa tja pride kakšen pogledat.

Sem avtorica. Lahko bi bil nemški ščurek. Naj povem, da zelo hitro teče.
Najbrž to pomeni, da so po celem bloku. Upam, da bodo izginili sami od sebe. 🙁

Ampak to ni vaša rešitev! Poiščite firmo in “zaplinite” cel blok.

Vse kar si opisala + tudi letijo. Letos je pri nas prav živahno, vse uletavajo k nam.

Malo sem v skrbeh, kakšno je njihovo resnično poslanstvo … namreč tujcem ali živalci, ki jo prvič vidim ne zaupam!

Prav sorta, KUHINJSKI ščurek obstaja?

[img]http://d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/AusGeo/2015/03/17/56359/Scolopendra_morsitans_c.jpg[/img]

Njihovo poslanstvo je v bistvu, da se hranijo z vašimi odpadki. Kot podgane npr. Torej bo treba malo bolj pazit, kaj vse se valja po kotih, pod kavči…

New Report

Close