Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj je z moškimi, starimi štirideset let in več, ki si dovolijo osvajati sedemnajsletnice?

Kaj je z moškimi, starimi štirideset let in več, ki si dovolijo osvajati sedemnajsletnice?

A je moški, ki pri teh letih osvaja najstnico normalen? Ali se gre za neko obliko psihične motnje? A je to seksualni manijak ali ni? Jaz mislim, da ja.

To je vse po črki zakona!

40 letnik lahko osvaja in seksa s 17 letnicami!

17 letnica je za moje pojme v veliki večini že odrasla ženska. Sicer pa preceniš, če je odrasla potem je to nekaj normalenga. Z odrasla mislim tudi na mentaliteto osebe in ne samo izgled.

nova
Uredništvo priporoča

Včasih so imele pri 17 že otroke in delale. Sedaj so pa kao še otroci.


Morda počneš to ti?

Jaz sem sam do sebe zelo popustljiv in si dovolim vse. Praktično lahko rečem, da imam neke vrste permisivno samovzgojo.

Vsec mi je pristop 🙂

[img]http://www.geekygags.com/uploads/5/6/9/4/56941919/907277735.jpg[/img]

Now… Kje se najdejo te 17 letnice?! Sprasujem za prijatelja.

Če mu rata, vsaka mu čast.


Kje pa. Ženske bi morali osvajati šele, ko le te dopolnejo 40 leto,.

Kolega, s katerim sva skup pred leti ven hodila, je imel hčerko, lepo, ko sto mater. Pa on men reče, jebi ga stari, prvič, ko bom srečal svojo hčerko v nočnih urah v lokalih v Lj., bom nehal ven hodit. Tako je tudi bilo, ko je hči imela 17 let, ga ni bilo več na sceni, po tem se je pa itak zapil, tako, da sem se ga še jst naveličal klicat, da greva v lov na ženske ob petkih in sobatah zvečer.

Predvsem kakšna “kelnarca” bi znala povedat, da se (primitivni) moški zelo pogosto slinijo po ženskah, leta gor ali dol … Če bi pa zares, je pa druga stvar.

Jaz povem iz lastnih izkusen. Mogoc bom nesramna sam povem mnenje.
Ponavadi ko gremo z frendicami vn zurat pa naj bo cetrtk, petk, sobota je ponavad kar nekaj teh starejsih, ki takoj pridejo do tebe pa se nek slinjo okol tebe. Sej ponavad ignoriras pa gres naprej sam vseen ti stari.
Vem pa da je v eni drzavi sicer nevem keri je omejen vhod se mi zdi da od 18 do 25 ali 30. No to je se solidno.
Pa nevem kaj starejse tko privlacijo mladi ne mislim mladi od 25 dalje ampak ja 17letnice to je pomojem pa res kr ze mal kripi.


Kaj jih privlači? Morda mlada in dišeča pička?

Če rabiš na vratih nekoga, ki bo skrbel za tvojo pamet, potem nimaš kaj ven hodit. Ostani doma in glej risanke.


Kaj jih privlači? Morda mlada in dišeča pička?
[/quote]

Sigurno diši. Evica??

Ma lej, sem delala v baru kot študentka in mi slinjenje tipov ni tuje. Je ful zoprno. Ampak konec koncev, pri 17 nisi več otrok. Najbrš so redke 17 letnice, ki še niso seksale, grejo zvečer ven napol nage, s tono šminke na obrazu, pivo na mizi in čik v ustih…. Če se imaš za odraslo in se tako tudi vedeš, boš privlačila odrasle moške ne glede na starost. Konec koncev je tudi težko na prvi pogled oceniti ali ima punca 17 ali že 21. Meni se ne zdi nenormalno, če te vljudno ogovori moški, ki si mu padla v oči in se umakne, ko ga zavrneš. Bolani so mi tisti, ki ne kapirajo besed ‘hvala, me ne zanima’ in ti težijo še cel večer, čeprav ga že na prav grd način nekam pošlješ.

Pri sedemnajstih so se zadost naivne, da nasedajo takim dedcem.
Ko je zenska pa ze malo v letih, pa drugace gleda na stvari in dedci velikokrat nimajo sans.

To je nekaj cisti normalnega, komaj polnoletne punce, bi pac rade poskusile kako je s starejšim, ker njeni vrstniki igrajo igrice tja do 35. leta.

Nečakinja, 17 letnica,prek študenta dela v vaškem bifeju in se po njej slini 51 letni sluzavec. Njegova otroka sta starejša od nje. Škrbast, plešast, majhen, smrdljiv – pa bi klepetal s samimi najstnicami, ki jim gre na bruhanje, vendar morajo biti prijazne zaradi službe.

Vam garantiran, da če bi jih pecal kak “dober” in situiran, se frklje ne bi nič zmrdovale, verjetno tudi njihovi tastari ne. 😉

Ja kaj pa se lahko boljsega zgodi v zivljenju 17 in 18 letnici, kot da se prepusti vescim rokam 20 let starejsega moskega. Saj 20 letniki se vedo ne, zakaj ga imajo.

Čisto odvisno kako fizično izgleda moški ki te osvaja če gre za fizično res lepega moškega,ki ob tem pokaže še nekaj inteligence se mu pač težko upreš pa ne glede na to koliko je starejši od tebe.Samo zares lepih fantov in moških je zelo malo.Če bi bili vsaj pol toliko lepi kot so gobčni bi bilo veliko več izbire.

Taki moški se ne slinijo po mladih dekletih.

Če bi hči (18) pripeljala domov tipa 40+, bi jo vprašala po zdravju (njega ne, ker ga kot odrasla oseba očitno nikoli ni imel) – in se obenem zamislila nad mojo vzgojo ter podanimi vrednotami.
Mož bi verjetno naredil kraval in sugardaddy-a (ali pač samo daddy-a) napodil iz bajte, tamali bi jih pa napel, da ji ne bi bilo prav lepo.

Pustimo redke zveze, ki so prenesle veliko starostno razliko; v zvezah veliko starejših moških s pubertetnicami vidim le, kako jih, že malo utrujene in preizkušene, privlači zgolj mlado meso.

Dvojna merila. Ko je odmevala smrt Gašperja Tiča, ste vsi pljuvali po njem, ker se je zapletel s 17-letnikom. Pri hetero avanturah pa to očitno ni noben tabu …

New Report

Close