Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predlagajte mi kakšno dišavo, bolj deo kot parfum

Predlagajte mi kakšno dišavo, bolj deo kot parfum

Ne prenasam mocnih disav in pravzaprav imamen mali parfum ze leta, ker ga ne uporabljam, me boli glava in ne upam kupiti novega. Bi pa rada nezno in sveze disala, imela sem pred leti en deo od decleor kozmetike, ki sem ga malo pospricala se po vratu in to je bilo top. Tega ne delajo vec, jaz pa ne najdem ene nezne disave, najraje tudi v deodorantu. A poznate kaj pametnega?

Flower by Kenzo deodorant.
Zelo nežen in prijeten cvetlični vonj, moj najljubši.

Jaz imam tudi en parfum že leta in leta … še dobro, da se kvalitetni očitno ne razdišijo 🙂

Drugače pa za vsak dan uporabljam sadne vonjave Fruttini, kupim v DM.

Nikakor mi ne uspe nJti kaj takega, ko pa pristopi v milerju kaksna vsiljiva prodajalka, me pa poslje k deodorantom!!!in opisci sama.

Avon ima odišavljene deodorante.

Chanel Chance Eau Tendre. Že sam vonj je zelo nežen, in v Mullerju lahko kupiš Sheer Moisture Mist, če ne maraš klasičnih toaletnih ali parfumskih vod. Je v spreju, kot deodorant, in je res čisto nežen, nevsiljiv vonj. Uporabljaš ga lahko kjerkoli po telesu.

Mogoče bi pa raje poskusila meglice za telo – so take osvežilne in fajn. So pa sadnih vonjev, ne vem, če te to moti?

Priznam, prvic slisim. Kako se pa to uporablja?

Imam rada nezne vonje in vsec so mi Lacoste femme, Moschino I love love, Din G light blue,Bvlgari omnia crystalline in zame edinstven Lanvin eclat d arpage.

Priznam, prvic slisim. Kako se pa to uporablja?
[/quote]

Ma to je taka meglica za telo na vodni osnovi, mislim da. Jaz pošpricam po telesu po tuširanju.

Uporabljam Bvlgari omnia crystaline. Zelo nevsiljiv, nežen, svež vonj. In po njemu me ne boli glava tako kot po večini.
Razni fruti ipd. pa jaz ni šans da dam nase res, tako najstniško, pa poleti resno zaudarja, imamo eno v službi ki se vedno z nekimi sadnimi sladkimi zadevami šprica in ne diši, res ne. Skombinirano po možnosti še z vonjem praška in liter mehčalca.
Meni je izredno nekulturno imeti vonj ki se ga dobesedno čuti za tabo še pol ure ko greš iz sobe. Vonj naj bi se zaznal ko si blizu osebi, ne pa da preplavi celo sobo.

CK One Summer by Calvin Klein

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Oriflame ima veliko takšnih dišav,ki jih rabiš.

New Report

Close