Starševski čvek

Delovna mesta SO, ampak problem leži drugje.

Default avatar

Ena južna

matjazko je napisal/a:
Jebeš Slovence, sploh pa take gnile kot jih vidš na MONu :)) sm enga Slovenca h sreč odpikala in spoznala mojga južnjaka, ki pa ni čist nič ljubosumn, nima bit za kej, ker mi vrjame, mi zaupa, tako kot jaz njemu :)
Default avatar

Ena južna

debela berta je napisal/a:
Glupača si sama pa tist ki te je nardil :)))
Default avatar

ajde šetaj

Ena južna je napisal/a:
Ej, a nisi v Puli? Pejt se stisnit k svojemu namišljenemu fantu, kvaježe.... nek hrvaško - srbski mešanec :-))

Trola zabita ;-))))
Default avatar

Ena južna

ajde šetaj je napisal/a:
Kolk vzdevkov si boš še dala?
Ali evo, ode južna u nočni život, društvo čeka, a vi idite na spavanac pa sutra na posao ;)
Ajd čau, vsm skup in tistim ki me imajo radi in tistim, ki me mrze, nema veze :))
Pa i tebi glupačo, jer vidim da si "naša", ajd laku noč ;)
Mogoče jutr še kakšno rečemo, če bo cajt, ker je moj dragi spet tuki, jeeeeeee :)))
Default avatar

Resnica smrdi

Dejstva je napisal/a:
Naša firma raje za minimalca zaposluje južnjake ter jim dopušča, da se učijo programirati iz čiste nule. Pogovor poteka v angleščini ali srbo-hrvaščini. Za slovenskega državljana pa pričakujejo, da je vsaj znanstvenik in to za 1k EUR neto. Naša država je prava naivnica... Tako to gre... ;-)
Default avatar

matjazko

"Ena južna"
Jebeš Slovence, sploh pa take gnile kot jih vidš na MONu :)) sm enga Slovenca h sreč odpikala in spoznala mojga južnjaka, ki pa ni čist nič ljubosumn, nima bit za kej, ker mi vrjame, mi zaupa, tako kot jaz njemu :)

Jaz sem mislil, da jebeš Hrvate, ni tvoj Hrvat? :D haha
Nisi jim pokazala tangic, kakor meni po ZS, bi se jim usta razprla do tal, tako bi zijali. ;)
Zdaj še Indijko čakam, da pokaže svoje, malo je tako pogumnih kot ti. :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

multinicki

matjazko je napisal/a:

Ejejej, Matjazko, slabo ti tole špilaš :-)))
Default avatar

poztđe

Dejstva je napisal/a:
Aja, če Slovenec pride prek vez v šolo (edino tako se pride), je to okej, bognedaj pa, da pride kdo z Balkana. V času globalizacije sta enakovredna, to veš? Očitno imajo v tvojem primeru pač za nekoga z zvezami. Službe v šolstvu se dedujejo in talajo po družinski alineji. To vsi vemo.
Default avatar

ah aha

poztđe je napisal/a:
tudi v zdravstvu in drugod kjer je izplačevalec plač država (53%), v gospodarstvu ni nič drugače, delo dobiš lahko samo za najbolj izkoriščevalska dela
Default avatar

poztđe

ah aha je napisal/a:
Oprosti, to je neumnost, ker ne gre ravno za lagodne poklice, temveč garaške, v turnusih. In se pride zraven komot brez zvez. Ni nekega navala na delo medicinskih sester v domovih za upokojence, recimo, ne?
Default avatar

general Glanzkopf

Omgood je napisal/a:
Se postavlja vprašanje, zakaj ljudje tako dolgo vztrajajo v tako neperspektivnih okoljih?
Default avatar

Kralju

pička vam materina, da vam pička materina.
Default avatar

Kralju

Južna dej noge narazen
Default avatar

iščemo in iščemo

če je tako fajn je napisal/a:
Ti dam zelo prav in še res je.
Me kar stisne k srcu,ko berem kritike tu,ki pljuvajo po tistih,ki prejemajo pomoč in brezposelne.
Da so še nekateri tistim favš ,kateri tako imajo manj kot tisti z minimalno plačo,me pa začne glava boleti.
Potem je pa še človek napaden,če jim napiše,kje je sočutje.
Torej so za njih tudi >>lenuhi << tisti,ki so delali 20 in po spletu nesrečnih okoliščin zgubili službe,ker so bili tehnološki višek . Potem so tisti,ki so stari čez 50 let in padejo lih med te nesrečneže po njihovem si sami krivi in bi biljše,če bi gagali na cesti in brez doma!!

Eni kritiki so tako pametni,da še samemu sebi škodijo.
Default avatar

iščem in iščem

če je tako fajn" ti dam zelo prav in še res je.
Me kar stisne k srcu,ko berem kritike tu,ki pljuvajo po tistih,ki prejemajo pomoč in brezposelne.
Da so še nekateri tistim favš ,kateri tako imajo manj kot tisti z minimalno plačo,me pa začne glava boleti.
Potem je pa še človek napaden,če jim napiše,kje je sočutje.
Torej so za njih tudi >>lenuhi << tisti,ki so delali 20 in po spletu nesrečnih okoliščin zgubili službe,ker so bili tehnološki višek . Potem so tisti,ki so stari čez 50 let in padejo lih med te nesrečneže po njihovem si sami krivi in bi bilo boljše,če bi gagali na cesti in brez doma!!

Eni kritiki so tako pametni,da še samemu sebi škodijo.
[/quote]
Default avatar

indijski tulipan

matjazko je napisal/a:

Ooo Matjažko, medvedek, ni moj namen s teboj komunicirat na ZS, že itak me "ena ta čista s foruma" označila za nimfomanko....kaj praviš je kaj na tem...?Ahahahaha, ti ki se na to spoznaš?
Prosim, bodi milosten z menoj danes....:)))
Default avatar

matjazko

indijski tulipan je napisal/a:
A na nimfomanke se spoznam? A ni njihov obstoj odvisen od moške domišljije? Jaz jih ne videvam, ker nisem samski. :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

indijski tulipan

matjazko je napisal/a:
Matjažko, ti si cukrček :)