Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj je nekaterim.horoskop vodilo pri izbiri partnerja?

Zakaj je nekaterim.horoskop vodilo pri izbiri partnerja?

Zanima me, ker sem doživel že dosti hecnih situacij v katerih je bil povod horoskopsko znamenje.

Najbolj se mi je vtisnila v spomin štorija, ko sem pristopil dvema dekletoma im smo se malo zavrteli na plesišču. Po debati na pijači pa smo prišli do horoskopa. In potem ko omenim svoje… “OMG perfekcionist” v zaprepadenem tonu. Mene je milorečeno na rit vrglo. Ok, wat to do now 😀 sem se nasmehnil češ, “ja naturlih”, da to je “kao” moja posebnost, češ še gate za prat preverim če so prav obrnjene ali nekaj takega podobno butastega… in potem razočaranje… jaz sem mislil da je to pač joke, štos pa vidim da sta obe to jemali precej resno. Sledi monolog, kako to in ono znamenje ne paše skupaj… in vzdušje je padlo. Seveda ni odveč omeniti da se tisti večer nismo več videli.

Pa tudi nasploh opažam da ogromno ljudi precej gleda na to, kakšno znamenje imajo. Tudi na tem forumu so teme ali je človek tega in tega znamenja dober…

Zame je pač horoskop vraža, ki jo občasno iz zanimivosti pogledam ne da bi jo jemal pretirano resno. Razumem pa, da je nekaterim lažje v življenju če v nekaj verjamejo. Ampak ali je res to treba jemati tako resno?

Saj se samo hecamo, no. Tisti, ki mu je astrologija vodilo pri izbiri partnerja, je rahlo, če ne precej, čuden. :)) Device pa pogosto niso moški akcije, ampak vedno nekaj analizirajo, sintetizirajo, proučujejo….ubogo žensko potem zanimanje mine oziroma je vsaj zmedena.

Jaz gledam dejanja človeka. Ne pa nek znak v katerega je datumsko padel ob rojstvu ;).

nova
Uredništvo priporoča

Čeprav se ljubiteljsko ukvarjam z astrologijo mi gredo takšna vprašanja kaj si po horoskopu,na živce. Steraj jih nekam.
Datum, ura rojstva ter izkušen astrolog pa bi ti znala marsikaj zanimivega povedat o tebi.

Astologija je izrednega pomena v zivljenju. Predvsem z vidika “vse ob svojem casu”. Zato so v davnih casih ozvezdja poimenovali v skladu z zakonitostmi okolja in posameznikov, ki so veljala oz. ki so zaznamovali cas v casu razlicnih leg tega ozvezdja. Sam tudi veliko dam na astrologijo, saj pomaga cloveku, da ob ustreznem casu sprejema ustrezne odlocitve.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Imej to za dober filter – ko se spet zgodi kaj takšnega kot opisuješ, boš vedel, da je bolje biti čimdlje stran od takšne ženske. Neglede na to, v katerem astrološkem znamenju je rojena.

Tako etikiranje je značilno za tiste, ki vedo nekaj o znamenjih in že mislijo, da vedo vse o astrologiji. Resen študij sinastrije pa odkrije bodoče odnose in probleme v zvezi . Samo pri sinastriji se upošteva še masikaj drugega, bolj pomembnega kot so znamenja.

Zakaj? Zato ker verjamejo takim bedarijam

Ma daj….. Na take zadeve se obešajo samo revčki, ki nimajo lastne intuicije in ne dojamejo, da so horoskopska znamenja pisana tako, da vsakdo najde v svojem znamenju dovolj lastnosti, za katere je mnenja, da so resnične.

Raziskave so pokazale, da so ljudje pri “pomešanih” lastnostih znamenj, ravno tako “našli” resnice in lastnosti, ta katere verjamejo, da jih imajo.

Skratka, ne obremenjuj se z budalami, ki padajo na tovrstni nateg.

Išči izobražena in inteligentna dekleta, ne pa neumnic.

Citiram eno od tu: https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11079646

khmmm 6 Avg 2017 10:32

Tisti horoskop, ki ga v časopisu preberete je pač kr nekej…

Napisati pravi horoskop je hudičevo težko delo in zahteva inteligentno osebo, ker mora priti do sinteze več milijonov različnih kombinacij. To pa lahko naredi le oseba, ki ima tudi intuicijo., čeprav astrologi ne bi tako trdili.

Tako da, na tem področju je vsak ta drug šarlatan, ker je lahko.

Ko jest napišem horoskop, se vsi čudijo… vedno znova… ampak to je težko in 50 € je čisto premalo.

Imaš pa programe, ki ti pišejo posamezne kombinacije, ampak te kombinacije so potem paradoksalne, ker ni sinteze. NE OBSTAJA računalniški program, ki bi bil zmožen obdelave toliko različnih kombinacij in take sinteze, ker bi šlo v milijone….

Tko da se vam niti sanje ne, kako težko je to v resnici, če hočeš biti profesionalec. Nekateri ljudje še tega ne vedo, da je astrološka karta, slika neba ob rojstvu.

In ja, ko so hoteli dokazati, da ni res, so ugotovili, da je res,… ampak ne bi o tem… bi lahko napisala roman.

Sem tamkaj dodal še eno povezavo.

Najboljši astrologi so inteligentni in visoko izobraženi. Za ta povprečne in podpovprečne ljudi je astrologija preveč komplicirana, da bi jo razumeli.

To je zavrnitev na moderen način!

Verjemi,omenjajo horoskop,da se te znebijo,da ne rečejo,nisi mi všeč.Verjemi,če bi bil milijoner,horoskopa sploh ne bi omenjale.

Ni treba.
Zato tudi tebi ni treba tako resno jemati bejbe, ki horoskop jemljejo tako resno.
Greš dalje, dokler ne naletiš na osebo, ki tega ne jemlje tako resno ali pa sploh ne jemlje. 🙂

New Report

Close