Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Še kdo redno posluša RADIO 1?

Še kdo redno posluša RADIO 1?

Pravo olajšanje je poslušati kateri drug program, da slišiš vsaj malo raznovrstne glasbe in ne kar naprej Despacito in ostala španska jajca. A še kateri drug radio v Sloveniji toliko ponavlja muziko kot ta radio? Ne verjamem.

A gumba za menjavo postaje nimaš?

tudi ponavlja non stop eno in isto sranje.

Odgovor čisto v tvojem trapastem stilu. Nisi niti prebrala do konca, si že pametna.

Avtor: tudi meni in mojim sodelavcem se zdi, da noben drug radio ne ponavlja tako kot Radio1. Kakšen hit je slišati 5x na dan – tudi če ti je na začetku všeč, ga čez en teden slišati ne moreš več, totalen overload.

Despasito 5 krat na izmeno.

Odgovor čisto v tvojem trapastem stilu. Nisi niti prebrala do konca, si že pametna.

Avtor: tudi meni in mojim sodelavcem se zdi, da noben drug radio ne ponavlja tako kot Radio1. Kakšen hit je slišati 5x na dan – tudi če ti je na začetku všeč, ga čez en teden slišati ne moreš več, totalen overload.
[/quote]

Pa vseeno poslušate (če ne bi poslušali, ne bi vedeli, da ponavljajo), torej je trapast kdo?

Tako je že od nekdaj in meni ni jasno, kako lahko kdorkoli posluša Radio 1 za več kot en dan v svojem življenju…preprosto nepojmljivo.

Odgovor čisto v tvojem trapastem stilu. Nisi niti prebrala do konca, si že pametna.

Avtor: tudi meni in mojim sodelavcem se zdi, da noben drug radio ne ponavlja tako kot Radio1. Kakšen hit je slišati 5x na dan – tudi če ti je na začetku všeč, ga čez en teden slišati ne moreš več, totalen overload.
[/quote]

Pa vseeno poslušate (če ne bi poslušali, ne bi vedeli, da ponavljajo), torej je trapast kdo?
[/quote]

Joj pa ti si res lesena v glavo. Smo poslušali, ugotovili, da ponavljajo, in prestavili.
A zdaj razumeš?
Trapasta si pa v tejle temi samo ti.

Katastrofa od radia. Vsak dan ene in iste pesmi…. Leta nazaj je bil to radio morje, super je blo. Zdaj pa drek

Ne samo ene in iste pesmi tudi njihove “zabavne” vsebine so mi zacele presedat.

Najraje poslusam radio slo 1 in pa veseljak. Slednji mi je vsec ker je bolj malo reklam, ne veliko besedicenja, in je veliko slovenskih pemi. No kar nekaj je takih z res “ubogim” besedilom amak to lazje prezvim kot uno na radiu 1.

Prestavim na Radio Rogla in Štajerski Val, ker to je res že TOO MUCH!

največ kar prenesem je val202 al pa rock radio. Radio 1 podn od podna, včasih sodelavka v službi naštela in no comment, Irija…


IDRIJA 🙂

Jaz pa pri nas nikoli ne poslušam radia, ravno iz razlogov, ki jih navajate. Zraven pa še neduhovito duhovičenje spikerjev in njihovi komentarji, kot da se ne zavedajo, da so tam, da glasbo vrtijo, ne pa da je komu mar za njihovo mnenje o čemerkoli. Zato pa vedno poslušam radio, ko sem na počitnicah v Nemčiji. Tam pa raznovrstna glasba, vse sorte oddaj, intervjujev, res zanimive zanimivosti. Mi je vedno žal, da grem že domov.


IDRIJA 🙂
[/quote]Ne delat krivice Idriji ;))


IDRIJA 🙂
[/quote]Ne delat krivice Idriji ;))
[/quote]
ok, prav imaš; vzamem besedo nazaj

Ne ponavljajo samo pesmi, ampak tudi butaste reklame. 2 komada, 10 minut reklam in 10 minut lapanja. Tudi Avdič z ekipo se je že počasi izpel.
Včasih sem ga poslušala, zdaj pa zelo redko.

Ne poslušam več.

Na šihtu poslušamo radio bob ali rock radio. Stranke se ne pritožujejo. So se pa, ko smo imeli neko drugo postajo, da vrtimo samo čefuraj, se ne spomnim katera ferkvenca

Seveda vrtijo skoz eno in isto, saj to je Raayev oder. Poslusas pol ure in ti je takoj jasno, koga vse ima pod okriljem.
A vi mislite, da se bql in podobni cisto slucajno tam vrtijo?


TV gledam redko.
Radio SLO 1 in 2 pa se mi zdita izvrstna. Drugih programov radia ne poslušam. No,
Rock Maribor pa kar precej.

Zakaj bi poslušal radio, če imaš cd, kjer je glasba po lastni želji.Bolj poredko zadanejo, oziroma spustijo nekaj,kar mi odgovarja.Sam moraš poskrbeti zase!


Morda ima severnokorejski radio s fiksno frekvenco!

najraje poslušam debate Miha Šaleharja z dobrim izborom glasbe na valu 202, toda tudi tam so dnevi, ko jih ni za prenašati. Nedelja je že takšna, sam šport 🙂
Ponavadi tud jaz menjavam postaje.

Mhm.

New Report

Close