Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski moški frajer, samska ženska obupanka

Samski moški frajer, samska ženska obupanka

Zakaj dosti ljudi smatra, da je samski moški frajer in samostojen moški za samske ženske pa, da so obupane in da pod nujno morajo dobit tipa?

To ni res, dost je da ti veš, kaj drugi mislijo ni tvoja stvar tk da lepo uživaj dalje.


koliko oseb je to “dosti ljudi” ?? … v {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} človeštva ☺

nova
Uredništvo priporoča

ja, apak samo ženske 40+, so obupanke. Tiste mlajše so tudi oh in sploh. Dokler še dobro zgledajo, no ja, potem že spadajo v skupino obupank.

Pff.. sploh ni tako. Moji otroci zmeraj pravijo, ko vidijo koga samskega na stara leta, da jim bo dolgcas, ko bodo sami.
Tudi nasa starejsa soseda je samska pa pride vekikokrat k nam pa zmeraj pravi kako je pri nas lustno, ker je veliko otrok.
Pravi, da jih ima kar za svoje 😉

ja, apak samo ženske 40+, so obupanke. Tiste mlajše so tudi oh in sploh. Dokler še dobro zgledajo, no ja, potem že spadajo v skupino obupank.
[/quote]

He, he, a veš, če je ženska samska, še ne pomeni, da je obupanka. To pomeni, da so samo tipi, ki to govorijo, obupani.

ja, apak samo ženske 40+, so obupanke. Tiste mlajše so tudi oh in sploh. Dokler še dobro zgledajo, no ja, potem že spadajo v skupino obupank.
[/quote]

He, he, a veš, če je ženska samska, še ne pomeni, da je obupanka. To pomeni, da so samo tipi, ki to govorijo, obupani.
[/quote]

Imaš črno in belo. Normalno so tudi med moškimi obupanci.

He, he, a veš, če je ženska samska, še ne pomeni, da je obupanka. To pomeni, da so samo tipi, ki to govorijo, obupani.
[/quote]

Imaš črno in belo. Normalno so tudi med moškimi obupanci.
[/quote]

Samske ženske niso obupane. Zakaj bi bile obupane nad samskostjo?

Imaš črno in belo. Normalno so tudi med moškimi obupanci.
[/quote]

Samske ženske niso obupane. Zakaj bi bile obupane nad samskostjo?
[/quote]
Dej, ne nabijaj. Pobrskaj samo malo tu po monu, kako so obupane, ob iskanju princa na belem konju.
………

Samske ženske niso obupane. Zakaj bi bile obupane nad samskostjo?
[/quote]
Dej, ne nabijaj. Pobrskaj samo malo tu po monu, kako so obupane, ob iskanju princa na belem konju.
………
[/quote]

Tu gor naletim na oglase, ko moški iščejo žensko. Pa na teme, ko moški pljuvajo po ženskah.
Če pa v kaki temi kaka ženska omeni, da je samska, ji pa tipi takoj pišejo svoje kontakte.
Ženske pa nočejo dajat kontaktov.


Vprašanje iz katere strani gledaš!
Razlagati pa se mi ne da!


Dej, ne nabijaj. Pobrskaj samo malo tu po monu, kako so obupane, ob iskanju princa na belem konju.
………
[/quote]

Tu gor naletim na oglase, ko moški iščejo žensko. Pa na teme, ko moški pljuvajo po ženskah.
Če pa v kaki temi kaka ženska omeni, da je samska, ji pa tipi takoj pišejo svoje kontakte.
Ženske pa nočejo dajat kontaktov.
[/quote]

Imajo že raje pajčevino tam spodaj!

Tu gor naletim na oglase, ko moški iščejo žensko. Pa na teme, ko moški pljuvajo po ženskah.
Če pa v kaki temi kaka ženska omeni, da je samska, ji pa tipi takoj pišejo svoje kontakte.
Ženske pa nočejo dajat kontaktov.
[/quote]

Imajo že raje pajčevino tam spodaj!
[/quote]

Vsaka ženska z lahkoto pride do seksa, če si to seveda želi. Ne rabi dajat kontaktov monovcem.

Imajo že raje pajčevino tam spodaj!
[/quote]

Vsaka ženska z lahkoto pride do seksa, če si to seveda želi. Ne rabi dajat kontaktov monovcem.
[/quote]
Seveda, in na vse pretege jamra, da ni pravih dedcev.

Sama sem samska 40+ … in zadovoljna, srečna, čeprav nimam vsega, kar bi si želela. Sebe nikakor ne vidim kot obupanke, ampak kot ženske, ki lahko veliko da, prav zaradi svoje kilometrine. Svojo posodo sem napolnila z delom na sebi in zato sem v sebi mirna. Skrbim zase, najprej za svoje počutje in tudi za telo.
V preteklosti bila poročena, zdaj že kar nekaj let ločena in pomirjena s preteklostjo.
Če se s kom ujamem na podobni valovni dolžini, grem na pijačo. Naučila sem se pa tudi reči ne, kadar tako začutim in biti poštena do sebe in drugih. Razmišljam s svojo glavo, sledim svojemu srcu in moje življenje je kar prijetno. Imam nekaj res dobrih prijateljic in prijateljev (ene par njih), pa nekaj kolegic. Seveda pogrešam enega fajn partnerja, s katerim bi bila kompatibilna, ampak sem pripravljena na to počakati, ne iti v odnos za vsako ceno. Včasih se morajo tudi zvezde malo na novo postaviti 😉
Mogoče me nekateri lahko vidijo, kot da bi mi nekaj manjkalo .. ampak to je njihov problem, ne moj! Itak smo preveč odvisni od tega, kaj drugi mislijo o nas… Če tako živiš, si težko srečen. Ker nikoli ne moreš vsem ugoditi. Sem poskušala v otroštvu, pa se je izkazalo za misijo nemogoče… hehe
Sem se oglasila, da povem še iz svojega vidika … da ni vse tako, kot vidijo nekateri 😉

Vsaka ženska z lahkoto pride do seksa, če si to seveda želi. Ne rabi dajat kontaktov monovcem.
[/quote]
Seveda, in na vse pretege jamra, da ni pravih dedcev.
[/quote]

In zato raje ostane samska, čeprav se ji tipi ponujajo :). Če bi bila pa obupana, bi šla pa v vezo z nekom, ki ji ni ok.

Saj pravim, da je črno in belo, na obeh straneh polov.

Jaz pri samskih ženskah opažam, da večina je tako zadovoljnih. Da ponudbo moških sicer imajo, ampak hočejo takega ok, ta pravega. Niso obupane, da bi vzele kar vse, samo, da ne bi bile samske.
Ne vem, če bi bile samske obupane, bi šle v vezo takoj. Pa ne gredo kar z vsakim in raje čakajo, da najdejo mogoče pravega. Če pa ne, pa tudi nič narobe, ker so komot samske.


Seveda, in na vse pretege jamra, da ni pravih dedcev.
[/quote]

In zato raje ostane samska, čeprav se ji tipi ponujajo :). Če bi bila pa obupana, bi šla pa v vezo z nekom, ki ji ni ok.
[/quote]

Zakaj pa potem jamranje? Luzerji, zgube, pijanči, mamini sinki…… ? če jih ne rabi?

In zato raje ostane samska, čeprav se ji tipi ponujajo :). Če bi bila pa obupana, bi šla pa v vezo z nekom, ki ji ni ok.
[/quote]

Zakaj pa potem jamranje? Luzerji, zgube, pijanči, mamini sinki…… ? če jih ne rabi?
[/quote]

Tiste, ki rabijo take tipe, so se tako poročile z njimi in niso samske.
Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).

Tudi kar naprej eni težijo, da bi morale ženske spustiti kriterije, da bi našle tipa.
Ampak zakaj bi morale spustiti kriterije, če je bolje biti samska kot s slabim?
Od kje enim tipom ideja, da bi ženske, kar morale spustiti kriterije? Komu na čast?

Zakaj pa potem jamranje? Luzerji, zgube, pijanči, mamini sinki…… ? če jih ne rabi?
[/quote]

Tiste, ki rabijo take tipe, so se tako poročile z njimi in niso samske.
Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).
[/quote]

Torej trdiš, da smo samski boljši kot poročeni, če so tam sami luzerji, mamini sinčki … itd …COPATE

Tiste, ki rabijo take tipe, so se tako poročile z njimi in niso samske.
Na kupe žensk pa ostaja samskih, ker nočejo luzerjev, zgub, pijančkov, maminih sinkov. Pač ne rabijo takih. Je to tako nerazumljivo? Tiste, ki jih pa rabijo, jih pa že imajo :).
[/quote]

Torej trdiš, da smo samski boljši kot poročeni, če so tam sami luzerji, mamini sinčki … itd …COPATE
[/quote]

Daleč od tega. Spet si vse narobe razumel.
Nikjer, ampak res nikjer nisem napisala, da so poročeni sami luzerji, mamini sinčki in copate.
To dela samo tvoja domišljija.

Torej trdiš, da smo samski boljši kot poročeni, če so tam sami luzerji, mamini sinčki … itd …COPATE
[/quote]

Daleč od tega. Spet si vse narobe razumel.
Nikjer, ampak res nikjer nisem napisala, da so poročeni sami luzerji, mamini sinčki in copate.
To dela samo tvoja domišljija.
[/quote]

Poglej raje, kaj si pisala.

Daleč od tega. Spet si vse narobe razumel.
Nikjer, ampak res nikjer nisem napisala, da so poročeni sami luzerji, mamini sinčki in copate.
To dela samo tvoja domišljija.
[/quote]

Poglej raje, kaj si pisala.
[/quote]

Ja, napisala sem, da tega, kar ne trdim, da je to samo tvoja bolna domišljija.

New Report

Close