Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek registracija zamujam

registracija zamujam

Morala bi opravit registracijo vozila, no pa sem pozabila, se zgodi. Kaj se sedaj zgodi, da me ustavi policaj? Pa naj vprašam malo drugače. Ne vem ce mi bo to jutri uspelo, mam tak delavnik. A dobim kazen, ce me ustavi, pa je registracija potekla pred enim tednom? Brez hudobnih komentarjev prosim.

Do 30 dni je kazen 100 eur.

… opozorilo, če pajaca v modrem lepo pogledaš in ga očaraš … drugače pa kot je zgoraj napisano.

nova
Uredništvo priporoča

Če tudi zavarovanja nimaš plačanega, se jaz na tvojem mestu ne bi niti usedla v avto.

:)))))))))))

Kako pa lahko opraviš zavarovanje, če še tehničnega pregleda nimaš opravljenega? Je tukaj kakšen, ki se spozna na to?

Po enem mesecu odjavijo vozilo na upravni enoti. Ce ga registriras se dovolj hitro,po mesecu placas cca. 30 eur vec pri registraciji…

Itak moraš najprej zavarovanje narest, da dobiš potrdilo s katerim urejaš naprej. Ja, pa kot je že zgoraj nekdo napisal, brez zavarovanja se niti ne vsedi v avto. Nikoli ne veš.

Julija

Jaz se brez zavarovanja nisem vozila, v tvojem primeru. Obstaja taksi, bus, kolo, pes… Murphy pa to.. Ni vredno

Zavarovanje velja še 30 dni po preteku.
Sicer pa lahko greš najprej na tehničnega in potem urediš zavarovanje ali pa obratno.

Ja, potem greš dejansko lahko najprej uredit zavarovanje, potem pa šele opraviš tehničnega? Kako ti pa lahko izdajo prometno dovoljenje, če nimaš še potrdila o tehničnem? Pa to, Robi…… če mi danes poteče registracija, velja zavarovanje še 30 dni? Sem nova glede teh obveznosti, pa mi vaši nasveti pridejo prav fajn.

Ja, potem greš dejansko lahko najprej uredit zavarovanje, potem pa šele opraviš tehničnega? Kako ti pa lahko izdajo prometno dovoljenje, če nimaš še potrdila o tehničnem? Pa to, Robi…… če mi danes poteče registracija, velja zavarovanje še 30 dni? Sem nova glede teh obveznosti, pa mi vaši nasveti pridejo prav fajn.


Bolje je najprej urediti zavarovanje, saj brez zavarovanja ne moreš podaljšati registracije.
Lahko pa najprej opraviš TP, potem zavarovanje in šele potem podaljšaš reg. in plačaš cestno takso.

http://www.zurnal24.si/slovenija/ali-zavarovalnica-izplaca-skodo-ce-ni-opravljen-tehnicni-pregled-278250

Vse je Odlično.

Vse je Odlično.
[/quote]

Tudi taki moramo obstajat, sicer ti ne bi vedel kako zelo si popoln. Všeč si mi.

Hvala! V resnici sploh ne obstajam, sem samo programček. :)))))))))))))

New Report

Close