Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katarina cas

Katarina cas

Na fox crime je ena cist podobna katarini cas aje al ni

Ona je pred leti nastopala v eni angleški krimi seriji. Ne spomnim se sedaj naslova. Bilo tudi na foxu.

Ja potem je ona
Hvala ti

nova
Uredništvo priporoča

V seriji, kjer so sami upokojeni detektivi: Denis, Jack,….šefica je? Evo, ne spomnim se:) Bo kdo vedel?

Angleška serija – New tricks. Meni je super – ampak kateri lik pa igra Katarina Čas?

Angleška serija – New tricks. Meni je super – ampak kateri lik pa igra Katarina Čas?
[/quote]

Serija je imela menda 10 sezon, nekaj takega? Ona je igrala npr,. v 7. Igrala pa je neko slovansko žensko, ki živi v Londonu….ne spomnim se več točno vsebine. Je že nekaj let tega,

Angleška serija – New tricks. Meni je super – ampak kateri lik pa igra Katarina Čas?
[/quote]

Serija je imela menda 10 sezon, nekaj takega? Ona je igrala npr,. v 7. Igrala pa je neko slovansko žensko, ki živi v Londonu….ne spomnim se več točno vsebine. Je že nekaj let tega,
[/quote]

Zdaj se jo spomnem – poročila se je z bogatašem in potem se je zaljubila v mlajšega politika, s katerim sta hotela pobegniti na noč rezultatov volitev. Tisto noč so njega ubili in ona je “poniknila” za dolgo, rodila sina in na koncu ga je prestavila njegovi babici – mami od ubitega.

Serija je imela menda 10 sezon, nekaj takega? Ona je igrala npr,. v 7. Igrala pa je neko slovansko žensko, ki živi v Londonu….ne spomnim se več točno vsebine. Je že nekaj let tega,
[/quote]

Zdaj se jo spomnem – poročila se je z bogatašem in potem se je zaljubila v mlajšega politika, s katerim sta hotela pobegniti na noč rezultatov volitev. Tisto noč so njega ubili in ona je “poniknila” za dolgo, rodila sina in na koncu ga je prestavila njegovi babici – mami od ubitega.
[/quote]

Bingo ! 😉

Ni, igrala je precej vidnejso vlogo z dicapriem, se pravi v holivudskem filmu, kako je ze naslov?

Danes je bila na FoxCrime predvajana epizoda Smrti v raju, kjer je igrala Danko.

Danes je bila na FoxCrime predvajana epizoda Smrti v raju, kjer je igrala Danko.
[/quote]

Vsakemu dobremu igralcu je cilj, da pride v Hollywood in tam uspe. Če ti to ne uspe, nisi dober igralec, da bi te še kdo opazil, razen sonarodnjakov, kjer eni in isti igralci rotirajo po predstavah in tvju.

Pri nas se je imenoovala Novi stari primeri, pri njih New tricks.
Dobra serija je bila. >Ona je igrala v eni epizodi.

v 3tji sezoni Berlinskega urada nima samo “sprehod”, temveč vlogo: že v 1. delu je nastopila. Ni slaba, ni kaj, ji kar rata.

Tule spodaj je seznam igralcev, katarina bo igrala kar nekaj epizod, ni švoh.
https://www.imdb.com/title/tt5191110/fullcredits/?ref_=tt_ov_st_sm

Pred časom sem ga nekje gledala (Berlinski urad). A le par epizod.Ne spomnim se, kje? Ne sprašujem zaradi Katarine, serijo bi rada videla.

Pred časom sem ga nekje gledala (Berlinski urad). A le par epizod.Ne spomnim se, kje? Ne sprašujem zaradi Katarine, serijo bi rada videla.
[/quote]

HBO Go.

New Report

Close