Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vaše mnenje od judih ?

vaše mnenje od judih ?

pred kratkim sem se pogovarjal z judom ki trenutno študira v sloveniji
rekla sva par kratkih in sem bil povsem začuden, ko je začel omenjati da bi njegovi ljudje mogli prevzeti svet saj znajo boljše upravljati ekonomske situacije kot drugih zadeve

predvsem me je šokiralo to da je tako odkrito omenjal pred drugimi, prav tako je omenjal da si palestinci ne zaslužijo zemlje in da so samo smeti proti izraelu.Smešno je p to da študira pravo v ljubljani.

kaj menite vi ste kdaj že srečali koga ?

ja, se imajo za izbran narod, so pa rezultat romskih plemen s tistega področja. Tudi Adolf H. je imel v svojem DNK judovske prednike.

pomota: afriške prednike

nova
Uredništvo priporoča

Hahahahaha! Meni je pa to smešno. Še posebej ta občutek večvrednosti pri določenih narodih…
So pa vsi večji narodi v svoji zgodovini imeli kako tako epizodo. Meni je zelo všeč, ko jih na realna tla postavi kak manjši narod, ki se jim ne pusti. Na Balkanu imamo kar nekaj takih narodovo… Srbi, Grki, Hrvati…

Meni se zdi pa v tvoji zgodbici čudno, da jud, ki je pripadnik tako pametnega naroda, pride študirat pravo v Slovenijo, ko vendar ve, da si s to diplomo lahko samo obriše rito.
Naslednjič raje izberi kak drug, bolj verodostojen faks.


Ne, zgodba je verodostojna. Tip je nastavljen za slovenske finance:-))


Ne, zgodba je verodostojna. Tip je nastavljen za slovenske finance:-))
[/quote]
V vsakem primeru slaba bera :))

Ne vem, kaj naj bi bilo pri tem čudnega. Smo v zadnjih letih videli in slišali tudi precej Slovencev, ki se imajo za večvredno ljudstvo. Cigani, “južnjaki”, “zamorci” so zanje definitivno “manjvredni” ljudje. In zakaj potem čudenje, če je Izraelec (Žid) isti/podoben?
Morda le drobna razlika – on verjetno nima manjvrednostnega kompleksa naspram Nemcem/Amerikancem

Zelo slabo, poleg Zda, glavni krivci za masovno priseljevanje v Evropo.Nekega dne bo izstavljen račun v taki, ali drugačni obliki.

Dragi fasisticni teoretik zarote, tvoj domislijski spis ne pije vode.
Zlezi nazaj pod skalo in se boj Sorosa, Judov, Bilderbergov in Iluminatov.

Dragi fasisticni teoretik zarote, tvoj domislijski spis ne pije vode.
Zlezi nazaj pod skalo in se boj Sorosa, Judov, Bilderbergov in Iluminatov.
[/quote]

točno tako.
Sestavek, izmišljen in napisan z namenom podpihovanja sovraštva.
v rit se ugrizni, avtor, nobody cares for you.


So kar vredni eden drugega.

O Judih ali zionistih?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Dragi fasisticni teoretik zarote, tvoj domislijski spis ne pije vode.
Zlezi nazaj pod skalo in se boj Sorosa, Judov, Bilderbergov in Iluminatov.
[/quote]

točno tako.
Sestavek, izmišljen in napisan z namenom podpihovanja sovraštva.
v rit se ugrizni, avtor, nobody cares for you.
[/quote]

Sem večinoma liberalen prav tako ne podpihujem ničesar mi je pa zelo zanimivo da je treba takoj napadati sodeč po vašemu postu mi delujeta bolj desno usmerjena in vidva napihujeta !

točno tako.
Sestavek, izmišljen in napisan z namenom podpihovanja sovraštva.
v rit se ugrizni, avtor, nobody cares for you.
[/quote]

Sem večinoma liberalen prav tako ne podpihujem ničesar mi je pa zelo zanimivo da je treba takoj napadati sodeč po vašemu postu mi delujeta bolj desno usmerjena in vidva napihujeta !
[/quote]

Dej pejt se čudit dalje, ker smo te spregledali.

Jaz sem Jud in me to ne moti. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Jaz imam o Judih dobro mnenje, še posebej o Jezusu.

jezus ni bil jud

jezus ni bil jud
[/quote]

;))))))

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Srečali ste enega Juda in po njemu merite vso ljudsto???
Srečali ste enega Štajerca, Primorca ali Gorenjca in po njemu merite vse prebivalce te regije???

jezus ni bil jud
[/quote]

Ne, mas prav, Isa bin Maryam je bil… Koleraba. Ker v tistih casih so predvsem kolerabe hatale po Izraelu.

Jezus je bil Šved sredi Izraela, ker je imel lepe blond laske pa modre oči.

Hahahahaha! Meni je pa to smešno. Še posebej ta občutek večvrednosti pri določenih narodih…
So pa vsi večji narodi v svoji zgodovini imeli kako tako epizodo. Meni je zelo všeč, ko jih na realna tla postavi kak manjši narod, ki se jim ne pusti. Na Balkanu imamo kar nekaj takih narodovo… Srbi, Grki, Hrvati…
[/quote]

Kako, prosim? Srbi & Hrvati – to pa je explozivna mešanica …

Sem srečal že par judov in klepetal z njimi, vsi podobno. Delajo se pametni, velik ego, nič jim ni prav, vse so drugi krivi, oni najboljši. Tako da glede judov se kar strinjam glede govoric o njih. So tečni za …..

Pa sej to za vse praktično drži. Poglej samo slovenclje.

New Report

Close