Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luke Perry ( Beverly Hills 90210) je star 50 let.

Luke Perry ( Beverly Hills 90210) je star 50 let.

Se spomnite serije Beverly Hills 902010? V začetku 90ih pa je ta serija bila alfa in omega. Snemali so jo od 1990 do 2000.
Ja, kje so ti časi, Luke je star 50 zdaj.
https://www.youtube.com/watch?v=7TL0G2_OfoY

Izgleda star več kto 50

http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/0b5c78619437a002b62c3c5738a5744c

Pa res zgleda kar star. Jaz sem bila pa takrat otrok, ko smo to gledali, ha ha.

Pa neke slikice take podolgovate smo zbirali, mislim, da so bile v žvečilnih, in jih lepili v album.

Se pa spomnim, da je bilo rečeno, da je tista punca Andrea starejša od ostalih, menda jih je takrat štela preko 30, igrala pa je najstnico.

Tako res všeč pa mi ni bil po videzu nihče.

Meni pa je bil od tipov najbolj všeč Brian Austin Green, ki je zdaj poročen z Megan Fox.
Od deklet pa Tori Spelling, še zdaj je od vseh najbolj opazna.

Meni je bila to top nadaljevanka, s prijateljicami smo jo redno gledale. Želele smo biti podobne Donni. Ena se je celo pobarvala na blond in si naredila podobno pričesko. 😉

Donna je igrala ne ravno lepo, le bogato dekle, katera ji je le hotela biti podobna?
Me smo vse hotle bit Kelly in Brenda.

Bilo je čisto bebavo, ker so za srednješolce pobirali odrasle osebe. Tudi oni kravžlasti blondinec je bil po nekaj letih videti kot da je star 35, bili so pa na faksu.

Donna je igrala ne ravno lepo, le bogato dekle, katera ji je le hotela biti podobna?
Me smo vse hotle bit Kelly in Brenda.
[/quote]
Tiffani….


Izgleda točno tolk, kot je videt!
A si vi sploh predstavljate, kako ljudje zgledajo pri svojih letih? Ali pa imate že čist plastificirane možgane, ki prepoznavajo samo še facebook sličice ljudi do 23. leta, vse ostalo se vam pa vidi “ful staro”? …


Izgleda točno tolk, kot je videt!
A si vi sploh predstavljate, kako ljudje zgledajo pri svojih letih? Ali pa imate že čist plastificirane možgane, ki prepoznavajo samo še facebook sličice ljudi do 23. leta, vse ostalo se vam pa vidi “ful staro”? …
[/quote]

Čist OK zgleda za svoja leta.

No, Jason Priestly zgleda bistveno bolj “ohranjen” in si podoben.

V nadaljevanki so bili res vsi videti precej mlajši kot v resnici.

Meni je bila pa Donna taka tepka.
Najbolj všeč mi je bil pa Luke oz. Dylan.
Od žensk pa kaj vem, mogoče Andrea, ker je bila najbolj taka poštena, pametna. Ostale so mi bile take putke.

Meni je bila pa Donna taka tepka.
Najbolj všeč mi je bil pa Luke oz. Dylan.
Od žensk pa kaj vem, mogoče Andrea, ker je bila najbolj taka poštena, pametna. Ostale so mi bile take putke.
[/quote]

Andrea in Jo sta bili super. Donna pa ne….pravzaprav Tori ne. Če bi katera druga igrala to vlogo, bi bilo sigurno precej drugače, boljše.Totri ima pač znanega očeta, talenta pa nič.

Najbrž se ni postaral samo Luke, ampak tudi tisti, ki so to gledali… ,)

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Meni je bila pa Donna taka tepka.
Najbolj všeč mi je bil pa Luke oz. Dylan.
Od žensk pa kaj vem, mogoče Andrea, ker je bila najbolj taka poštena, pametna. Ostale so mi bile take putke.
[/quote]

Andrea in Jo sta bili super. Donna pa ne….pravzaprav Tori ne. Če bi katera druga igrala to vlogo, bi bilo sigurno precej drugače, boljše.Totri ima pač znanega očeta, talenta pa nič.
[/quote]

Jo se pa ne spomnim.
Andre se spomnim, ker je izstopala med ženskami. Ostale so bile večinoma sicer lepe, ampak take kure brez pameti. Ne vem zakaj tako radi pišejo take scenarije, da so ženske lepe tepke, moški pa veliki carji?

Dober je. Ima 50 let. Ne more zgledat kot 25. Tudi Brandon zgleda OK. Sama imam51 let, zgledam dobro, malo gub, sem ter tja kak siv las, še frizerka se čudi moji lepi barvi las, postava kar OK, ne morem pa več navlečt nase trideset let starih oblek.Če bi bila slavna pred 25 leti in me ljudje nebi videli zadnjih 15 let, bi pa prav tako rekli joj kolk je nikakva, prav postarala se je.

Brian Austin Green ni več poročen z Megan Fox.

Nekoč smo gledali ja to serijo.
Meni je bila najbolj od punc takrat všeč Brenda. Potem tudi Andrea,ampak ta je iz pridne punce na začetku postala 10 let kasneje v nadaljevanka tudi ta prava lahkoživka. Andrejin lik so kasneje res pokvarili.
Od fantov sta mi bila pa najbolj všeč abrahamove Dylan ali torej Luke in Brandon ali Jason Priestley.
Ko je šla Shannon -Brenda ven iz serije sem tudi nehala spremljati to nadaljevanko.

Se je človek pač postaral……nimamo vsi sreče kot Ralph Macchio ki zgleda še dandanes mladostno.
Ko so snemali Karate kid je bil star 23, igral pa najstnika. : )

Tudi Andrea oziroma Gabrielle Carteris se je malo postarala: Vaš link. Je pa rojena leta 1961, tako da ima zdaj 56 let.

Smo gledali ja. Ampak res so bile glupe te serije, danes več nimajo nobene vrednosti, če je pa folk v srednjih 20-ih igral srednješolce.

Dandanes gledano so te nadaljevanke Beverly Hills res bile trapaste,četudi smo jih v 90 . redno gledali. Pač skupina neumnih in zmedenih likov bogatih najstnikov ,ki so dramatizirali za brezveze.
Enako velja dandanes za Gorskega zdravnika, naši seriji Ena žlahtna štorija in Usodno vino.
Enaka bedarija.

Andrea in Jo sta bili super. Donna pa ne….pravzaprav Tori ne. Če bi katera druga igrala to vlogo, bi bilo sigurno precej drugače, boljše.Totri ima pač znanega očeta, talenta pa nič.
[/quote]

Jo se pa ne spomnim.
Andre se spomnim, ker je izstopala med ženskami. Ostale so bile večinoma sicer lepe, ampak take kure brez pameti. Ne vem zakaj tako radi pišejo take scenarije, da so ženske lepe tepke, moški pa veliki carji?
[/quote]

Jo je bila ena bolj pametnih. Ne spomnim se več, nekaj je bilo narobe z njeno družino, sama se je preživljala….?!
Tori pa kot Tori. Ne takrat, ne sedaj.((

Jo se pa ne spomnim.
Andre se spomnim, ker je izstopala med ženskami. Ostale so bile večinoma sicer lepe, ampak take kure brez pameti. Ne vem zakaj tako radi pišejo take scenarije, da so ženske lepe tepke, moški pa veliki carji?
[/quote]

Jo je bila ena bolj pametnih. Ne spomnim se več, nekaj je bilo narobe z njeno družino, sama se je preživljala….?!
Tori pa kot Tori. Ne takrat, ne sedaj.((
[/quote]

Kakorkoli, ampak Tori je edina, ki še ni utonila v pozabo.
Na instagramu ima okrog 800.000 sledilcev!

In v času Beverly Hillsa je imela najboljšo postavo id vseh deklet. Karkoli je nosila je dobro zgledalo. Iz tega vidika je bila nam (prijateljicam) všeč.

Jennie Garth, ki je igrala Kelly, najlepšo v tisti druščini … pa tudi ni nič naredila s svojo kariero. Sedaj pa se je ornk zapustila in zredila.

Od teh igralcev ni nihče dosegel vidnejše kariere, še najbolj ‘slavna’ od vseh je Tori.
Pa lahko še tako pljuvate po njej.

Leta, leta…..

Shannen Doherty (Brenda) se bori z rakom, upam, da ga premaga!

New Report

Close