Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaksen avto se vam zdi

kaksen avto se vam zdi

Kaksen se vam zdi C3 pluriel?
Zenski?
Studentski?

Francozarski, kar pomeni slabe kvalitete kar pomeni bejž od takega “avta”.

Prefrigan, zabaven, malce nezanesljiv ampak ne preveč.

Tehnika kot prvi citroen c3, z 1.4 ali 1.6 bencincem zagotovo v redu avto. Zelo šik, drugačen, praktičen. Edina večja slabost je, da pušča na stiku roba vetrobranskega stekla in snemljivega loka…..torej je za ga imet v garaži, sicet je v dežju sedež moker.

Malo poguglaj …
Imeli so ga znanci in vem, da nikoli niso svetile vse luči, vedno je ena crknila. Pa polno enih drobnih neprijetnosti, saj ne, da bi bilo kaj katastrofalnega (no, dokler se ni definitivno pokvaril in so ga takega tudi prodali za drobiž), ampak stalno nekaj in začne najedati.
Zadaj tesen, ni za štiri ljudi prevažat, premajhen prtljažnik, štorasto odpiranje (ki ga sicer oglašujejo kot praktično, ampak zakaj ga potem nimajo vsi avti, če je tolk praktično???).


Če ne znaš stopiti iz okvirjev golfa 2 ali 4, potem pač to pišeš. Če ta avto primerjas z beatlom cabrio, ki je sicer večji, vidis kitro razlike v nemškem ozkem razmišljanju in širokih francoskih idejah…ne moreš pa pluriela po prajtičnosti, prostornosti itd primerjati s passatom….

Igračka, ne avto.


Če ne znaš stopiti iz okvirjev golfa 2 ali 4, potem pač to pišeš. Če ta avto primerjas z beatlom cabrio, ki je sicer večji, vidis kitro razlike v nemškem ozkem razmišljanju in širokih francoskih idejah…ne moreš pa pluriela po prajtičnosti, prostornosti itd primerjati s passatom….
[/quote]

Zelo redko sem se peljala v golfu ali passatu, kamoli, da bi ga imela.
Če je tebi všeč, ne pomeni, da je to ultra ful fini avto. Če išče voz, da se kolikor toliko udobno vozita dve osebi, potem pluriel zagotovo ni v ožjem izboru in nikoli niti ni bil.
Pluriel ni nobena ideja, ampak polizdelek s polno drobnih napakic. Širina razmišljanja? Kako to, da tega avta potem ne delajo več, če je pa tolk super in domišljen? Nekaj ti je zmanjkalo tle.

Malo mešaš vse skupaj. Ne hvalim pluriela, ni pa to zanic avto…pač povprečen 15 letnik…ima svoje hibe in svoje pluse. Je pa to zelo nišni avto, namenjen zelo ozkim skupinam….recimo posameznikom ali parom, kot malce ekstra avto za majhen denar. Udoben je pa ravno toliko kot vsak avto iz tega segmenta. Nikoli ni bil namenjen za masovno proizvodnjo. Njegova glavna šibkost je puščanje na spoju vetrobrana in stranskih lokov. Prav tako je namenjen ljuden z garažo. Slabist je še odstranjevabje stranskih lokov, ki jih moraš pustiti doma, samo potem je jeba, če te ujame dež…je bil mišljen kot nekakšna fensi zamebjava za mehari ipd…

Super avtek, jaz ga imam že 13 let in nobenih okvar do sedaj. Nikoli ni zamakalo, tudi po največjem nalivu ne, tako da to kar so zgoraj pisali, pri meni ne drži. Vse deluje brezhibno, sem kar hitra voznica in nimam nobenih težav na cesti. Moj avto izgleda kot nov in ga ne menjam za noben denar.

New Report

Close