Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Izobrazba dr Marije z enega foruma

Izobrazba dr Marije z enega foruma

Me res zanima kakšno izobrazbo ima, ta zdravnica ljubiteljskih manekenk foruma, če ji je problem dati 200 centov za sladoledni kepico. Ali se je pa slabo poročila, pa ji ne gre skozi. Brez demagogije, da se da za ta denar kaj pametnejšega kupiti, človek se mora kdaj tudi razvajati, ne le popivati vse večere.

Katera Marija? Kateri forum? O čem oz. kom sploh govoriš? Zakaj ne vprašaš tam, kjer se ta oseba nahaja?

Verjemi, da če bi imela res naziv dr., se z njim ne bi izkazovala na forumu, sploh pa ne na tistem. Če se prav spomnim njenih začetkov tam, je celoten naziv napisala popolnoma napačno. Sicer pa je že iz stila pisanja vse razvidno.

Ta ženska je zapita zanemarjenka. Ki se (je) ukvarjala z uvozom in preprodajo eksotičnih živali.
Večkrat ‘pogorela’, pocrkale so ji…..enih ni mogla prodat, pa futer stane. In predvsem vzdrževanje, preživljanje.
Je v riti, ker nima delovnih navad in discipline, Pametna pa tok, da ji škodi.
Ena posebnica. Tukaj ste jo hiter pogruntali in pokazali STOP!


Maria se dela norca iz vas na celi črti, vi pa tko naiiiiivniiii 😀


Maria se dela norca iz vas na celi črti, vi pa tko naiiiiivniiii 😀
[/quote]

Ženska je packa, nesposobna. Nič se ne dela norca – take prebliske ima, ker životari.
Zapustil jo je tudi kamerad (že predlani) in zdaj sama rešuje, kar se da.
Zaplezala se je. Zmešana je. Previsoko je letala. Imela je več strah vzbujajočih nikov.
V redkih prebliskih je pa še vedno zanimiva – kakor za koga!

Mi je čudno, da na tistem forumu, kjer se samo prepirajo tja v tri dni, sodelujeta tudi Lelj in Frillox. Oba imata zanimive prispevke, ki pa po mojem mnenju tam ne naletijo na pravi odziv. Sta čisto neka druga kategorija.

A onadva? :-)))))

Lelj je en zavaljen štrukelj, zamorjen in zatežen, sam sebi se smili. Ves čas teži, kok je bogi, 13. rojen… ma daj – težak!

Frilloks pa en star osamljenec, zadet od starih vraž in starih verstev. Zoprn. Kar ni po njegovem, se takoj skrega, grozi.

So ena klapa, ki hinavsko pišejo – v resnici se sploh ne strinjajo. :-))) Sam držijo skupaj, ker jim je to edini ‘šport’, da še nekje životarijo. Bolan folk!
Sam stran od njih!

New Report

Close