Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek lepi moški

lepi moški

Zakaj so moški, ki so fizično res lepi, vedno ali bebci ali ženskarji ali totalka komplicirani?

Morda je 1 od 100 res ok, ostali pa, takoj, ko ve, da je lep, je naduvan in to ga sčasoma naredi bebca.

Ženske nasprotno nismo take, veliko je lepih žensk, ampak niso vse mnenja, da so center sveta. A moški res ne zna biti dober karakter, če se zaveda da je lep?

Prosim ne mi pisat oslarij, kar pišem, pišem zato, ker ko me osvaja kdo, ki je na videz res bombastičen, je karakter ponavadi katastrofa in zato me zanima a je še kdo drug to opazil…

Odvisna je tale lepota od tipa moškega, ki ti je všeč. Tisti suhci “manekeni”, meni sicer ne sedejo, so skoraj vsi res bebčki in povečini poženščeni ali pa nabildani mamini sinkoti.

Moj tip moškega mora biti dec, rajši kakšen kg več kot manj visok okoli 180cm, mora biti urejen samozavesten, razgledan, ki se zna pogovarjat in zna nasmejat sogovornika/co.

Skratka plastično razloženo s cvetličarjem, plesalcem nebi nikoli hodila. Pravi moški je mehanik, strojnik, poslovnež … Med tem profilom moškega je ravno obratno po večini so ok, seveda pa tudi ta profil kvarijo določen procentov posebnežev .

se kar strinjam, moje izkušnje so podobne. Sicer sem bila poročena 10let z izredno privlačnim moškim, ampak karakterno zelo zelo težek…rahlo narcisoiden, velik ego.
Nisem zdržala.

nova
Uredništvo priporoča


Podobni karakterji se privlačijo.

Grde zenske – grdi moski, lepe zenske – lepi moski. Drugace ne gre in potem je jamranje na forumih.

Totalen zadetek, tako pise in razmislja ženska, ki ve kako zgleda pravi moški. Vidm na plesiscu tipe, vrtijo žensko, ko na ringlspilu, na qurac jo pa sploh ne naslonjo, kilaze majo pa u vrh glave okol 70 kil.

Kilaža nima neke veze pri izbiri. Moški mora imeti tisto nekaj, kar te pritegne, privlači in vleče k njem. In kot opažam imajo to res redki in imajo neodvisno od kilaže, poklica itd..

Kaj je Monike, zopet želite doktorirati iz dedcev a?
Pa takšni niso OK, pa onakvi niso OK… skratka nobeni niso OK. 🙂

Pred časom je “miles” zelo lepo in plastično napisal v neki temi, kje je problem. V ženskah. Zato ker želite deca spremeniti. To je vaš “življenski projekt”, ki se vam ponesreči in z rezultatom na koncu niste zadovoljne. Zato ste na koncu cele togotne, nezadovoljne, zapuščene ali ločene.

Ko boste razumele, da pravi dedec ne želi spreminjati vas… in tudi ve spoznate da ne želite spreminjati njega bo končno šlo. Dokler pa se bo spreminjalo druge in ne sebe… a jebi ga, ponovi vajo. 🙂

Ali drugače povedano… smo kot veter (tako moški kot ženske). Uživajte v vetru, v njegovem nežnem božanju, igranju… Včasih ga le malce zajamite v jadra, izkoristite njegovo moč in potencial za napredek, vendar ga nikoli ne poskušajte ukrotiti.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

No, moja “teorija” lepih (in sposobnih) je naslednja…
Če si zelo privlačen osebek (velja za moške in ženske), igraš v Premier League – torej v 1. ligi. Si alfa predstavnik človeške vrste. To pomeni, da lahko izbiraš in ne fehtariš. Iz tega dejstva sledi popolnoma drugačna življenjska filozofija in “morala”. Vzameš si tisto kar želiš. Drugače povedano – morala je za druge, tebi je dovoljeno vse. Morala je za luzerje, za tiste, ki se morajo truditi, za tiste, ki nimajo možnosti izbire in jim je življenje boj. Njim je morala orodje, pravzaprav orožje, da lahko svoje s trudom pridobljene dobrine (partnerje, otroke, službe…) tudi obdržijo. Pred alfa predatorji vseh vrst.
Zelo zelo redko naletiš na lepega, zares privlačnega človeka, ki je tudi skromen in moralno “neoporečen”. Ker takim tega enostavno ni treba… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Fejst tipi niso vsi naduvani. In samozavest ni isto kot naduvanost.

Pred davnimi leti sem hodila s tako krasnim moškim, da se mi je kar vrtelo v glavi samo od pogleda nanj. Itak samozavest serijsko, samo ni bil pa ohol, tudi žensk ni izbiral samo po zunanjosti, ampak je vseeno hotel tudi vsebino. On je potem šel v tujino, ima čisto drugačen slog življenja, kot bi ga želela jaz (noče ne žene, ne otrok, par mesecev dela kot freelancer, ostalo potuje – je frej kot ptiček na veji).

Imel je še nekaj krajših zvez, ker je še vedno krasen in čudovit, hitro najde žensko za avanturo in se s tem sploh ne obremenjuje. Še vedno sva v stikih … Kakšen moški!

Dočim ta zadnji, ki se potem niti poljubljat ne zna, sicer verjetno zaželen samec, ampak kako je pa to polno samega sebe … sploh se ne zna pogovarjat o drugem kot o sebi. In ko sem mu rekla, da ima lepe roke, je rekel, ja vem. Haloooo.

Plesalci iz nekega razloga tudi meni niso. Ko tip reče, da rad pleše, me vse mine. Res se mi ne zdi prav zares moško. Cvetličar ima verjetno vsaj kdaj črno za nohti.

hahahahaha
absolutno vse ženske menijo, da so središče sveta. Tiste, ki pa ne, si pa prizadevajo to postati.

Jaz absolutno nimam sebe za središče sveta, zato me jezi, ker naletim samo na takšne naduvance, ki si mislijo da so ne vem kaj zaradi videza…res pa je, da jih očitno privlačim, a ne razumem tega, da moški takoj, ko je lep drži cel svet za jajca ali vsaj misli, da je tako.

Sem pač povedala svoje, kar opažam.

Noben človek na svetu ni alfa predstavnik človeške vrste, ki mu je dovoljeno vse. So ljudje, ki mislijo da jim je vse dovoljeno (pa jim ni) in da so po lepoti daleč pred vsemi (pa so lahko le malo bolj negovani) a taki ljudje dobijo puhlice, ki cenijo zunanji blišč, vse ostalo se jih izogiba.
Privlačen človek je tisti, ki prevzame odgovornost, stoji pokočno in ni nekaj mehkega in cvilečega nekje za maminim krilom še pri 40+. Človek, ki zagovarja svoje stališče, a s tem ne pohodi vsega povprek, prevzame odgovornost za svojo odločitev oz. se je sploh sposoben odločiti sam od sebe in nedovisno od prijateljev, staršev itd..
In verjemi mi nobenega truda ni potrebno obdržati t.i. dobrine kot imenuješ družino in partnerja. Če se dva zavedata kaj imata in ne iščeta zabavic drugje potem vse deluje kot mora brez nekega truda.

Jaz imam srečo, da imam moškega, ki mi je tako všeč (ampak resnično, brez heca) ga niti med filmskimi igralci niti rockerji ni takega. Očke, laske, postaven. Zanimivo, da mu 50 let niti ena od bivših, ni omenila tega. Toliko o tipih in ženskah. Njegove bivše so bile tolko same s seboj v problemu, da sploh niso opazile, kaj imajo ob sebi.

Govoriš iz lastnih izkušenj?

Te privlačijo ljudje, ki se imajo za “alfa”? Mene ne.
Aktiviraš svoje “alfa” lastnosti zato, da flirtaš oz. izkoristiš ljudi? Jaz ne.

Vedno je nekdo lepši, bogatejši, z daljšim in debelejsim.
Tisti ki si domišlja da je najlepši živi v zmoti.
Ni bolj odbijajoce lastnosti kot je napuh pa bil pri moškem ali ženski.

E točno tako je!

Govoriš iz lastnih izkušenj?

Te privlačijo ljudje, ki se imajo za “alfa”? Mene ne.
Aktiviraš svoje “alfa” lastnosti zato, da flirtaš oz. izkoristiš ljudi? Jaz ne.
[/quote]
Ne gre za moj odnos do sveta, gre le za moje opažanje.
In to, da imajo alfa ljudje drugačen pogled na svet od ostale raje ni njihova izbira – zgolj dejstvo, ki je posledica odnosa okolice do njih. Če se ti ni treba truditi za nič, pač izbereš kar ti paše, ne pa kar lahko. Hočem reči – najbrž je težko bit zvest in vzoren partner, če se ti vsak ponuja in ti skače v naročje. Nekateri še torticam ne znamo reči ne, torej še dobro, da nismo ekstra privlačni, ko bi se morali braniti naključnega seksa… 😉
Tako to je, jamranje ne pomaga.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Saj moj je tudi lep. Vsaj meni. Pa čeprav ne odgovarja nekim standardnim merilom moške lepote na zahodu.


Meni je pa tole popolnoma nerazumljivo. Da je bolj privlačen tisti moški, ki ima več kilaže. Tolk grdih debelih pras.cev, kolikor se po Sloveniii valja, pa še daleč okoli ne! Kaj neki vidite na debeluhastih descih, mi je misterij. Debeli, zašpehani, z značilnim lojastim smradom, fuj in fej! In slovenske ženske imajo to za ideal moškega? Ajajaj, je Slovenija ena zahojena kmetavzarska provinca …


Meni je pa tole popolnoma nerazumljivo. Da je bolj privlačen tisti moški, ki ima več kilaže. Tolk grdih debelih pras.cev, kolikor se po Sloveniii valja, pa še daleč okoli ne! Kaj neki vidite na debeluhastih descih, mi je misterij. Debeli, zašpehani, z značilnim lojastim smradom, fuj in fej! In slovenske ženske imajo to za ideal moškega? Ajajaj, je Slovenija ena zahojena kmetavzarska provinca …
[/quote]

U, ti si pa eden, ki bil rad lep v ženskih očeh, pa ti ne rata. :-))

Točno.
Lepota je v očeh opazovalca. In če ti veliko “opazovalcev”, da vedet, da si lep, če se slinijo in se ti nasmihajo že če greš po kruh v štacuno, pol to seveda vpliva tudi na tvoje vedenje, moralo in pogled na svet. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Točno.
Lepota je v očeh opazovalca. In če ti veliko “opazovalcev”, da vedet, da si lep, če se slinijo in se ti nasmihajo že če greš po kruh v štacuno, pol to seveda vpliva tudi na tvoje vedenje, moralo in pogled na svet. 😉
[/quote]

Na srečo so moje očke malo bolj posebne. 🙂

Točno.
Lepota je v očeh opazovalca. In če ti veliko “opazovalcev”, da vedet, da si lep, če se slinijo in se ti nasmihajo že če greš po kruh v štacuno, pol to seveda vpliva tudi na tvoje vedenje, moralo in pogled na svet. 😉
[/quote]

Na srečo so moje očke malo bolj posebne. 🙂
[/quote]

Zato, ker morajo bit posebne. 😉
Če bi te kuril Brad Pitt, ker bi bila tako ekstra privlačna, bi ga najbrž zavrnila zaradi svojega možeka.
Še dobro, da ti narava ni podelila te možnosti izbire, a ne? 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Na srečo so moje očke malo bolj posebne. 🙂
[/quote]

Zato, ker morajo bit posebne. 😉
Če bi te kuril Brad Pitt, ker bi bila tako ekstra privlačna, bi ga najbrž zavrnila zaradi svojega možeka.
Še dobro, da ti narava ni podelila te možnosti izbire, a ne? 😉
[/quote]

Takoj se grem v špegu gledat. 😛

New Report

Close