Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko vas gre na dopust v avgustu

koliko vas gre na dopust v avgustu

Ne razumem ljudi, ki gredo na dopust prvi dan počitnic, potem pa so vse poletje doma. Jaz grem vedno v avgustu za en mesec in potem ko pridem domov je že fino ohlajeno:)
Kako pa vi?

Jaz grem večkrat po malo, različne lokacije in dejavnosti. Ne razumem ljudi, ki gredo za en mesec 😉 hec, vsakomur svoje…

Mi smo bili po 20. juniju 4-5 dni. Sedaj pa gremo avgusta , enkrat po 10. za 14 dni.
Včasih smo hodili v kosu za 3 tedne.

Vsak ima svoje razloge kdaj in kam gre in ne vem zakaj bi ti to morala razumeti.
Mi smo že eni od teh, ki hodimo na glavni dopust takoj ko se prično počitnice in veš zakaj? Ker smo takrat najbolj utrujeni tako od šole kot službe ter dela doma, ker še ni tok vroče, ker še ni gužve……
Potem pa je še kak podaljšan vikend in jesen je tu.

Jaz pa ne razumem ljudi, ki hodijo na morje avgusta, ko so dnevi že precej krajši in je možnost slabega vremena večja. Saj imajo možnost iti že junija, pa cel julij, takrat, ko hodijo normalni ljudje.

Jaz pa ne razumem ljudi, ki mislijo, da je edino prav tako, kot delajo oni.


Daj naslov pridemo bajto spraznit!☺☺☺

Lani sem bila sredi avgusta v Kvarnerju pa je bilo super. Je bila pa to izjema, vecinoma hodim na dopust v “nesezoni”, najraje med oktobrom in februarjem. Grem pa seveda tja, kjer je takrat sezona.

Že več kot trideset let hodim junija, in to vsako leto kakšen dan prej, tako da bom kmalu na prvem:). Hodim pa zato takrat, da si potem taki, kot si ti, avtorica, dajo opraviti z mano in mojimi razlogi.

mene tak noben ne razume, pa četudi grem julija na morje :(((

Od maja do konc septembra prakticiram ca 10 dni morje, ca 10 dni doma, spet 10 dni morje…..

Eni gremo takrat na dopust, ko nam delo to dopušča in jebiga, če je to sred taglavne sezone, se vseeno imamo fajn. Nimamo vsi počitnic, eni imamo zgolj dopust.

Midva greva 19.08. namenoma, ko temperature že padejo. Za tri tedne.

Sem šla tri ali štiri leta nazaj šele 15.8., … vleče se do takrat, temperature so malo nižje (kar mi je vseeno), se pa že kar pozna krajši dan 🙁

Zdaj je “glavni dopust” v začetku julija, par dni nekje potepanja, potem pa še dva tedna počitka na morju (pardnevnih obiskov morja ne štejem).

Avgust mi je bolj všeč, ni več peklenske vročine, mogoče tudi že malo manj gneče. YSeveda, če je lepo vreme. Edini minus je krajši dan, a to ni tako problematičbo. Prvih 10-14 dni avgusta je super.
Poseben čar na morju ima september.

Res je, september je pa res zakon.

New Report

Close