Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sosedje in njihov pes

sosedje in njihov pes

Pozdrav vsem na forumu
No tako…sosed ima neverjetno prijaznega in crkljivega psa.vsakič,ko pridem domov,sem pred hišo,odnesem smeti,če ga vidim ga obgovarjam,čoham,tudi pes me rad vidi,priteče,maha z repom in se neskončno rad crklja.a sosedu je šlo to v nos,psa ne spusti več na na stan,kjer je naša hiša,češ naj si kupim svojega.svašta…do kje smo dogurali v tej državi oz na tem planetu.

Očitno s crkljanjem malce pretiravaš in si ga preveč navezala nase, pa razumljivo, sosedu to ni všeč. Pes pač ni tvoj in malce več spoštovanja koncepta osebnih mej ne bi škodovalo.

* mej oz. “lastnine”

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa enkrat na javni plaži, imam glavo v senci sončnika od svojih sosedov. Nikogar nisem motila, plaža je bila itak javna in brisače so ležale skoraj ena zraven druge. S tem, da je familija s sončnikom zasedala precej prostora. Imeli so tudi precej neizkoriščene sence, ki je bila od njihovih ležalnikov oddaljena toliko, da misem vdirala v njihov zasebni prostor. Nakar tip odmakne senco iz moje glave. Mislim si, morda je slučajno. Še vedno imajo ogromno neizkoriščene sence. Ali je možno, da je tako sebičen, da mi ne privošči košček sence za mojo glavo in to ob dejstvu, da s svojo kramo zaseda precejšen kos javne plaže? Da ga preizkusim, se premaknemspet v “njegovo” senco. Začne se jezno pogovarjati s svojo ženo, češ poglej to babo, ki nam senco krade. Žena pa ga miri, pusti jo, saj nas ne moti. Ne pa jo ne bom pustil, reče in odmakne senco spet proč. Demonstrativno se spet premaknem, saj je to javna plaža in lahko dam brisačo kamorkoli, no ja, razen v njegovo naročje. On se pa začne z mano kregat. Jaz sem mu pa zabrusila, da za take, kot je on, niso javne plaže. Privatne pa pri nas ne obstajajo. In sem odšla drugam. Samo to ti hočem reči, ja, ljudje so res čudni v tej naši deželici…

Očitno je povsod tako. Soseda si je našo mačko kar prisvojila, zapirala k sebi za cele tedne! Neštetokrat sem ji rekla, naj tega ne počne, pa je samo preslišala. Hkrati pa očitala, da ima stroške s hrano. Ko sem muco dala v varstvo za čez dopust v drug kraj, je čisto ponorela.

Očitno s crkljanjem malce pretiravaš in si ga preveč navezala nase, pa razumljivo, sosedu to ni všeč. Pes pač ni tvoj in malce več spoštovanja koncepta osebnih mej ne bi škodovalo.
[/quote]

Skrajno neumno razmišljanje. jaz bi bila pa zelo vesela, če bi imela tako prijazno sosedo.
Sicer pa sosed naj drži psa na svojem teritoriju, pa je. Je pa bedak!

A če bi ti bila njegova žena všeč, bi jo tudi crkljal in božal?

New Report

Close