Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam se it kopat jutri (ne na morje)?

Kam se it kopat jutri (ne na morje)?

Nisem bila že 100 let na nobenem kopališču, sem iz Ljubljane, lahko se zapeljem kamorkoli, samo na morje ne bi šla zaradi gneče na cesti. Bazen, terme, jezero, karkoli. V Bohinju kaže oblake.

Podpeško jezero?

Meni je v teh vrocih dneh top iski vindgar. Priporocam.

In pravilno je… Iški vintgar.

Joj pa ne podpesko jezero za kopat, tam je tako umazana voda:( pa se ob nedeljah nenormalna gneca, odsvetujem..

In pravilno je… Iški vintgar.
[/quote]

Joj kako sem pa tole zajeb*** se posipam s pepelom. Sedaj pa ne bom mogla spati ker sem tole napak crkovala:( in to tukaj na velepomembnem forumu. Se zahvaljujem za tale popravek, se vidi da ste zelo pametna oseba;)

Bazen v Kranju,kropi al pa tržiču..bled?

Joj pa ne podpesko jezero za kopat, tam je tako umazana voda:( pa se ob nedeljah nenormalna gneca, odsvetujem..
[/quote]

Voda, ki tvori (pretočno) Podpeško jezero, izvira 300 metrov stran od jezera. Razloži mi prosim, od česa je voda tako umazana???

Joj pa ne podpesko jezero za kopat, tam je tako umazana voda:( pa se ob nedeljah nenormalna gneca, odsvetujem..
[/quote]

Voda, ki tvori (pretočno) Podpeško jezero, izvira 300 metrov stran od jezera. Razloži mi prosim, od česa je voda tako umazana???
[/quote]

A si bil kdaj tam? Ocitno ne, ce ne bi videl da je voda motna, polna smeti, cikov, piksen ipd. Ce zate to ni umazano izvoli, jaz pa raje grem kam drugam, pogosto pa grem tja na kavico ali sprehod.

Voda, ki tvori (pretočno) Podpeško jezero, izvira 300 metrov stran od jezera. Razloži mi prosim, od česa je voda tako umazana???
[/quote]

A si bil kdaj tam? Ocitno ne, ce ne bi videl da je voda motna, polna smeti, cikov, piksen ipd. Ce zate to ni umazano izvoli, jaz pa raje grem kam drugam, pogosto pa grem tja na kavico ali sprehod.
[/quote]
Ubistvu grem ravno jutri tja, slikam jezero poblizje in nalozim sem ce mi ne vrjames.

Voda, ki tvori (pretočno) Podpeško jezero, izvira 300 metrov stran od jezera. Razloži mi prosim, od česa je voda tako umazana???
[/quote]

A si bil kdaj tam? Ocitno ne, ce ne bi videl da je voda motna, polna smeti, cikov, piksen ipd. Ce zate to ni umazano izvoli, jaz pa raje grem kam drugam, pogosto pa grem tja na kavico ali sprehod.
[/quote]

Voda je (mogoče!) motna od življenja v njej, ne pa od umazanije. To, da je jezero polno smeti, je pa navadna laž. Mogoče res kdaj kak čik vidiš ali kak nevzgojenec kaj odvrže, ampak to so izjeme.

A si bil kdaj tam? Ocitno ne, ce ne bi videl da je voda motna, polna smeti, cikov, piksen ipd. Ce zate to ni umazano izvoli, jaz pa raje grem kam drugam, pogosto pa grem tja na kavico ali sprehod.
[/quote]

Voda je (mogoče!) motna od življenja v njej, ne pa od umazanije. To, da je jezero polno smeti, je pa navadna laž. Mogoče res kdaj kak čik vidiš ali kak nevzgojenec kaj odvrže, ampak to so izjeme.
[/quote]

Zivim 5 min stran od jezera, tam sem vsaj 3krat na teden in po tvoje je vsakic izjema, ker je vedno karnekaj smeti. Lej ce tebe ne moti se kopaj, nimam nic proti ljudem ki se, meni pa pac ni. Dobis pa jutri slikco smeti da vidis da ne pretiravam.

Ce te moti gneca, ne razumem, zakaj bi se hotela kamorkol voziti. Pojdi na najblizji ljubljanski bazen pes, s kolesom ali avtobusom, in se bos ognila vsej gneci.

Saj ni po vseh cestah gneča. Na cesti do Podpeči ni gneče. Prav tako ne do term Snovik. In še bi se dalo naštevati.

Lahko greš kamorkoli…. Jezera, bazeni…. Odvisno, kako hitro bi rada prišla do “plaže”, torej je tudi odvisno od tega, iz kje si.

Kopališča lahko poguglaš….. V LJ je najlepše v Laguni, sledi BTC Atlantis, prenovljena Kolezija…..

Lahko se zapelješ na Bled, pa v Šobec (tam je celo bolj urejeno), kakšne terme….

Podpeško jezero je bolj žalost, tam razen skoka v vodo nimaš ničesar….. Jezero na Rakitni je še večja beda, samo blato.

Karkoli pač.

Bloško jezero.

Tam je zdaj 1000000 ljudi. Voda pa mlakuža.

Tudi Rakitna, Bled, Bloke……

Kje se da kopat v Soči? Torej, da ni ledeno mrzla;). Kaj je še za kopanje? Idrijca? Tolminka?

pozdravljeni, mogoče izlet v belo krajino, kolpa je čudovito topla za kopanje….

Nadiža

V tistem koncu je Nadiža zakon.

New Report

Close