Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Iščem samsko žensko

Default avatar

Butl TM

da ženska monudim še alternativo: jaz bi imel kakšno občasnico ☺
lahko z otroci, psom, možem / partnerjem ...
Default avatar

klišina

samski očka je napisal/a:
oh ja je napisal/a:

Glej, pod postavno žensko si jaz ne predstavljam babnice, ki ne upa pojesti celega kruha, da se ne bi zredila in je na pol anoreksična.
Fajn postavo imajo ženske, ki se dosti ukvarjajo s športom. Ne pa shirane anoreksične ženske.
Malo žensk poznaš. Tudi nešportne in ješče imajo suhe, fajn postave. Toliko :)
Vsake oči imajo svojega malarja.
Verjamem, da so tebi take všeč. Meni pa niso, ker lepo telo naredi uporaba mišic.
He he, da nisti ti prikriti gej? Klišina je recimo bila silno všeč enemu monovcu pred časom. Seveda, ker ima v bistvu deško postavo. Ima mišice, veliko mišic, tudi v obraz je luštna, ampak mišic pa je vseeno preveč za žensko telo. Vidnih mišic mislim. :-)
https://www.google.si/search?q=klishina ... o4T5_t4PRM:
Default avatar

motiš se zeloo

oh ja je napisal/a:

Ne rabim ženske za trofejo. NIkjer nisem napisal, da mora biti lepotica. Edino debele mi pa res ne sedejo, to sem napisal, ker je ena pisala, da ima veliko oprsje - to pomeni, da je debela, ker je polna maščobe.
?
Ne hecaj se no. Še nisi videl ženske z velikim oprsjem, naravnim, pa da je suhe postave?
Ženske, ki imajo fajn postavo, se dosti ukvarjajo s športom. Torej niso zamaščene in ne, nimajo velikih jošk, ker veliki joški pomenijo veliko špeha.
So tudi suhe z ogromnimi joški, nasploh azijke so znane po tem
Slika
Default avatar

Luzer totalni

Tale bi bila zanje
Slika
Default avatar

ajej

Evo me je napisal/a:
46 let, 180cm..70 kg..95..65..95 flet za 200k, na banki 150k..samska še vedno..iščem tipa starega 30..35 let, z isto premožensko vrednostjo, ali več..luzerji z manj ne pridejo v poštev.
Kako.... ali več??? Tisti, ki imajo več, ne bodo vzeli luzerke kot si ti!
Default avatar

ehh

oh ja je napisal/a:

Ne rabim ženske za trofejo. NIkjer nisem napisal, da mora biti lepotica. Edino debele mi pa res ne sedejo, to sem napisal, ker je ena pisala, da ima veliko oprsje - to pomeni, da je debela, ker je polna maščobe.
?
Ne hecaj se no. Še nisi videl ženske z velikim oprsjem, naravnim, pa da je suhe postave?
Ženske, ki imajo fajn postavo, se dosti ukvarjajo s športom. Torej niso zamaščene in ne, nimajo velikih jošk, ker veliki joški pomenijo veliko špeha.
pa nehaj že ponavljat kot papiga eno in isto, samo smešiš se. Pojma nimaš o ženski postavi!
Če boš ti napisal, da imaš velikega in debelega, to pomeni, da si ti debel in je tvoj prijateljček zgolj zašpehan :-PPP
Default avatar

Luzer totalni

To so pa njegove mokre sanje.

Slika
Default avatar

hmja

Mislim je napisal/a:
Da ima samski očka v mislih nekaj takega
https://www.aktivni.si/fitnes/nasveti/a ... 64Carousel[/hashtag]
Nekaj takega ja.
Me veseli, da je tudi kaka normalna oseba tu gor. Večina jih pa je podn od podna.

Po vsem kar si napisal, si tudi ti bliže dnu kot nadstropju :-)
Default avatar

poskusiva midva

jaz ib je napisal/a:
Jaz bi te želela spoznati, če bi bil 15 let mlajši, tako me pa ne zanimaš.
Sem ti morda jaz bolj zanimiv? Imam 41 let....
Default avatar

morda jaz

jaz sem 29 stara je napisal/a:
Jaz sem 29 stara pa bi me ful zanimalo, ampak če iščeš samo 30-40, pač smola zame :(
Te zanima 41 letni iz okolice NM?
Default avatar

Se bom se jaz ponudil na vpogled

Tvoja_teta je napisal/a:
Se bom se jaz ponudil na vpogled je napisal/a:
Tudi sam sem zainteresiran za vezo. 37 let, postaven, v formi, športnik, financno srednje stojec, ostalo bp. Lahko si vezana ali samska in tam nekje do 50 let.

Lepo vabljene v moje kraljestvo :))
Kakšno zvezo bi pa ti imel z vezano?
Tako kot bi se dogovorila. Te zanima? :)
Default avatar

samski očka

pa menda ne je napisal/a:
Mislim je napisal/a:
Da ima samski očka v mislih nekaj takega
https://www.aktivni.si/fitnes/nasveti/a ... 64Carousel[/hashtag]
Nekaj takega ja.
Me veseli, da je tudi kaka normalna oseba tu gor. Večina jih pa je podn od podna.
Pa menda ne padaš na tako deško postavo? Bljak, kot bi imel enega mladega natreniranega fanta :-(((( To ni ženska postava.
https://www.instagram.com/p/zXb6nCxPlB/

Kot sem napisala že zgoraj: anoreksične suhice niso po mojem okusu.
Ne vem kaj vam je ljudje, da mislite, da če nekomu debele niso všeč, je pa nor na anoreksične.
Default avatar

pa menda ne

Nekaj takega ja.
Pa menda ne padaš na tako deško postavo? Bljak, kot bi imel enega mladega natreniranega fanta :-(((( To ni ženska postava.

Ne vem kaj vam je ljudje, da mislite, da če nekomu debele niso všeč, je pa nor na anoreksične.
Saj ta ni tako anoreksična. Ima pa skoraj nič maščobe na trebuhu (in še kje). Poglej še kakšno njeno fotko, pa boš videl mišice. A ni to to, kar bi ti rad?
Default avatar

haHAha

Nekaj takega ja.

Kot si napisala??????? He he, do zdaj sem mislila, da si samski očka, očitno si samska mamica, ki ji je vročina udarila v glavo. Nov vročinski val pa to.....daj, pojdi raje prah pobrisat!
Default avatar

30 letna

Kaj berem? Da to sploh ni debeli starac ampak ena zenska pokveka?? Ej folk je ubrisan majkemi haha svasta