Forum.Over.Net

Starševski čvek

Iščem samsko žensko

Default avatar

BonicaMellucci

Butl TM je napisal/a:
Niti ne. Res težko verjeti, a med mlajšimi je dovolj kandidatov.
Default avatar

Aloooooo

Ne poznam nobenega, da bi si sam ustvaril za 350k premoženja, pa se družim z res bogatim folkom. Vsaka ti čast res.
Default avatar

samski očka

Luzer totalni je napisal/a:
Ne rabim ženske za trofejo. NIkjer nisem napisal, da mora biti lepotica. Edino debele mi pa res ne sedejo, to sem napisal, ker je ena pisala, da ima veliko oprsje - to pomeni, da je debela, ker je polna maščobe.
Default avatar

eeem kaj

Aloooooo je napisal/a:
A to se hecaš?
Default avatar

oh ja

samski očka je napisal/a:
?
Ne hecaj se no. Še nisi videl ženske z velikim oprsjem, naravnim, pa da je suhe postave?
Default avatar

Luzer totalni

oh ja je napisal/a:
O, ja. Zelo lepo izgleda. Samo so redke.
Default avatar

gola resnica1

Jast pa problemov nikoli nisem iskala, so me vedno oni našli. Hb za socialko, zdej mam pa mir.
Default avatar

Treba je biti pragmatičen

tarči je napisal/a:
Najdeš se malo prilagajaš, iščeš pri človeku dobre lastnosti in seveda tudi daješ in ne samo jemlješ, gre za pozitiven pristop. Če pa že na začetku začneš z neko negativo, ne more biti uspeha. In veš zakaj ne? Zato, ker si sam tega ne dovoliš.
Default avatar

samski očka

oh ja je napisal/a:
Ženske, ki imajo fajn postavo, se dosti ukvarjajo s športom. Torej niso zamaščene in ne, nimajo velikih jošk, ker veliki joški pomenijo veliko špeha.
Default avatar

Gozdarsem

Eno čudno teorijo si razvil, hmmm
Default avatar

Luzer totalni

Se konkretno motiš.
Slika
Default avatar

pohan pomfri

Luzer totalni je napisal/a:
OMG!
Default avatar

oh ja

Ne drži. Fajn postava, kot jo vidiš ti, vitka, ne pomeni, da se ženska ukvarja s športom.
Default avatar

samski očka

oh ja je napisal/a:
Glej, pod postavno žensko si jaz ne predstavljam babnice, ki ne upa pojesti celega kruha, da se ne bi zredila in je na pol anoreksična.
Fajn postavo imajo ženske, ki se dosti ukvarjajo s športom. Ne pa shirane anoreksične ženske.
Default avatar

samski očka

sam bejži je napisal/a:
Ne iščem ženske, da bi mi delala. Delat zase znam sam. Tako, da ne iščem gospodinje.
Pa govorim o ženski, ki tako rekreativno športa. Ne o vrhunski športnici.
Default avatar

Cungalunga

sam bejži je napisal/a:
Od takih omejencev kot si ti, je tudi potreb o bezati....bog ti pomagaj!
Default avatar

oh ja

Malo žensk poznaš. Tudi nešportne in ješče imajo suhe, fajn postave. Toliko :)
Default avatar

Okusi so različni

Nekateri pač prisegamo na eleganco in estetiko, kar je z velikim oprsjem težje doseči. Npr. Nekaj takegahttp://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/F8acsBn7GPqTtjEfQPlhGQ--/YXBwaWQ9eW5ld3M7Zmk9aW5zZXQ7aD05NDU7cT04NTt3PTYzMA--/http://l.yimg.com/os/289/2012/11/15/pho ... 194258.jpg
Default avatar

Tvoja_teta

Se bom se jaz ponudil na vpogled je napisal/a:
Kakšno zvezo bi pa ti imel z vezano?
Default avatar

samski očka

oh ja je napisal/a:
Vsake oči imajo svojega malarja.
Verjamem, da so tebi take všeč. Meni pa niso, ker lepo telo naredi uporaba mišic.