Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem samsko žensko

Iščem samsko žensko

Star 51, en otrok, imam službo, stanovanje, urejen, v dobri formi, izobražen, finačno dobro stoječ, iščem samsko žensko brez otrok, starost 30-40.

Jaz bi te želela spoznati, če bi bil 15 let mlajši, tako me pa ne zanimaš.

Verjemi, boljš, da ostaneš ledik, kot da fašeš kakšno monkljo.
Te babnice, ki so na tem forumu, niso vredne pol glaža postane vode.
Tle so same ločenke, feministke in pesjanarice. Nič ne bi delale, kuhanje, pospravljanje.. po bajti jim je suženjsko delo. Zato imajo, namesto moškega, raje pse in se z njimi žvalijo.

nova
Uredništvo priporoča

Monovke ne odstopajo kaj dost od povprečja.

Lahko konkretno napises koliko si financno dobro stojec? Nepremicnine, OD, delnice, si mogoce v katerem nadzornem svetu?
Cakam iskrene odgovore. Sem lepotica stara 31 let, dolgih nog in bogato obdarjena zgoraj naravnih mer.

Stanovanje imam. Delnic nimam. 38. plačni razred, JU. Nisem v NS.
Mi pa ne sedejo debele ženske.

Pozdravljen, piši mi na [email protected]. Finančno zadovoljivo stoječa, z dobro službo, me pa zanimajo starejši, ker z mlajšimi sploh nimam kaj delati 🙂 ne tako ne drugače… 🙂

LP

Pusti to bajso! Jaz imam daljse noge in mere 90-57-95
Ze od otrostva sanjam o soprogu ki marljivo dela v javni upravi. Koliko je veliko stanovanje? Bova v njem zivela sama in seveda najini otroci?
Sem pobarvana blondinka z zelenimi ocmi. Kako se ti zdi?

Stanovanje imam. Delnic nimam. 38. plačni razred, JU. Nisem v NS.
Mi pa ne sedejo debele ženske.
[/quote]

Neki finančno nisi briljant. Sem 20 let mlajša in imam isti plačni razred.

Khm…. imam eno vprašanje.
Ti imaš otroka, iščeš pa žensko brez otrok. Mi lahko to malo razložiš?

Punce zagrebite se in ne odlasajte, tale je terna.

Koliko je star otrok in katere narodnosti si?
Upam da nisi ksenofob. Rada bi se porocila s Slovencem in se jaz postala taka plemenita gospa. Sem lepa imam goste crne lase skoraj do ritke. Obraz si pokrijem samo ko sem v javnosti. Mi pustis kontak? Hvala. Poljubcek

Nisem debela!!!! Imam 63 kg, oprsje je bogato in seveda naravno. To sem mislila. Napisi tvoj mail prosim.

Ubogi samec samski. Se mi prav smili ob tej ponudbi.

Veliko oprsje – veliko maščobe.
Ja, samska brez otrok in da si ne želi otrok. Ker imam enega dovolj.

Od kje si in koliko si obdarjen tam…saj ves kje. In kako stojis s se…xom ker nisi vec najmlajsi jaz pa.

koliko objavic v tej temi so natipkale ženske ?

hahaha starec, ki mora še preživnino plačevati, misli, da bo z jurja dve sto na mesec dobil 20 let mlajšo.

SAM RES … dvomim, da mu kaj prida ostane, po plačilu preživnine in ostalega …

Za avtorja: kaksni so tvoji hobiji, kaksen odnos imas z bivso in otrokom, si kdaj varal, ali pogosto menjavas zenske, kaksen karakter si, kako hitro in uspesno resujes probleme, kaksno energijo oddajas, si med kolegi, druzino, sodelavci priljubljen, zivis na svojem ali je kje v blizini tvoja mama, kje in kako dopustujes, si zanesljiv ali bolj jebigaveter, si si sluzbo v JS pridobil sam ali s pomocjo vez, kaksni so tvoji cilji za nadaljnih 10 let (ne zelje, ampak cilji?), ali pijes oz. imas kaksno drugo nekotrolirano razvado, kaksen odnos imas do zensk, si pozoren in romanticen ali vidis zensko zgolj kot objekt, kaksno vlogo bi imela zenska v vajinem odnosu?

Tu pišejo sam trolli in geji pod ženskim nickom :D:D

Jaz sem 29 stara pa bi me ful zanimalo, ampak če iščeš samo 30-40, pač smola zame 🙁

Bi bil pa jaz zate.

Mene pa ne zanimajo moški, ki imajo otroka (njim je to dovoljeno), od ženske zahtevajo, da ga nimajo (njim to ni dovoljeno) DVOJNA MERILA
Nadalje me ne zanimajo moški, ki želijo imeti žensko 20 let mlajšo od sebe. Niti pod razno. V takšni glavi ni vse ok, tako da samo daleč stran.

Hobiji: nogomet, pikado
Z bivšo imam ok odnos. Z otrokom pa sploh ok.
Nisem varal.
Ne, ne menjavam žensk pogosto.
Oddajam pozitivno energijo.
Hitrost reševanja problemov je odvisna od teže problema.
Fajn karakter.
Sem priljubljen.
Živim v svojem stanovanju.
Mama je v istem kraju.
Dopustujem ponavadi na morju, kje v Istri.
Zanesljiv.
Službo sem dobil sam, brez vez.
Cilji: najti si partnerko.
Alkohol: tu in tam kako pivo.
Ne kadim.
Do žensk sem pozoren.
Vloga ženske? Prijateljica in seveda ljubimka.

New Report

Close