Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za nedeljsko kosilo povsod strezejo samo meso, meso

Za nedeljsko kosilo povsod strezejo samo meso, meso

Z možem se večkrat odpraviva kam na izlet ob nedeljah, kjer tudi kaj pojeva. Opažam, da za nedeljska kosila povsod nudijo samo meso, gore mesa.
Tudi če je več menijev, je povsod meso v takšni ali drugačni obliki, ocvrto itd. Ni čudno, da je toliko ljudi predebelih, če je to klasično slovensko kosilo, saj po takšni hrani nisi za nikamor drugam kot za na kavč plus tega te vse tišči.

Kosilo naj bo dobro, okusno in lahko. Sploh v teh vročih dneh. In ljudje vedno raje posegamo po brezmesnih jedeh, tudi če nismo vegetarijanci. Ocvrt sir ali sojin polpet sta žal bolj slaba izbira.

Verjetno s ponudbo le sledijo povpraševanju …

Pa bi z možem doma ostala in ne bi imela teh težav, ne? Vajinim kapricem, kako se vama sprdne in kako sta občutljiva na vsako stopinjo temperaturne spremembe, da morata temu prilagodit tudi prehrano, se bodo težko prilagajali, kaj misliš?

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pa meso top in tudi v vročini imam rada meso, odpovem se OH in jem meso z zelenjavo.

Kam vidva hodita jest, ne vem, imajo pa povsod solatne krožnike, razne testenine in rižote z zelo malo mesa, pa sajni treba, da izbirata ravno svinjske pečenke in dunajce.
Sicer pa, če doma jesta normalno in zmerno, vama eno obilnejše nedeljsko kosilo ne bo škodilo. Pa tudi ni potrebno pojest vsega s krožnika.

V mislih imam ponudbo nedeljskih kosil, gostišče ima navadno kake tri ali štiri menije – eni več, drugi manj – očitno ljudje res povprašujejo samo po tem;
da bi jedli kaj bolj lahkega, več zelenjave recimo in manj kalorično hrano, niti ne pomislijo, čeprav bi bilo dobro za njihovo lastno zdravje.

Pa naročiš kaj drugega iz menija, ne?

kaj pa ti vidva vesta kaj je dobro za zdravje drugih?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kdo te sili da ješ zunaj? In kdo te sili, da naročiš menijsko kosilo? Naroči kaj drugega, a ne? Aja, bo en evro dražje…

važn, da MONa z licenco šinfa in jamra ☺

Le kdo vas sili jesti meso? Naročite zelenjavni krožnik in pojeste tisto, zraven morda še porcijo sladoleda ali pa kavo.
Ali pa si meso, če ga ne uspete pojesti, zavijete v alu folijo in ga nesete domov, za naslednji dan za kosilo, kajne?


Jamranje ti gre dobro, sama pa verjetno ne znaš skuhati.
https://www.youtube.com/watch?v=eP7fAObp0KM

Ne vem kje sta vidva to hodila, vendar jaz imam dobre izkušnje s pestro izbiro jedi. Lahko maročiš samo juho in mešano solato. Drugače pa sem ena tistih ki misli da čez svinjsko ribico jo ni. Mene meso ne moti in tudi od mesa se ne zradi ponavadi so količine zaužite hrane in pijače.

Do sedaj sem v vseh rstavracijah dobila jesti, ne vem kje to živiš?

Do sedaj sem v vseh rstavracijah dobila jesti, ne vem kje to živiš?

Saj lahko naročiš brezmesni krožnik.Z zelenjavo, štruklji, valvicami …

Pri nas pogrešam v restavracijah večjo ponudbo brezmesnih jedi, to bi bila supernova na našem tržišču.

Ker se večini niti ne sanja o čem avtorica govori, bom probal še jaz razložit: v gostilnah tipa klasično nedeljsko kosilo, imaš na voljo samo meso, edina opcija je ali veliko, ali malo mesa. V teh kmetavzerskih gostilnah je vrhunec nemesnega obroka kuhana zelenjava iz zmrzovalnika in zelena solata. Tukaj se vse začne in konča.
Te gostilne so totalno zastarele, niti slučajno več niso v koraku s časom. Starejši verjamem da se zdaj čudite o čem nakladam, ampak mlajši bodo vedeli.
Okusi se s časom spreminjajo in to da imajo enako ponudbo kot leta 1974 več ne gre skozi. Nove gostilne s sodobno ponudbo rastejo kot gobe po dežju in tam je brezmesnih jedi na takšne in drugačne načine ogromno. Edini problem je, da so te gostilne koncentrirane bolj v mestih. V neki vukojebini si, tako kot avtorica ugotavlja, žal usojen na pečenko, pečeno kuro in dunajski zrezek.

V ameriki npr. imajo resne probleme, ker jim klasične gostilne crkujejo kot gobe po dežju, ker so trendi danes pač drugačni. Eni to prepozno ugotovijo

Popečen kruhek s koščki paradižnika, sveža bazilika, olivno olje, mozarella, kuskus s papriko,jogurtom, kumarice,koper, malo česna,….kombinacije zelenjave, riža, krompirja, začimb,…obstajajo dobri recepti brezmesnih jedi, ne samo zelenjavni krožnik z zmetano zelenjavo gor in to je to.

Sej greš lahko v živalski vrt k opicam, pa boš jedla samo banane, korenček in solato. Pa še mi mesojedci bomo veseli!!

na monu ste sami hudi ustvarjalci in biznismeni, zakaj hudiča se ne vržete v gostinstvo in boste v letu dni pometli z zastarelimi gostilnami in mesom, tako kot v Ameriki. Kolikor jaz vidim, še najbolj prosperira v zadnjih časih fast food.

kolikor te razumem misliš menijsko kosilo, to je juha, glavna jed solata, sladica za cca 10€, pri glavnih jedeh je res meso, ampak, sem prepričana, da kjer imajo menijsko kosilo imajo tudi kaj lahkega, zelenjavnega,,,, vendar to pa že košta več kot 10 € ena zadeva. Se kar družim z gorenjci in se mi zdi , da v tem grmu tiči zaec. Kot ena piše, da v vukojebini ni zelenjavnih jedi, seveda so, sam če si pa tok zbirčen,,, tudi v hribih v vseh kočah imaš na izbiro z mesom ali brez mesa.
no pa povej če ni res tko?

lp lumpa

Tudi ko možu povlečeš, dobiš meso!

saj greš lahko v maca po mckorenček… lahko pa ustvariš verigo vegi restavracij če misliš da se bo prijelo za enkrat se je večina poskusov vegi futra v tvojih vukojebinah klavrno končala, ker se jim ni obrestovalo hodit skozi s stroški, najemninami in plačami za to da so 3x letno prišli zelenjavarji iz mesta na najcenejše menije ergo za ceno treh pojedenih paradajzov, par bučk in korenčkov z možno šnito kruha se gostincem ne splača obratovat, kakor hitro je pa to klasična gostilna se pa itak takoj vegiji začnete zmrdovat ker je ista kuhla mešala krompir z ocvirki in brez njih in ker se je zelenjava kuhala v istih piskrih kot goveja župca… tako da najbolje da še naprej kuhate zase in jeste kar doma.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mi v gostilnah nikoli ne naročamo “nedeljskih kosil” – to pa zato, ker ko kosimo zunaj, vsak naroči, kar ima on/ona rad.
Natakar nam npr. prinese: morsko rižoto, testenine z zelenjavno omako, pariški zrezek in pomfrit ter skutne štruklje.
Opažam pa pri starejših, da zelo cenijo “klasična kosila” z govejo juho, pečenko, praženim krompirjem in zavitkom.

Vaš link

New Report

Close