Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek burek hofer

burek hofer

kakšen se vam zdi burek v hoferju? meni je fin, škoda ker nimajo pizza bureka 🙁 I’m going to cry

sirov odličen, mestni mi ni bil tako.


Se strinjam, ampak najslabši je pa jabolčni.

kaj pa vaški?

Pizza burek je nekaj povsem nedorečenega, oziroma sprejemljivega, samo v Sloveniji.Burek je samo mesni, vse ostalo so pite.

Ni slab, res. Jabolčni pa ima tudi skorijco ok, le da je notri premalo jabolj in preveč testa…
Ne maram preveč testa…

Sirov je dober, mesni tako-tako, jabolčnega še nisem probala.

Sirov je res dober, mesni pa obup, se kar sprašuješ, če je tisto res meso. Jabolčnega še nisem poskusila.

kaj pa vaški?
[/quote]

Vse kar je z vasi je dobro, natur pa pridne roke, ki delajo tisto kar delajo.

Sve su pite pitice, samo je burek Pitac!

Meni je tudi mesni super. Edinole malce preveč po česnu in čebuli potem smrdiš.

Meni je bil sirov odličen, drugega ne jem (čeprav vem, da je to “le” sirnica ;))). Zadnje čase pa se mi zdi, da skoraj nima več file, samo testo ga je. A je še kdo zadnje mesece opazil razliko?

Meni je mesni špica, ker ima full popra in ti pusti božanski okus. Ni pa nič masten in slan. Hofer ima res visoke standarde glede hrane. Kolega, ki dela za eno veliko prehrambeno tovarno je rekel, da se daleč najtežje pride z izdelki v Hofer, ker imajo blazne standarde.

Sirov burek je odličen.


Špinačar, burek je mesni, vse ostalo so pite!


Špinačar, burek je mesni, vse ostalo so pite!
[/quote]

Vem, vem ampak jst mam vseeno raj s i r o v burek, hehe.

Ni mi všeč, ker je preveč “pacast”. Se kuha v tisti posodici.

A kdo ve kako pripravijo ta hoferjev burek? Ker je res dober, kaj vse dajo noter, ker doma mi ne rata takšen, ponavadi je manjši, njihov pride kar pošteno visok.

višino boš dobila z večjo količino testa in nadeva 🙂 torej ne narediš samo ne vem 3 obrate, ampak 8 , ko delaš rolo.

a tebi je dober potem primestni….. 🙂

Enkrat sproban – me je bolel želodec po njem. Ne kupujem več.


To je burek od Pečjaka, Hofer ga samo speče.

Piše takole:

Sestavine:
goveji nadev 60 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} [goveji nadev 37 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} (goveje meso 88 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, voda, sončnično/palmovo olje, čebula, pšenična moka, bambusove vlaknine, jedilna sol, sušena zelenjava (korenje, pastinak, čebula, krompir, listna zelena, por, paprika, peteršilj, česen), sladkor, ekstrakt kvasa, začimbe), voda, čebula, sojini proteini, sončnično olje, začimbna mešanica (jedilna sol, sušena zelenjava (korenje, pastinak, čebula, krompir, listna zelena, por, paprika, peteršilj, česen), sladkor, ekstrakt kvasa, začimbe), jedilna sol, poper], pšenična bela moka, voda, sončnično olje, palmina maščoba, jajca, jedilna sol, sredstvo za obdelavo moke: E 920.

Izdelek lahko vsebuje sledove oreškov, mleka in sezama.

* Sestavine, ki so zapisane s krepko pisavo opozarjajo ljudi, ki imajo težave z alergijami, na prisotnost snovi ali proizvodov, ki bi lahko povzročali alergije ali preobčutljivosti.

Proizvajalec: Pekarna Pečjak

Poreklo: Slovenija

Jaz filo mešam za ta burek in naj samo povem da gre veliko olja in veliko čebule v mesnega za Hofffer ob tem da je v čistem govejem mesu “deklarirano” včasih tudi ogromno čistega LOJA.
Po vrhu ga pa še zalijejo z oljem na liniji.
Ne jem!

Glede pica bureka tja gre pa tanartabulša “šunka” Ko bi videli kako to šunko delajo je tudi pogledali več nebi.

recept po količinah od največ pa do najmanj:
meso, pripravljeno praženo meso z dodatki
voda
čebula, zmrznjena odtajana
olje
soja Predelana v kosmiče
vegeta
sol
poper

a tebi je dober potem primestni….. 🙂

Enkrat sproban – me je bolel želodec po njem. Ne kupujem več.
[/quote]

Ok., probej vaškega, tega boš ziher probal/a še drugič, hehe, če si ženska pa sploh, kaj čes z mes….tnimi jebači, ups, … bureki…

New Report

Close