Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci ne palijo na blondinke

Slovenci ne palijo na blondinke

Imam prijateljico – lušna, simpatična blondinka, ala Darja Gajšek, le da je manjša, ima za moje pojme lušno postavico – je bolj suhica pa ima obline, recimo 50kg na 165cm, tudi za pogovor je prijetna, urejena. Zelo malo fantov pogleda za njo. Opažam, da se veliko več fantov obrne za takimi kot sem jaz, temne, črni lasje. Pa bi jaz rekla, da je ona bolj luškana od mene, tak mali cuker. Mi je zadnjič rekla, da do nje, če že, pristopijo ali veliko starejši dedci ali pa malo čudni, brezposelni, neurejeni, debeli…
A mam prav, da blondinke niso več “in” in da so črnolaske bolj priljubljene?

Karaš črne, ženiš blond, otroke izključno z blond

Ti se kar tolaži. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)
nova
Uredništvo priporoča

Dvomim. Blondinke so bolj atraktivne, če so tudi v obraz lepe, seveda. Sicer je res, da so zdaj v modi temnolaske z raznimi trend frizurami, ko se temno rjava prelije v svetlejšo, a vseeno. Ko pride zraven blondinka, se moški pogledi obrnejo k njej.

O okusih se ne razpravlja, ampak zame obstajajo SAMO blondinke. Ostalih sploh ne opazim. Pa modre oci mora imeti.

Tvoja kolegica bi bila zame popolna – zal pa sem ze oddan (z majhno blondinko z modrimi ocmi:)))

Temne nimamo šans ko so bjonde poleg…

Tapravi moški se palijo na energijo, ki jo ženska izžareva, “tisto nekaj”, ne pa črne, rdeče ali bele lase.

Dejte dojet babe, da je vsaka ženska unikat in ne tekmujte “kaj je bolj in”, sploh pa ne nekaj tako absurdnega, kot je barva las.

Sem blondinka, pa vem, da bi se obračali tudi, če bi bila rdeča ali črna 🙂

Skratka, avtorica, otročje neumnosti klatiš.

Mene niso nikoli ogrožale ne ene ne druge.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

sigurno ne. Takšna kot si jo opisala, zame idealna pa se za veliko drugih tudi. Saj tudi niso vsem povseci “omare” s 175+ in skupaj rascenimi obrvmi.

P.S. V njeno dobro bi lahko dala njen kontakt.


Bjonde so močno precenjene,,,


Bjonde so močno precenjene,,,
[/quote]

Rjave…


Bjonde so močno precenjene,,,
[/quote]

Rjave…
[/quote]
Bjonde…

samo večina blondink ima oridžinal črno podlago ;)))


Važno da so rjave 🙂

Je tako. Brinetke so taprave.

Je tako. Brinetke so taprave.
[/quote]

sem od zadnjič pozabila, kaj so že to brinetke?

Je tako. Brinetke so taprave.
[/quote]

sem od zadnjič pozabila, kaj so že to brinetke?
[/quote]
Sj se hecas. Ane?

sem od zadnjič pozabila, kaj so že to brinetke?
[/quote]
Sj se hecas. Ane?
[/quote]

pa se ne, Tarči je zadnjič povedal sem pozabila.
Zakaj bi to mogli vedet, to pri nas ne poznamo.

sicer pa kaj blondinka, kaj črnolaske in brinetke…
zadnje čase opažam mladino pobarvano v sivo modro in kaj so te?

Lepe blondinke so tiste, ki so bile kot otroci svetle… ki imajo svetle oči, naravno svetlo rjave lase, rjave obrvi, svetlo polt, ki vleče na marelično (in ne olivno). Razne pobarvane južnjakinje ali ženske tipa kardašijan, seveda odpadejo, to so zame grde, nenaravne blondinke. Svetli lasje jim ne pašejo zaradi barve oči, temnega dlakovja in zeleno rjavega tena kože.

Tudi tiste, ki so po naravi svetle in se pobarvajo na temno rjavo ali črno (ker verjamejo, da bodo izgledale kot seksi amazonke z modrimi očmi), so groteskne. Delujejo kot mrliči.

Lepe blondinke so tiste, ki so bile kot otroci svetle… ki imajo svetle oči, naravno svetlo rjave lase, rjave obrvi, svetlo polt, ki vleče na marelično (in ne olivno). Razne pobarvane južnjakinje ali ženske tipa kardašijan, seveda odpadejo, to so zame grde, nenaravne blondinke. Svetli lasje jim ne pašejo zaradi barve oči, temnega dlakovja in zeleno rjavega tena kože.

Tudi tiste, ki so po naravi svetle in se pobarvajo na temno rjavo ali črno (ker verjamejo, da bodo izgledale kot seksi amazonke z modrimi očmi), so groteskne. Delujejo kot mrliči.
[/quote]

Manjka analiza sivo modra??? ;)))

Blond nepobrite muce so fajn… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Meni so všeč črnolaske, najgrše za videt je pa ko se hoče črnolaska pobarvati na blond, rezultat je rumena barva.

Če pa govorimo o barvi las. Najbolj pomembno je, da ti pristaja k tipu, taka barva je najlepša ( pa je lahko blond, črna, rjava, s prameni ali brez).

Bo kar držalo, da blondinke danes preferirajo samo zaostali starci, ki jim okus narekujejo starokopitni filmi. Sladokusci prisegamo na temnolaske rjavih oči..

New Report

Close