Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko se punce slečete pri zdravniku, če vam reče "do pasu"?

Koliko se punce slečete pri zdravniku, če vam reče "do pasu"?

Pridem na pregled za službo, pa mi prvo sestra reče, da se slečem do pasu za EKG. Slečem vse do pasu, brze problema. Potem pa gremo še k doktorju, dec nekaj piše, me prosi, da se slečem do pasu. Jaz se veselo slečem, kot prej, z modrcem vred. On pogleda, pa začudeno reče: ne ne, modrca ne bi rabli slečt…?!

Ja, sej je rekel do pasu, kako naj jaz berem misli? Kolk se pa ostale slečete, če vam zdravnik reče do pasu, do modrca ali čist?

 

 

Modrca ne slečem. Izjema je ekg, pa še tu gre brez, če je le oseba normalna.

Modrca ne dam dol.

Meni so ga v kratkem kar nekajkrat delali pa nobenkrat nisem dala modrca dol. Ga pa tako malo gor porine ali kako naj rečem. Pač toliko, da tiste zadeve pripne.

modrca ne… se da ekg naredit tudi brez tega, da bi bilo potrebno modrc slečt.

Pred leti sem se tako osramotila, da mi je še zdaj nerodno. Pri zdravniku, razlagam da se zelo slabo počutim, mi je slabo, vročina itd, Zdravnik reče: Slecite se do pasu, vstane in stopi do police s knjigami, vzame neko brošuro in nekaj proučuje. Jaz si medtem slečem hlače, štumfe in spodnjice in čakam tako slečena. Zdravniku se je skoraj zaleteo, ko se je obrnil. Potem pa reče: Gospa mislil sem zgornji del. Ojoj kako sem zafarbala 🙁

Lol, dobra. Škoda da izmišljena.

K****** po default-u?

Lol, dobra. Škoda da izmišljena.
[/quote]

Pa ni nujno, da je izmišljena. Poznam eno zmedeno punco, ki se je za slikanje pljuč slekla od pasu navzdol. Vem, da si ni zmislila.

Pred leti sem bila na pregledu za sluzbo -medicina dela -skratka dr rece naj se slecem -vse no jsz sem obdrzala nedercek in spodnjice in mi reve da tudi nedercek- sem vztrajala da ni potrebe se itak vse skozi vidi se je kar nasmehil in konec o slacenju

Mojega sošolca so vprašali: Si tešč? On pa nazaj: Ne jaz sem Ferjančič.7

Aa ne ne…slečem se pa ne….raje si zmislim, da me boli kaj druzga :))))
Nasmejali ste me….

Zgornjo majco ali srajco dam dol in to še komaj. Če res vztrajajo, morda še kanotjero. Več pa ne!

Lol, dobra. Škoda da izmišljena.
[/quote]

Sama bi vrjela, da ni izmišljeno. Zakaj? Ker sem tudi sama naredila to neumnost.

Ste kot korošice. Se vleže ko rečeš naj se vsede

Jst modrca ne mislim pred nobenim dohtarjem kar tako dol dajat. Če striktno ne reče, da mora dol, ostane gor.

Zgornjo majco ali srajco dam dol in to še komaj. Če res vztrajajo, morda še kanotjero. Več pa ne!
[/quote]
Kaj je pa kanotjera?

za ekg je najboljše, da je oseba brez nedrčka. elektrode se namesti na točno določena mesta oz. medrebrne prostore in če je nederček gor, znajo elektrode (mi smo imeli vakumske) kar sila rade malce popuščati, če pritiska kaj na njih. da se sicer narediti tudi z nedrćkom gor.
do pasu – jaz sem vedno pričakovala zgornji del oblačil, a da spodnje perilo ostane oblečeno (spodnja majca se seveda sleče).

Za Ekg se sleče vse, ker ti da tiste žice gor, dohtar ti pa pljuča posluša in ne rabiš še njemu jošk kazat, za to so drugi dohtarji. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Jaz pri ginekologu.
S težavo najdem dovolj primerno krilo, ki se ga oblečem v kabini. Zadovoljna stopim k ginekologu, dam noge narazen in on reče. Ja gospa, bo treba še hlačke slect.

slečem samo spodnjo majico, nikoli modrc..bi pa z veseljem pred dohtarjem, če bi imela kaj pokazat.


Aja k doktorju se hodiš razkazovat? Te razganja? 🙁
Svašta! 🙂

Zgornjo majco ali srajco dam dol in to še komaj. Če res vztrajajo, morda še kanotjero. Več pa ne!
[/quote]
Kaj je pa kanotjera?
[/quote]

Spodnja majica 🙂

Zgornjo majco ali srajco dam dol in to še komaj. Če res vztrajajo, morda še kanotjero. Več pa ne!
[/quote]
Kaj je pa kanotjera?
[/quote]

To pa se jaz vem, pa nisem primorka 😉 majcka na naramnice

Če mi reče ginekolog, je jasno, da se slečem spodaj…. tudi spodnje hlačke. In grem na stol.

Če mi reče osebni zdravnik, se slečem zgoraj, pač do modrca.

New Report

Close