Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vlažne krpice za prah

Vlažne krpice za prah

Pakirane in dobre? Jih redno uporabljate ali občasno? Pluski,minuski?

Za ta denar se ti bolj splača kupiti eno čistilo za prah in uporabiti staro majco.
Sem kupila že vse mogoče od Pronto do dm in Mueller in nisem imela nič manj prahu.

S temi, ki jih kupim v lidlu, mislim, da so cenovno najugodnejse, parkrat na teden obrisem wc od zunaj. Drugo ne.

podobno tudi jaz, iz Lidla ali DM-a, pobrišem kaj po tleh, če je umazano ali wc ali kaj takega, prahu pa ne brišem z njimi. Sin je včasih z njimi brisal prah v svoji sobi, pa je tudi pogruntal, da je brez veze, zdaj uporablja vlažno krpo z vodo ali z alkoholom, jaz pa ali vlažna krpa ali pa čistilo za steklo, še največkrat pa naredim prepih, da prah razpiha 🙂

Samo za prah je najboljsi Swiffer – krpice za prah in tudi taksne za na palico. Vse ostalo je neprimerljivo slabse.

Za prah kupi tiste suhe krpice, s tisto veckrat letim cez stanovanje in pobrisem prah. Z vlaznimi pa kdaj kaksen flek na tleh, ce je drugace cisto in se mi ne da lavorja z vodo pripravljat, ker je sam en flekec kje.


katero “metlo” imaš ☺

btw: vse, kar je vlažno tisti hip odstrani prah – je pa magnet za nov in več prahu ☺

Ne poznam vseh…
Občasno uporabljam…DM Denkmit (parket, laminat), te so mi ok, ne puščajo madežev in lepo dišijo.

Uporabim(vlažne krpe za prah denkmit,..) če samo poberem s tem prah, preden grem z vlažno cunjo čez in do suhega pobrišem polico, omaro…

Včasih uporabim čez 2 dni, po tem ko sem ves prah že pobrisala(z vlažno cunjo, topla voda – čistilo za prah), toliko da iz lesenih površin prebrišem prah.

Z vlažno cunjo prebrišem prah od vrha do tal, tudi fronte omaric ipd…, predmete, okraske na poličkah ne samo poličke…1x tedensko – dnevno, spalnico, hodnik…

Včasih te krpic uporabim za prebrisat prah, ki se nabere na zaključnih letvicah parketa/laminata, vlažne za tla ne. (puščajo fleke in bi jih hitro vse porabila)

Je pa tega praha kot v puščavi… :)))
Če bi pustila 2 tedna, lahko smučam :)))

Samo tole res pobira prah ucinkovito, vsi ostali (dm, hofer, spar) so brezvezni:
https://www.amazon.de/dp/B01GHI0ROM?psc=1


katero “metlo” imaš ☺

btw: vse, kar je vlažno tisti hip odstrani prah – je pa magnet za nov in več prahu ☺
[/quote]

Kako katero metlo, ne ves s katero letajo okoli carovnice, tisto imam. Je kvalitetno narejena, ze enih 15 let drzi, je iz lipovih vej in dobro povezana skupaj.


katero “metlo” imaš ☺

btw: vse, kar je vlažno tisti hip odstrani prah – je pa magnet za nov in več prahu ☺
[/quote]

Kako katero metlo, ne ves s katero letajo okoli carovnice, tisto imam. Je kvalitetno narejena, ze enih 15 let drzi, je iz lipovih vej in dobro povezana skupaj.
[/quote]
matr si starokopitna in zagovedna ☺
mora biti iz ene od niskocenovnih štacun, kupljena na popust, ki ti jo je svetovalo vsakj 7 MONk, priskrbela pa tašča, ki dela v taki trgovini tako, da jo je skrila, ker so jih druge MONke razgrabile ☺

Kako katero metlo, ne ves s katero letajo okoli carovnice, tisto imam. Je kvalitetno narejena, ze enih 15 let drzi, je iz lipovih vej in dobro povezana skupaj.
[/quote]
matr si starokopitna in zagovedna ☺
mora biti iz ene od niskocenovnih štacun, kupljena na popust, ki ti jo je svetovalo vsakj 7 MONk, priskrbela pa tašča, ki dela v taki trgovini tako, da jo je skrila, ker so jih druge MONke razgrabile ☺
[/quote]

Ja sej, verjames ravno vsemu a ne. Tiste ta prave coprnce imamo pac doma izdelano metlo iz vej in zvezana s tocno doloceno vejo, ki je bila usekana pravi dan. Tisto s trgovine, te prosim, novodobne blond carovnice, nic od nic, ne znajo niti prahu pobrisat, cez brdavico na nosu pol deci pudra, kaj je to, nic, enostavno nic od nic.

New Report

Close