Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pogrešane osebe

Pogrešane osebe

Včasih pokukam(ne iz firbca!) na stran pogrešanih oseb. In z žalostjo vidim, da so nekateri že zelo dolgo let pogrešani. Vprašanje kje so, ali so sploh še živi, ali kje ugrabljeni/zaprti…kako so končali (umor, samomor,…)
Kako je svojcem težko ko nekoga dolgo ni, nimajo odgovora, nič…žalost :(((

In zakaj kukaš, če ne iz firbca?

Jaz sem zdaj prvič pokukala tja. Niti vedela nisem, da obstaja ta stran, niti, da je toliko ljudi pogrešanih že toliko let. Res žalostno. Ubogi svojci. Si ne predstavljam njihove bolečine, ko je izginila tista 12-letna deklica pred tolikimi leti. Verjetno je večina pogrešanih že mrtvih, vsaj starejših, za mlajše pa je morda še kaj upanja, da so živi, a vprašanje, kje in kako… in če bodo sploh našli pot nazaj. 🙁

Sva istega mnenja, avtorica. Tudi sama se sprašujem kje za boga so teli pogrešani zdaj ali so sploh še živi. Kako grozno mora biti družinam teh pogrešanih. Ja za to deklico ki je izginila pred mnogimi leti, zanjo sem prepričana, da je bila ugrabljena, se je govorilo, da je takrat živel v bloku neki arabec in je tudi ‘čudežno’ izginil takoj po dekličinem izginotju.

Ampak mene od vseh najbolj zanima nerešen primer takratnega 18 letnega Jureta Plevnika, ki je izginil leta 2000. Baje je imel umazane posle in da so ga ubili. Sem pa videla njegovo mamo v živo enkrat, lepa gospa v letih, mi jo je ful žal res 🙁

In kaj je zdaj tako groznega ce naredimo nekaj iz firbca? Dalec bolj koristno kot zajedljivost nekoga zgoraj ki se v temo oglasi , samo da pristavi piskrcek negativnosti. Nobene koristi od takega komentatorja ki zliva svoj zolc po avtorici sporocila. Bv!
Menim da bi morali spisek pogresanih objavljati veckrat letno ali redno tudi v drugih medijih. Casopisi, tv…in predvsem govoriti o tem. Opozarjati ljudii, danaj imamo odprte oci. Mogoce je kdo k9ga od njih kdaj videl, srecal, spregovoril…kakorkoli, strinjam se z avtorico, da je to grozlivo.

Nič. Vprašala sem, ker je bilo poudarjeno, da ni iz firbca 🙂

New Report

Close