Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gorenjske gostilne

Gorenjske gostilne

Pozdrav vsem gurmanom in malo nanj

Zanima me kje na Gorenjskem se dobro in kvalitetno da kaj pojest?
ni važno kaj, smo tudi ljubitelji rib, važno je da je dobro ne da so krožniki obloženi da dol leti

Cena ni pomembna?

Gostilna Danilo v Retečah, Gostilna Krištof v Predosljah, kavarna in restavracija Brioni v centru Kranja (včasih je bilo na nivoju; ne vem, kako je sedaj), Vila Podvin v Mošnjah, restavracija v Hotelu Lambergh v Dvorski vasi, Hotel Triglav na Bledu.

pri Matičku, primskovo. ocena 10/10

Predlagam Skarucno, ce ti le ni od rok.

nikjer in povsod ☺
guglaj: dobre gostilne

Danilo, Krištof, Brioni….same pofl zadeve, kaj to naštevaš??

Avtor: Sonet v centru Kranja, garantiram, da boste zadovoljni s pristopom, prijaznostjo, odlično hrano in predvsem nivojem. S ceno morda malo manj, je drago, ampak je pa na nivoju – mislim, da po tem povprašuješ.

Krištof v Predosljah je zelo dobra gostilna.

Danilo, Krištof, Brioni….same pofl zadeve, kaj to naštevaš??

Avtor: Sonet v centru Kranja, garantiram, da boste zadovoljni s pristopom, prijaznostjo, odlično hrano in predvsem nivojem. S ceno morda malo manj, je drago, ampak je pa na nivoju – mislim, da po tem povprašuješ.
[/quote]
Sonet v Kranju, res je. Priporočam tudi restavracijo na Blejskem gradu.

Komentirala sem hrano, ne ambienta. Krištof v Predosljah ima dobro hrano. Sonetom ima poleg hrane tudi dober ambient in postrežbo.

Danilo ima po moji izkušnji hrano na nivoju. Kaj je tebe zmotilo?

Najboljše postrvi imajo v Gostilni pod Krvavcem, v vasi Grad, ob cesti na žičnico. Tudi ostala hrana je dobra.

Gostilna Ejga na Jesenicah.Odlicna hrana , postrezba, prijeten ambient in normalne cene.

Kaj pa Knafel in Trebušnik v Žirovnici?
To še sploh obstaja?

Priporocam gostilno Arvaj v Kranju, VIla Podvin ali gostilna Lectar v Radovljici… vse odlicne domace gostilne, obilni obroki in prijeten ambient.

Lepo prosim, en velik noooot za Ejga, Knafla, Trebušnika in Lectarja.

Dobro in za normalne cene boste jedli pr Kležnk na Letališču Lesce. Dobro, vendar dražje, je v Vili Podvin.

In moj izbor – pojdite v Bohinj, na Nemški Rovt, gostišče Resje. Kuhar, ki skuha s srcem. Sam ambient je sicer povprečen, hrana pa odlična – sezonska, domač vrt. Cene normalne.

Eni ne maramo obilnih obrokov. Ponavadi tam, kjer so obilni, ni prav dobro.

Sonet v Kranju, edini na nivoju.

Skaručno je Ana Roš dala media top 10 slo gostiln v reviji Vogue.

Podpiram dve že predlagani – Resje v Nemškem Rovtu nad Bohinjsko Bistrico, Na Kležnk na letališču v Lescah. Dodajam še Tulipan v Lescah.

New Report

Close